5 thoughts on “Výsledky O pohár města Ostrova 2015”

 • Karel Pučelík napsal/a:

  Dobrý den, několik malých nedostatků tohoto závodu.
  Krátké tratě pro závodníky do 6-ti, 8-my a 10-ti let. A vyhlašování výsledků v těchto kategoriích společně kluci – holky. Pohledem na holky při vyhlašování byly vidět velmi zklamané obličeje. Pučelík

 • Jirka Čechman napsal/a:

  Pokud to vyhlášení hodnotíte jako chybu, musíte to adresovat na KvSC a třeba se to na příští rok změní. V poháru KvSC jsou vedeni ti nejmenší jako děti.

 • Karel Pučelík napsal/a:

  Dobrý den,
  pokud jsou mě dostupné informace tak KvSC nevydal žádné propozice kde by byly jakkoli kategorie vymezeny. Ale i přesto jsem vás poslechl a adresoval vše na p.Mareše KvSC. Jinak pozdravuji do Ostrova a zejména vašeho otce. Poslední věc, Ostrov se má v cyklistice čím chlubit, úspěchů bylo požehnaně, nestálo by za to historii při těchto závodech zmínit, vždyť sposta lidí neví kdo to byl Háva, Prchal, Dlouhý…atd. Zmińuji to proto že Franta Dlouhý byl v Ostrově na závodech přítomen a bylo mi smutno že tak slavnou osobu většina přítomných lidí ani nezná.
  Moc pozdravuji Karel Pučelík

 • Ad kategorie: v propozicích Poháru KvSC v MTB jsou na str. 2, bod 5 (PDF) kategorie vymezeny, a to skutečně pohromadě jako „děti“.

  Ad „historie“ – ohledy do historie (známí závodníci, závody) by určitě měly být zachyceny a zde na stránkách bych je umístil velice rád, kdyby měl někdo chuť cokoliv sepsat… Např. Team Bike Březová má svou síň slávy, Petr Fiala st. publikoval fotky z historie.

 • Karel Pučelík napsal/a:

  Ad R.Fišer. děkuji za odkaz na snímky z historie Chebské cyklistiky udělal jste mi radost. Nádhera, jen chce všechny závodníky pojmenovat aby byli zachováni pro budoucnost. Děkuji, děkuji.
  Karel Pučelík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>