Vikingové 25. 2. – 2. 3.

Obdobnou fotku má v albu asi každý fanoušek cyklistiky.

Uickey
Za tento týden: 370 km
Celkový počet: 3260 km
Hmotnost: 89,8 kg

Vašek Viky
Za tento týden: 75 km
Celkový počet: 755 km
Celkem ostatní: 4,5hod trenažér, 6,0 hod válce, schody 330 pater, skate – běžky 52 km, plavání 50 km, posilovna 1 hod, running 4,66 hod, dráha 20,5 hod, 10 hod hry

Neděle: 0 km. A to prosím čistá. Zase jsem dělal kola. Tentokrát časokolo pro Vaška. Měnil střed a foršťák a převodníky a přeměřoval aby míry byly dle pravidel.
Neděle: 1 hod bazen (500 m + relax).
Olpran CX

Sobota: 20 km. Slabejch. Vyjel a nejkratší cestou dom. Předcházející dny beru jako odpočinkovej týden. A jelikož je CYKLOKROS SEXy, tak jsem celé odpoledne a večer – ke všemu tomu cykloharampádí co máme doma – věnoval stavbě CX kola Vaška, ze součástek které se válely v krabicích. Jen do rámu za 650 a hlavy za 600 jsem musel zainvestovat (a šavle je půjčená). Snad to zítra voprubujem venku.
Váša přijel z dráhy docela obouchanej. Zas tak bezbolestný to ve středu na té vylučovačce nebylo.
Sobota: 2 hod dráha, 1,5 treking.

Domácí cyklista

Pátek: 90 km. Do ptáce, zpět Soko, Loket, Vary, Bečov a asi do 2/3 kopce směr na Plzeň a pak zpět. Těch 350 km od pondělka je průměrnou AVS 24,2 km/hod. Takže kdo má pocit, že jezdím plašácky rychle ať na pocity zapomene. To znamena že dát 1 – 2x za týden 100km-ový trénink průměrkou přes 30 nemůže být na škoda. Bych řek.
Těch 3240 km za leden a únor je novej rekord. Dosud jsem měl nejvíc za první dva měsíce v r. 2004 2340 km. Rekord je ale znehodnocen tím, že počasí bylo velmi příznivé a únor měl o den víc.
Zítra se jede v 10,00 od trojuhelníku v Rychnově. Jestli ovšem bude vítr 140 km/hod tak to bude asi spíš indoor cyklistika a nebo použijem tréninkovou metodu Tibyho, tj. si budem aspoň o cyklistice číst.
Jenik J. mi poslal takový dětský video, jak si 2 malí chlapci hrajou na kole v lese. To kdyby náhodou hapali, tak aby to bylo do měkkého mechu. Nic pro nás, asfaltové kovboje. Tomuhle MY říkáme nezávislá scéna a A-čko mezi betonem a želozem. Pátek: 45 km slinice, 2 hod dráha.

Alessandro I. … přemožitel Flander.

Čtvrtek: 40 km. Z obavy, že snad s uzdravením neskončím do „závodního“ víkendu a taky proto že jsem byl zasekanej v práci do 4 jen našmudlanejch 40. Kupil jsem si 53×11 a je tam co počíst. Zvláště na rozhovor s Ballanem se těším. Je to starej známej … loni ve Stuttgartu jsem stál před startem u italského autobusu vedle něj asi 1,5 m a Vašek ho navíc často vodí v Pro Cycling Manageru.
8-)
Čtvrtek: silnice kopečky 10×2 km, 1,5 dráha .

