Víkendová cyklistika v Chebu

Jirka Svoboda si zatáčku nejdříve natrénoval ve skluzu a pak ji běhal jako vítr
Do kopečka to klouzalo i Dádě, která má přitom plazivý pohyb odkoukaný od svého batolete. Čili podmínky náročné.

V soboru 25. září 2010 se jel závod Říjnový bike. Déšť trať proměnil v bahenní lázeň. Zde jsou výsledky. Fotky Františka Klingory, Ivy a Karla Rousových se velice povedly a vtáhnou vás přímo na místo činu. Hlavně Karel si stoupnul na správné místo a pěkně zblízka zabíral dramata v ostré zatáčce v ďolíčku.

Přes noc dali závodníci kola jakžtakž do pořádku a už se hrnuli na další akci, a to nový závod Dragoun Parking Cup. Jeho trať vedla většinou pod střechou a podlahou obchodního centra Dragoun v Chebu. Myslím, že tamější obchody si zaslouží minimálně jede nákup za odměnu od každého účastníka a diváka. Zde jsou výsledky a fotky od Ivy a Karla. Dále od Romana Knedlíka. Eliťáci závodili o tisíce. Vyhlašovalo se přímo u kas. Novomanželům Oubrechtovým to moc sluší :-).

Mládežníci se ženou do garáží

2 thoughts on “Víkendová cyklistika v Chebu”

  • štafle napsal/a:

    za diváky bych chtěla poděkovat za moc pěkný nový závod,který se dle ohlasů z druhé strany líbil snad každému. jen to hlídání harantů musíme ještě dořešit :)).Chebáci opět potvrdili ,že dobrý závody oni fakt umí.

  • Šverdík napsal/a:

    Také se připojuji k poděkování. Dragoun Parking Cup by hezký závod a mile mě překvapilo vyznačení tratě. Opravdu super. Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>