Víkendová cyklistika v Mariánských Lázních

Víkend 23. a 24. 7. 2011 patřil v Mariánských Lázních rychlostní cyklistice. V sobotu jsme si na maratonu horských kol MTB tour Mariánské Lázně projeli Slavkovský les, za což pořadatelům velice děkujeme, protože je to pro mnohé z nás domovská oblast, větším závodem však dosud nepolíbená. Výsledky jsou zde, ale fotky se mi bohužel nedaří nahrát na Picassu.

V neděli se jel závod ze série Okolo Mariánských Lázní. Zde jsou výsledky a první fotky. Později bude i akční video. Vezmu to jen stručně. Závod byl perfektně organizačně zajištěn, motorky, policejní vůz, kabrio ředitele závodu Jiřího Blažka, křižovatky, poměrně rychlé vyhlášení, vše podle mě klaplo. Závod byl dramatický, v prvním ze dvou okruhů přes Kladskou odjel Vašek Viktorin s Tomášem Radolfem, byli sjeti na konci okruhu, v druhém kole opět odjela skupinka (např. V. Viktorin, M. Zakuťanský, R. Krummer), z ní se oddělil Radolf, který do cíle dojel sólo (!) 20 sekund před skupinou, jež sjela tu ujetou. Zkrátka celkem divočina.

Video Okolo Mariánských Lázní 2011


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>