Svaly

Středa: 90 km. Celý den jsem si namlouval, že mi je už vlastně líp a tak jsem najel o trochu víc než včera. Přes Frantovky a zpátky Chodov. Pocity z toho nemám, jelikož jsem jen motal nohama a snažil se to udejchat nosem. Snad nedopadnu jak náš kamarád Jointy, kterej má angínu a ještě navíc chycený průdušky a nebo náš kamarád Zelíčko ze Žatce, kterej pracuje v Itálii a taky tam trénuje a omarodil a 14 dnů má utrum od kola.
Ale zdá se, že se lehce marodí i tam kde to je NEJVÍC – to je na Mallorce. Psal mi Ondris Pávis, že jako: „…No co ti budu vypraaavet, Mallorka je asi fakt nejvic. Je to tu podobny jako na pevnive, ale urcite mensi provoz… Co jinak, no… znas to, jezdimea jezdime, spime a zerem, ale mame tu Rubika, tak usime drzet plan. Jsme tu vsichni az na Zelinku, takze myslim celkem uspech. Martin Prazdnovsky je nejen borec na kole, ale i normalne, je s nim neskutecna prdel. Krom toho ma prirozenej respekt, bude radost a nej jezdit a to, ze na to ma, o tom tady uz nikdo nepochybuje…“. Takže jsem zase o něco víc nabuzen na Istrii. Jen žrát, spát a trénovat se bude. Doufam, že si moje kadety někdy půjčí Miloš a já si dám pořádnou řachu se Šupym. 8-) O Spartě se dočtete zde.
Snad mi bude zítra doopravdy lépe abych mohl pořádně procvičit SVALY jako ten hoch na obrázku. Jo a můj chlapec Venceslao Viktorini dnes lehl … snad při scratchi. Ale dobře to dopadlo, kůže ani hadry nejsou ohořelý, ale jen špinavý.
Středa: 1 hod dráha, závody na dráze scratch 3,5 km, bodovačka 6 km, vylučovačka – pád v prvním kole

Úterý: 50 km. Já by jezdil, až bych brečel. Bohužel. Celou zimu v pohodě, a jen se oteplí, tak na mě skočí virus. Takže jen práce – Boučí – Chodov.
Úterý: silnice kopečky 5x2km, 1,5 hod dráha, 1 hod hry.

Pondělí: 80 km. Po víkendu nohy bolely, unaven nejen z kola, ale hlavně z rýmy, co jsem si uhnal. Ale nemám teplotu, a tak na kolo rozhopádně JO. Počasí super a po víkendu, kdy se to cyklisty jen hemžilo (a byli vidět i plašáci s holejma lejtkama), dnes jak vymetýno. Všichni asi odpočívali. Jen nad Ostrovem jsem zahlédl kluky Čechmany.
Pondělí: 1,5 hod dráha, 0,5 hod posilování, 1 hod hry.

A nezapomeňte: sobota a neděle již v 10,00 hod. trojúhelník v Rychnově.


12 thoughts on “Vikingové 25. 2. – 2. 3.”

 • Narky napsal/a:

  od soboty ležím s anginou, v neděli jsem brečel, 20 stupnu a skoro bezvětří venku:-(

 • Linhart Tom napsal/a:

  Tak to jsem myslel že jsem sám ale koukám že nejsem…rýma jak ďas a bolesti hlavy a kloubů.Tak se všichni uzdravme:)

 • miloš d napsal/a:

  my budem taky jezdit řachy :-). pravda, nebudem to ale tak prasit ;-), jak seš zvyklej v úterý, čtvrtek, sobotu a neděli ;-)). jo a z ostrova jednou jen junioři a u23.

 • miloš d napsal/a:

  Peťásek se připravuje na přijímačky, tak bude najíždet v teple tady :-). Výkonnost Ireny neznám… ale nějak to určitě domluvíme, aby to vyhovovalo všem.

 • Ondra Vataščin ( vatik ) napsal/a:

  Miro,ale my mysleli kdo se Irci ujme behem treninku a ne po nem ;-) :-D Ale jinak myslim,ze Irca ma dobrou formu, zaklad z 3atlonu a ted na kole najizdi docela dost…

 • Viki: tebe ten vítr apsoň neodvane, ale co třeba Míra (nebo Radek K.)? Jinak dobrá idea s tím, že dvakrát za týden se rychle jet může – možná na tom něco je. Honzovo video je zde. A tady je další pěkný messengerský, z Londýna. Taky nám přišlo 53×11, včetně bidonu (předplatitelé). A co bys bral, Authora, nebo Durateca?

  Ps. Pořád nemohu uvěřit, že ten kulturista není nějaká fotomontáž.

 • Silnej vítr je můj nepřítel Radku, ale v Polsku se člověk naučí… Jinak koukám, že máš Viki kiláků skoro jako já, to bude forma. Nějaká ta 100 za týden určitě neublíží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>