V září si odbyde premiéru Nova Cup Nové Město na Moravě

logo tv nova

Skupina Nova se stala titulárním partnerem nového cyklistického závodu s názvem Kolo pro život – Nova Cup Nové Město na Moravě, který se pojede 13. září 2014. Místem konání je Novém Město na Moravě, dějiště jednoho ze závodů Světového poháru horských kol. Závodníci si budou moci vybrat ze tří variant trasy B, C a D. Hlavní trasa B měří 50 km, kratší trať C 31 km a trasa D – Nova Fitness jízda 14 km. Pro nejmenší jsou připraveny dopolední dětské závody Junior Trophy. Ambasadorem projektu je za skupinu Nova moderátor Petr Suchoň.

„Skupina Nova historicky podporovala cyklistické závody. Jsem velmi rád, že v této tradici pokračujeme na pozici hlavního mediálního partnera projektu Kolo pro život, nejpopulárnějšího seriálu závodů horských kol u nás. Naši společnost bude na závodě reprezentovat několik zaměstnanců napříč odděleními včetně osobností známých z televizní obrazovky. Těším se, že se tam společně všichni uvidíme,“ uvedl Vít Vážan, výkonný ředitel skupiny Nova.

Za skupinu Nova se ambasadorem projektu stává oblíbený moderátor Televizních i Sportovních novin, Petr Suchoň. Ten je známý svým pozitivním vztahem ke sportu – rád plave, běhá, posiluje, cvičí TRX a závodně hraje fotbal. A jak je na tom s cyklistikou? „Sport je mou vášní, ale je pravda, že zrovna cyklistiku jsem v posledních letech trochu zanedbával. I proto jsem rád, že díky projektu Kolo pro život budu pravidelně usedat do cyklistického sedla. Rád se potkám na závodech nejen s kolegy z Novy, ale i s dalšími nadšenými sportovci,“ uvedl Petr Suchoň, moderátor Televizních a Sportovních novin TV Nova.

Projekt Kolo pro život se za čtrnáct let své existence stal největším seriálem horských kol nejen v České republice, ale také v Evropě a ve světě. Série závodů se ročně účastní 20 000 aktivních cyklistů. V roce 2013 proběhlo v rámci Kola pro život 15 závodů po celé České republice, v roce 2014 bude jejich počet díky Nova Cupu rozšířen na 16.

Víc informací na www.kolopro.cz.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>