Vikingové 18. 2. – 24. 2.

Mario je zpátky! (grahamwatson.com)…sledujte koncovky kalifornských etap na cyclingnews.com

Uickey
Za tento týden: 600 km
Celkový počet: 2890 km
Hmotnost: 89,8 kg

Vašek Viky
Za tento týden: 150 km
Celkový počet: 710 km
Celkem ostatní: 4,5hod trenažér, 6,0 hod válce, schody 330 pater, skate – běžky 52 km, plavání 50 km, posilovna 1 hod, running 4,66 hod, dráha 11 hod, 10 hod hry

Weekendy v 10,00 hod trojuhelník v Rychnově.

Bufet u benzinky v Bečově

Neděle: 130 km. Vše už napsal Kozler (na tom sviňákovi nebylo těch sobotních 217 vůbec znát, jel jak prdlej) a Fishi. Bohužel jsem – a doufám, že zatím – z rytmické skupiny nejslabší. Snad se dostanu zpátky. Po hromadnym švihu jsem si dal ještě pár bezbolestných kilometru abych zaokrouhlil na 600 za týden, což je 22 hodin na kole. Škoda jen že mi škrábe v krku.
Neděle: 1,5 hod dráha, 1,5 hod hry, 1 hod silnička.

Pavel Santo nebo Andrea Noe

Sobota: 110 km. Na srazu Tiby, Duo Imrišek, Brillak, David Máša, Pepi Kodl, Radon, Tom Maky. Úkol dnešního švihu zněl jasně: co nejrychleji utrhnout „eliťáky“. 8-) Foukal silný západní vítr a v háku se jelo výrazně snadněji. Občas se jel reguelerní „Terezín“, že jsme byli roztažení přes celou silnici. Ve Frantovkách už bez Toma Makoně, Davida a Miry. Za Frantovkama jel domu Pepi Kodl. Pak Kozlerův Hazlov, premie v Libé a do Chebu. Cestou jsme nabrali Sanťáka. Sanťák je určitě vyměněnej. V Itálii má jednovaječné dvojče, které se jmenuje Andrea Noe a jezdí za Liquigas. Kdyby ho nevyměnili v porodnici určitě teď jezdí doma s bráchou I. divizi.
Takže z Chebu Nebanice a domu. Já ještě s Fišim to vzal přes Loket. Já mám stejnej názor na trénink: čím jsem unavenější, tím je plnohodnotnější.
Doma na váze (před pitím a jídlem) 87,8!!!
Sobota: 2 hod dráha Motol, 1 hod hry.

…borci z Acqua e Sapone!

Pátek: 90 km. Do práce a pak Ostrov přes Vary a zpátky na Novou Roli a ještě na Březovou. Jelo se mi pěkně a s větrem vzádech se mi i zdálo, že se začína blížit forma. Bohužel váha nelže. Stále neforemnej.
Tak jsem si alespoň po dlouhé době co kupuju věci na cyklistiku jen Vaškovi udělal radost. Na zimáku mě opouští asi 15-ti leté sedlo Avocet. Takže nový kousek co mám je fantasticky bílý, s „rychlým“ červeným pruhem, žraločími průduchy, konstrukcí z Titánia a carbonu a hlavně ruční práce přímo z Itálie a jmenuje se Fizik Arione a kdo, že na bílém Arionu s červeným pruhem jezdí ?….
Pátek: volno před soustředěním .

Vláček jede po ranžíru

Čtvrtek: 70 km. Před společným tréninkem 20-ka do Kynšperka a zpět do Sokolova. Na tréninku Vašek, Rony, David, Palinko, Martin Imríšek, Péťa Ontko. Abychom nemuseli přes město zahájili jsme na Citice, po ranžíru zpátky a obchvatem Královskýho Poříčí do Sedla. Pak přes Vintířov a industriálu Vřesové domů. Nad Poříčím Roby píchl. Jel na bajku a duši měl. Jenže silniční. Pumpu samozřejmě ne. Takže si pro něj musel taťka autem. Asi před 14-ti dny jsem ho 4x po sobě na trénincích na uvítanou „prudil“ otázkou jestli má duši a pumpu. Měl až napopáté. Nejlepší cesta k poznání je vlastní zkušenost. 8-) Kvůli banalitě na 5 min měl zkaženej dnešní trénink.
… jooo a ještě Aleš byl na švihu. Bych na něj málem pro tu ledvinku zapoměl. 8-)Čtvrtek: 50 km So, Citice, So, N. Sedlo, Vintířov, Vřesová Boučí, So.

