Viki 15. – 21. 8.

tornanteCus vole, nemam kredit, tak sem nemoch napsat…Tak jak uz asi jiste vis, byl sem v tej moji Plzni 6. Maximum na extralize opet posunuto. Jak mi radil O. Lukeš, snazil sem se bejt furt vepredu, pac se to tam skube uz ve druhym kopci, kdy je vrch. premie…Mel pravdu. Ani nejde rict, kdy se zavod rozhodl. Ale asi kolem tretiho kopce, bylo nas vepredu asi 20, pak sme se rozpulili, pak nas zas nekdo sjel…no a asi 3 kola pred cilem jsme se konecne cukli definintivne. Whirpoolaci byli konecne spokojeny, pac s nama jel Franta, dalsi jeho tri kumpani, Krotky z Liberce, Lukado, kterej nestridal-nespurtoval a ja. 10km pred cilem se po serii nastupu skubli tri Whirpoolaci v cele s Frantou. To uz sme nemeli Lukada. V poslednim kopci mi poodkel Krotky a s Blahutem sme ho sjizdeli, lec marne. Jel cca 5km do cile sam, my ve dvou tak 200m za nim, ale musel jet jak hovado, to uz se mi motala siska, tak sem Blahutovi rek at mi nenastupuje, ze nespurtuju…. Mel sem toho jak buchet. Byl sem uplne nasrac, ale spokojenej jak blecha. Myslim, ze sem dobre naladil, ze to, co sme jezdili v Italii bylo presne vono. Do kopce sem jezdil spic, protoze se mi proste jelo dobre (az na posledni 11. kopec) Taky sem dobre v tydnu odpocival. Asi. Jinak Michal B. 28 a Michal Supy 18. Vanous mel defekt :-( Byl dost nasranej, prej utrzenej ventilek… Tesi me skalp treba Stybaruv, ci Hrazdiruv, no mrkni na vysledky. Cus bus

Za tento týden: 290 km
Celkový počet: 16640 km

Pátek 10 km. Jen do a z práce a v 16,00 směr San Benedeto del Tronto…samozřejmě autobusem….takže týden si budu psat jen do hlavy.

Čtvrtek 60 km. Kraslice. Tempo slabý – 27,8 km/hod. Jenom před Kraslicema asi 2-km úsek za V3S-kou asi 50-kou.

Středa 20 km + 20 km. Raních + odpoledne. Ráno 30 km/hod AVS + odpo 20 km/hod.
A koukám Fishi zlomenina kličku….to je nějakej virus či co. Ještě tak abych to taky koupil.

Úterý 120 km. Odpo 100 km. Na švihu ve 4-ech s Ondrou, Michalem B. a Fishim. I když se mi moc jet chtělo, slíbil jsem být v 17,30 v Kraslicích a taxem jsem si společného švihu moc neužil. Tím spíš, že jsme si v rámci rubriky MOJE MAXIMUM dali měřený úsek Sokolov-Vítkov-Podstrání a já už jel od Vítkova sám. Nad Pramenama jsem to obrátil a jel zpátky a směr Kraslice. Ještě v Kraslicích průměr 32 km/hod. To jde. Ze Soko do Boučí s Romanem Herčíkem a jeho bráchou. Jeli krokádu, ale sem je prej donutil pracovat.
Ráno 20 km. Včera sem se nepřejedl večer, takže mě v noci vzbudil hlad a od 03,15 do 03,45 jsem jedl v kuchyni sušenky a přitom si četl reklamní letáky – příjemně strávená půlhodinka. Jsou ještě větší dementi než já, páč i když včéra chcalo celej den najeli i kilo….a přitom ten Pávis chodil tolik let do školy. Na 10-ti hodinovce v Dyleni naložila 2-ce stařešinopáprdů Sanťák-Pedro mladým nadějným favoritům Fischimu-Brillovi a to je pro mě překvapení. Výborný bajker Palinko Kódl na cestě z Dyleňského závodu ošklivě lehnul – kliční kost rup a vazy potrhané – a sezóna pro něho skočila. 8-/

Pondělí 60 km. I když chcalo celý odpoledne a jel asi po 3 měsících zase na zimáku, jelo se mi v tom humusu docela s chutí – přestože když jsem najížděl s převodem 52×21 do Loketských serpentýn jen jsem matně vzpomínal na jaro, kdy jsem tam chtěl co nejdřív voprášit kluky a točil stejnou frekvencí 53×17. Takže s chutí do Varů a zpět. Voda mě bičovala do xichtu a před Varama byla takova tma, že jsem raděj pustil blikačku. To že mě to dnes bavilo bylo diky tomu, že:
a) sedím na (staronovém)kole. Vždycky se mi jede líp když mám něco novýho, nebo aspoň zánovního nebo aspoň čerstvě opravenýho.
b) málokerej dement trénuje v tomhle počasí, takže budu mít natrénováno a budu dobrej, zatímco „ležáci“ odpočívaj a ztrácej formu.
c) od rána jím Zelinářovu jablečnou dietu a když se držím v jídle i se mi líp jezdí.
Sem koukal na kompletní výsledky Homole. No na to, že to Konopího nebaví, zajel docela dobře … kecal. 8-)


2 thoughts on “Viki 15. – 21. 8.”

  • čau viki,koukám,že máš lepší informace než čtk.fakt mě to nebaví…do homole se mi nechtělo,samá díra.horší silnice než z kraslic horem přes jelení do nejdku.taky tu v mančaftu držíme dietu,ale tu naší – pivní:-)

  • Wickey napsal/a:

    Jojo, to znám. Přesně tyhle řeči vede Pedro Volánek (pokrevní to bratr s Kadlem Krejčím), že málo chlastám a tak, aby mě odradil v trénování a mohl si se mnou třeba na mrsacu vytřít. 8-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>