Dne 8. 5. 2022 se uskuteční 28. ročník Lumpova memoriálu. po 2 letech virtuálního závodění si zase stoupneme na start všichni společně. Rekord Davida Doskočila zůstal nepřekonán, a finanční odměna tedy stále čeká! Zde jsou propozice (PDF).
3. 5. 2022     0  

Giro Chodov pokračuje závodem Kolem Šindelové, start je ve Staré Chodovské

Seriál měřených tréninků Giro Chodov 2022 má za sebou ostrý start: viz výsledky závodu Chodovská časovka 2021 (PDF).

Druhým závodem, jenž se koná v sobotu 7. 5., je novinka, a to Kolem Šindelové, viz propozice (PDF). Startovat se bude opět před Penzionem u Sotonů ve Staré Chodovské (zde je změna oproti dříve vydaným celkovým propozicím). Zaváděcí úsek vede ze Staré Chodovské přes Vřesovou a dále na Dolní Nivy a Jindřichovice až do cíle v Šindelové. Podle kategorie účastníci absolvují jedno až tři kola na okruhu Šindelová-Lesík-Hradecká-Smrčina-Šindelová.

Pozor, přihlásit se můžete výhradně předem do čtvrtka 5. 5. 2022!

A v neděli 8. 5. jsou závodníci zváni na silničářskou klasiku Kraslický šíp.


"Zažij neopakovatelné cyklistické dobrodružství a obrovské množství zážitků na těch nejkrásnějších cestách národních parků a chráněných rezervací dvou států. Vydej se po stopách vlčích smeček, které jsou symbolem Českého Švýcarska a Lužických hor. Překonej sám sebe a spusť proud svých emocí v opravdové horské výzvě na trase 222 km s převýšením přes 4000 metrů." Wolfking.
29. 4. 2022     0  
Začíná Giant liga 2022: "Nově se bude startovat tzv. handicapovým startem, kdy na okruh jako první vyjedou junioři, ženy a muži masters cca 30 sekund před hlavním polem. Teoreticky tak budou mít možnost během 4 – 6 km nasbírat důležité body, které by v hlavním pelotonu těžko získávali."
28. 4. 2022     0  

Pozvánka na Březovský bike 2022

Březovský bike se uskuteční 14. května 2022 a je součástí Poháru Peruna, Chebského poháru a CKK Poháru v MTB. Jak je pro závody na Březové zvykem, trasa bude poměrně kopcovitá a v krásné přírodě. Závod bude takovým mini-maratonem, neboť hlavní okruh Vás zavede na Kostelní Břízu a zpět. Samozřejmostí je občerstvení hned u trati.

Závod se jede jako mistrovství Karlovarského kraje!


Kraslický šíp již 8. května 2022

Přijeďte si 8. 5. 2022 do Kraslic na Kraslický šíp vyzkoušet, jaké je to si zajet opravdovou jarní klasiku! Čeká na Vás 14 km dlouhý okruh s jedním stoupáním, s jedním sjezdem, ale navíc i s úsekem kostek. Tento okruh se pojede 6x. Na závěr závodu pak prověří Vaše síly obávané stoupání na Glasberg. Je to kopec, který je svou obtížností velmi podobný slavnému Mur de Huy, na kterém se finišuje do cíle na závodě Valonský šíp.

Můžete očekávat perfektně zajištěnou trať, v cíli občerstvení pro každého závodníka, prostě vše co byste od závodu čekali a ještě něco navíc.

Délka: 86,7 km
Převýšení: 1 410 m

Propozice (PDF)
Webové stránky závodu

Zdroj: Facebook, pozvánka na RoadCycling.cz