Středa: 50 km. Sokolov – nebanice a z5. Pojížďky po soko pro rám a vidlici na Vaškovo krosáka. Když jsem jel s vidlici v batohu od soudu před bankou zatáčím doprava a vidím holčinu s batohem jak přidala a přechází. Říkám si OK, objedu ji zezadu. Když tu ona se najednou – a to jsem metr od ní – v polovině silnice na mě podívá a zastaví se. Pravým ramenem jsem nabral ten batoh, trochu mě to rozhodilo, lehce sem zanadával ale jinak pohoda. Ale když jsem se otočil holka se zvedala ze země chuděra jedna váhavá se slovy „dobrýdobrý“.
Jinak díky všem za názory a příspěvky týkající se Vaškovo sportování. Určitě nad nimi přemýšlím a beru je vážně. Nemyslím si ale, že ty dávky sportu by byly nějak dramatický. Samozřejmě každej bere jinak, když mu řeknu, že jsme najeli 60 km za 2,5 hodiny. Pro „normálního“ člověka to je pomalu hrdinskej výkon, ale „cyklistu“ to je třeba minimum pro které se stojí převlékat do cyklohadrů. Skladba týdne je celkem variabilní a za celou zimu nemarodil a to by mohla být známka přepínání.
Středa: 2 km plavání. 1 hod vířivka. 1 hod hry (fotbal).

Mapové podklady připraveny

Úterý: 100 km. Před tréninkem 40 km na Loket a po obchvatu a pak s klukama viz. níže. Přítomností na srazu překvapil Tibor. Byl ještě Onťas, Brilák, David Máša, Roby, Vašek. Vašek má nějaké špatné období. Je co se trošíčku zrychlí má problémy. Bohužel to nese docela těžce i když ho klidnim, že je ještě čas. Roby jezdí dobře, ale když přijde sjezd a zatačky začíná panika. Nejraději by projížděl zatáčky kolmo k podložce. Myslel jsem si špatně vidí a měl by nosit dioptrie, ale asi je to jen strach z crashe. No snad to rozjezdí. Jsem zvědav jak zapůsobí na Davida nové kolo které má na cestě. Bude to Favorit z jejich dotačního programu. Sám se na to těším.
Do chorvatska jsem připravil topografické podklady. Tam se těším ještě víc.
Úterý: 60 km – So, Fr. Lázně, Habartov, So.

Pondělí: 50 km. Jenom padíčko. Dalo by se víc, ale trochu mi škrabalo v krčku a tak jsem to nechtěl hrotit a s Vášou si to dal přes Chlum do Nebanic a zpět přes Kynšperk. Plus 10 km z práce a do práce.
Pondělí: 40 km – So, Chlum, Kaceřov, Kynšperk, So.


22 thoughts on “Vikingové 18. 2. – 24. 2.”

 • Aleš napsal/a:

  To jsou ti, co netrénujou a pak jezdí v mrazu kopce na doraz. Taky mi škrábe v krku.

 • Honza V. napsal/a:

  Ty sjezdy u Robyho jsou způsobeny špatným technickým stavem zimáka (mechanik je na H…o). Tak věřím, že až sedne Cubánce, že to bude lepší.

 • Míra Brill napsal/a:

  zdravím všechny své kamarády !! a tímto bych vás chtěl pozvat na můj maturitní ples, který se koná tento pátek 22.2.2008 od 20h v Hornickém domě v Sokolově :o)Všichni jste srdečně zváni. S pozdravem Míra PS: vstupné je 100 Kč, ale za to já nemohu musím z něčeho přeci platit své kolo :D

 • Uickey napsal/a:

  Čeče tak ti nevim Miloši. Možná taky. I když v pátek 15.2. měl jen hodinu tělocviku…no budu o topřemejšlet.

