Stanovy Poháru Karlovarského kraje v triatlonu 2022

Aktualizace dne: 2. 4. 2022

Dne 2. 4. byla zveřejněna nová verze stanov Karlovarského poháru v triatlonu (PDF). Obsahuje mimo jiné nové kategorie:

V případě návrhů na vylepšení neváhejte kontaktovat TJ Baník Krásno – Tomáše Masopusta na t.masopust@email.cz.


Původní první informace z 12. 3. 2022 (odkaz na starou verzi stanov byl smazán):

TJ Baník Krásno, oddělení triatlonu, jenž je vyhlašovatelem Poháru Karlovarského kraje v triatlonu, zveřejnil stanovy tohoto poháru.

Závody seriálu Poháru Karlovarského kraje v triatlonu (PKKT) jsou otevřené, to znamená, že se může zúčastnit každý dle pravidel Poháru Karlovarského kraje v triatlonu (dále jen PKKT). Hodnoceni jsou všichni závodníci bez ohledu na krajovou příslušnost klubu, či místo bydliště. Byly vybrány z nabídky závodů jednotlivých pořadatelů tak, aby plně uspokojily potřebu nejširší
sportovní veřejnosti v Karlovarském kraji a sloužily k podpoře a popularizaci výkonnostních a rekreačních forem triatlonu. Vyhlašovatelem poháru je TJ Baník Krásno oddělení triatlonu.

V případě návrhů na vylepšení neváhejte kontaktovat TJ Baník Krásno – Tomáše Masopusta na t.masopust@email.cz.


Pohár Karlovarského kraje v triatlonu má nového pořadatele

Ahoj sprorťáci, je to už téměř deset let, kdy si klub USK Akademik z.s. vzal pod svá křídla Karlovarský pohár v triatlonu. Za mě osobně to byly roky plné skvělého závodění. Karlovarský pohár v triatlonu a jeho jednotlivé závody se staly pro mnohé letními událostmi, na kterých nešlo chybět. Moc děkuji jménem svým a jménem klubu všem za společně strávené závoďácké letní dny. Vám organizátorům jednotlivých závodů děkuji za skvělou spolupráci a držím palce do dalších ročníků vašich závodů.

Jak již ale nadpis článku naznačil, rozhodli jsme se předat pořádání tohoto poháru novému pořadateli. Doufáme, že nový pořadatel vnese do poháru nový náboj, a posune ho jistě někam dál. Novým organizátorem Karlovarského poháru v triatlonu je od letošního ročníku 2022 TJ Baník Krásno. Kontaktní osobou je Tomáš Masopust (tel.: 734 848 556, email: t.masopust@email.cz).

Ještě jednou všem díky za spolupráci a v nadcházející sezóně nejen na pohárových závodech hodně sportovních úspěchů a zážitků.

Za USK Akademik z.s.
Saša Vokroj


Vyhlášení pohárů bude 6. listopadu v Papírně

Slavnostní vyhlášení celoročních soutěží – Chebského poháru a Poháru Karlovarského kraje v triatlonu se tradičně odehrává v chebské Papírně.

Standa Cabal uvedl: „Takže ofiko výsledky jsou zpracované, termín vyhlášení je taky jasný – sobota 6. 11. 2021 v Papírně. Věříme, že nám do toho ministerstvo nehodí vidle. Pro ty, co se umístili a mohou i něco dostat, zveřejňujeme seznam vyhlašovaných, aby mohli dorazit. Byl to zase trochu divný ročník, takže jsme přimhouřili vobě voči a vyhlásíme i ty co odjeli alespoň dva závody. Držte se a v Papírně na viděnou.“

Program:

  • Vyhlášení Poháru karlovarského kraje v triatlonu 2020
  • Vyhlášení Poháru karlovarského kraje v triatlonu 2021
  • Vyhlášení Chebského poháru 2021 – seznam vyhlašovaných závodníků (PDF)


Výsledky Velké ceny Sokolova 2021 a krajského poháru

Více než padesátka mládežníků a dospělých a spousta dětí se zúčastnily triatlonové Velké ceny Sokolova. První tři místa celkového pořadí obsadili Jaroslav Ploc (SK Kola Víšek), Honza Kubíček (JK Racing) a Petr Veselý (Glassman TT Teplice). Na šestém místě skončila Alena Srogoňová (PROFI SPORT Cheb).

Výsledky:

Foto: Sokotime

Foto: Sokotime, Tomáš Masopust


Vyhlášení Poháru KV kraje v triatlonu 2020 se odkládá

Vážené sportovkyně a sportovci, 

se štěstím se letos podařilo připravit do Karlovarského poháru v triatlonu několik krásných závodů a za daných podmínek můžeme být rádi, že to vyšlo alespoň takto. Nicméně nevypadá pravděpodobně, že bychom mohli ještě v tomto roce uspořádat slavnostní vyhlášení v Papírně, na jaké jste z minulých let byli zvyklí. Gratulujeme tedy prozatím takto na dálku všem vítězům i zúčastněným a jakmile to bude jen trochu možné, budeme Vás informovat o dalších plánech. Držte se!


Pohár KV kraje v triatlonu 2020: konečné pořadí

Pohár Karlovarského kraje v triatlonu čítal v roce 2020 šest závodů: Krásenský duatlon, Ašský triatlon, Krásenský triatlon, Železný dědek, Kiwi muž a Velká cena Sokolova. Krásno dvakrát, ano, asi dobrý oddíl.

A nyní je zde konečné pořadí po celoroční dřině: celkové pořadí poháru 2020 (XLSX). Připomínky k výsledkům směřujte na: broz.peta@seznam.cz. Zde je přehled medailových pozic (vyfiltrováno z Excelu):


Foto: Ašští bajkeři


Pohár Karlovarského kraje v triatlonu 2020 - pořadí po 6. závodě. Finální výsledky celoročního poháru budou následovat.
13. 9. 2020     0