Viki 19. – 25. 9. 2005

Gap 1972 a Basso se stáva mistrem světa
Ohlášené slunečné počáso, mistrák světa v televizi, blížící se časovka na Andělku, ale i pěkné Pávisovo výsledky mezi českou silničářskou elitou jsou motivací pro tento týden!
Za tento týden: 530 km
Celkový počet: 19540 km

Neděle 0 km. Ani toho Boonena jsem neviděl. 8-/

Sobota 90 km….du mrknout na Fanouše a Romana…a pak to dopíšu…. no nejeli zle naši, byli vidět, ale ke konci už moc ne. Ten ukrajinec Grabovskij na to kurefsky měl. Gratulace Valentynovi Pylypenkovy.
Ráno obloukem přes panoramku ke svatýmu a tam Wiťáci, Mára Radnej a Víťa Hanuš. V 6-ti lidech už jsem nejel ani nepamatuju a znovu si připoměl a uvědomil, jak takovej švih rychle uteče a jak je zábavnej. Chvíli se jede svižnejc, na rovince si pohovoříš a i se ček cítí bezpečněji. Za chvíli jsme byli přes Krásno v Soko a já musel hochy opustit. Průměr 32 a přitom se cítil svěží. Škoda, že té místní chase se nechce jezdit víc ve skupině i v týdnu.

Pátek 90 km. Sem jel naproti Pavisovi a Michalovi na Plzeň, ale praskali to tak (jižní vítr), že jsme se minuli. Kousek sem jel Tomíkem Eberlíkem (má potenciál bejt na kole výýýbornej) a následně s Renčou 15 km.

Čtvrtek 100 km. Trasa zase přes Bečov pomalu (i když jsem planoval si do kopce dávat, ale se mi fakt nechce a k lepšímu tempu mě donutí leda když před sebou vidím nějakou oběť … třeba zemědělce v rádiovce s holinkama a na ukrajině) a navrch 30 km s klukem ještě pomaleji.
Váhal jsem jesi raděj nemám doma koukat na časovku na MS. Těm dvěma našim borcům jsem docela věřil. Hrůša jel dobře v Polsku, Sosna zase weltrekordler. No dobře jsem udělal, že jsem šel ven. Ty výsledky mě nepříjdou vůbec potěšivé. Není to jednoduché, tj. jasný, konkurence veliká, ale rozhodně měli oba naši na to, dostat se do 10-ky. Světovej rekordman na hodinovku a prohraje s mě neznámým argentincem jehož jméno jsem ještě neslyšel a kterej snad byl poprvé v Evropě…..nebo Hruška dostane od nějakýho bělorusa Kiryienka. Tak snad příští rok v Solnohradu. Tam si na ně dojedu zařvat osobně.
Na triatletu.cz je Conconiho 9-ero. To je přesně ono!!!

Středa 60 km. Jódlovačka na malou placku chebskou pánví přes Frantovky a Cheb. Nikde nikdo, jen Mirka na biku v protisměru v Citicích.
Fanda Raboň ani Roman Kreuziger nic nezajeli v čase U23.
Včera za tím Blážou jsem si uvědomil, jak jsem rád, že nemusím letos s Pávisem na tu časovku družstev do Mnichova. Větší peklo jsem asi nezažil na kole. I když na a po klasickým dlouhým triatlonu v Benešově a prvním ročníku Medica-maratonu mi taky nebylo zrovna 2x.

Úterý 90 km. Na srazu jen Bláža. Chtěl být v 17 doma a tak jsme měli co dělat na klasickém okruhu Soko-Loket-Doubí-Bečov-Krásno. U hřbitova na kopci na Krásně jsme měli průměr přes 34. Dost mě to bolelo a když mi začal ujíždět v tom 12% stoupání za Krásnem taxem se na to vykašlal a obrátil to sjel zpátky dolů před Bečov a dal si to ještě jednou sám a v klidu. Pak už AVS jen klesalo takže doma jen 31,2.

Pondělí 100 km. Okruh přes Nebanice, Kynžvart, M. Lázně. Chtěl jsem jet alespoň 30-kou, ale bolely nohy po Loketských kostkách a fičel nepříjemnej vítr a i zima. Sem byl rád, že jsem doma. Když ček jede sám a malou AVS tak mu i pouhá 100-ka příjde dlouhá a utahá.


6 thoughts on “Viki 19. – 25. 9. 2005”

  • Čau Viki, v úterý jsme vás viděl jet kolem Makara a jenom jsem se zasnil. Fičelo vám to až hrůza a já dobře tušil, že jedete na bečovskou stradu. Kdo vás vidí, musí si myslet, že jste přizraci.

    N atěch fotkách koukám Marek už jezdí na biku! Tak to je taky hustý. Asi bych mu měl zavolat. Bohužel jsme se na Kostky neměl jak dopravit. To mě bude mrzet ještě hodně dlouho.

  • svigra napsal/a:

    Tak Viki, jak si to tu procitam, tak ti cim dal tim vic fandim…….vsechno nejlepsi k naro….a neprezen to, vis prece, ze v tedle letech by sis mel hlidat srdce, mozkovy zilky a nachlazeni pohlavniho organu….KEEP GOING, Tva Lu

  • Linhart Tom napsal/a:

    Nj a vidíš,ten Kiryienka už není zcela neznámý,slušný borec spíše 8-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>