 • palinko ml. napsal/a:

  Já bych včera prijel, ale u Chebu me sundal blbec s Fordem.Už mám aspon na rám :-D

 • Monča napsal/a:

  zrovna v neděli jsem se chytla s Honzou, že Vaška docela drtíš. Sice je to lepší než drogy /dle něj / ,ale tohle je podle mě moc a jsem ráda ,že to tak vidí i „silnější “ část populace. Je ještě
  “ malej “ :) . sociálku na tebe :)

 • palinko ml. napsal/a:

  Radek Fišer:
  Predjel me a hned odbočil ne benzínku na ypsilonce.
  Tesne jsem se vyhnul autu, ale on mel ješte vozejk tim me sundal na štestí jsem se chytil oje od vozejku.
  Prejel mi kolo a bylo po nem. Kdybych se nechytl tak me prejede vozejk s ledničkou. Pak me tahl asi deset metru než zastavil u krajnice.

 • palinko ml. napsal/a:

  Mam naražené zapestí ten chlap mi dal šes tisíc a odvezl me domu. Dneska jsem byl jen 2h na kole a musel sem domu protože me to bolelo.

 • Na tohle vždy!!! volat četníky a nechat se vyšetřit v nemocnici. Takhle z toho vyvázl zadarmo a ty si na pravděpodobně už nic nevezmeš, jestli s tou rukou budeš něco mít.

 • Hodně často se stane, že po prvotním šoku ani necítíš bolest a myslíš si, že se ti nic nestalo. Že je něco špatně, kolikrát zjistíš až za pár dní, takže žádné ohledy, zabít chtěl on tebe, ne naopak!

 • Míra napsal/a:

  Tak šest tisíc je šest tisíc :o) A ta ruka, když bys spadl blbě na kole tak si tu ruku můžes tak jako tak narazit, ale ne za šest litrů :o)

 • Ono je trošičku rozdíl, jestli si ublížíš sám nebo tě sejme nějaký dacan a ještě takovýmto způsobem. On si to kdykoliv zopakuje znovu, protože je vysmátej a ví, že mu to za pák kaček projde. A nikdy těsně po úrazu nevíš, co se ti vlastně stalo a honit ho za pár dní už může být pozdě. Jestli ji má jen naraženou, tak si může gratulovat. Ale jak známo, naraženina svinsky bolí minimálně tři týdny a bolestné nemusí být zanedbatelná částka.

 • Uickey napsal/a:

  Kdyby volal policajty tak prachy dostane z jeho povinného ručení taky a možná víc než 6 tisíc. Trvá to ale dýl.

 • Když je zavinění jasné, tak to jde rychle a pojišťovna obstrukce nedělá. Mi půlku dali prakticky hned a zbytek po rozsudku. U přestupku by to mělo jít ještě rychleji. U zahraničních zločinců funguje Kancelář pojistitelů, či jak se to jmenuje, to bude vědět Tibor.

  Pro neznalé, platí se:

  a) vzniklá škoda
  b) u zaměstnaných ušlá mzda
  b) bolestné
  c) trvalé následky, ale až po vyšetření po roce

  Proto je ale nejdůležitější mít dvě lejstra – od četníků a od lékaře. Pak už se všechno hýbe prakticky samo a člověk se o nic nemusí starat.

 • Honza V. napsal/a:

  Včera to bylo celkem blbý. Nejdřív píchlý kolo u auta a pak ještě mladej. Když se to s..e, tak se to s..e všechno.

 • viki, jsem pro změnu začáku tréninků – od deseti. jedenáct už je moc pozdě, žere mi to zbytek dne. co říkáte, ostatní?

 • dawe napsal/a:

  jo přesně s tim souhlasim teď už bude relativně teplo i v deset a ta 11tá je fakt špatná to neni ani dopoledne před obědem ani odpoledne prostě fakt celej den v háji. já už vyrazim i dneska v 10. papa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>