Vlna pomoci pro Karla Duška, jemuž po pádu ukradi kolo na svěťáku v Prachaticích

Karel Dušek po pádu v Prachaticích

Karlovarský triatlonista Karel Dušek, jenž letos promoval na Českém vysokém učení technickém, předvedl během sezóny parádní formu. Poslední dva závody se jej však držela smůla. Na Českém poháru xterra v Šindelové musel pro zimu odstoupit. A na světovém poháru xterra v Prachaticích – zde si dovolím ocitovat z Karlova Facebooku:

„Co k tomu napsat… asi jen to, že jsem rád, že jsem naživu a celkem pohromadě. Plavání bylo nad očekávání, když jsem vylezl na třetí pozici, na kole jsem se pohyboval kolem 5. až 6. místa. Kousek za polovinou trati v jednom ze sjezdů jsem měl ovšem vážný pád. Nechci obvinovat závodníka, co jel za mnou, ale myslím, že mi najel na zadní kolo a celkem mě mrzí, že ani nezastavil, když viděl, že jde o těžkou nehodu. Velký dík patří Jakubovi Merle, který mi zavolal pomoc. Takže letos je se závody pravděpodobně konec…“

Neuvěřitelné je, co se dělo poté. Karlovo kolo (hardtail Scott) se do sanitky nevešlo a než se pro něj pořadatelé dostali, někdo jej ukradl.

Následně Karel zřídil transparentní účet č. 2701863713/2010 (zde je přehled příspěvků) za účelem posbírání příspěvků na pořízení nového kola. Z Karlova Facebooku můžete sledovat vlnu pozitivních reakcí na jeho podporu. Přidejte se!


Foto: archiv KD


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>