Výsledky XC Michal 2022: Hana Odlová a Michal Dvořák

Na Michalu proběhl první závod seriálu Jarní Bahno. Zde jsou výsledky (PDF) a interaktivní jsou k dispozici na webu časomíry (průjezdy kol, diplomy, …). Na Youtube je video s průjezdem cílovou bránou.

Závod ovládli Hana Odlová a Michal Dvořák z KILPI KOME KLUB. Mezi závodníky byly značné odstupy a trasa na čtyři okruhy byla na hodinu a půl.

Fotky: Tukani


Foto: Jakub Merle a snímky z videa z průjezdu cílovou bránou


Foto: Sokotime


XC Michal za 6 dnů

Do začátku závodu XC Michal v rámci seriálu Jarní Bahno zbývá 6 dnů a 16 hodin. Přihlášeno je 29 účastníků. Nezapomeňte, začíná se 19. března 2022 v 9:30 hod.

Parametry okruhu: Délka – 6,7 km, převýšení – 160 m.

Občerstvení

  • V ceně startovného je k dispozici balená voda a teplý čaj.
  • „Samozřejmě bude připraveno spousta dobrot, na které jste u nás v Sokolově zvyklí… A to třeba Kofola, expresíčko, Plznička, Birell nealko, klobásky, svařáček, groček a pod.“ (web)

Informace

Vítězové jednotlivých závodů seriálu Jarní Bahno obdrží standardní kovové medaile o průměru 5 cm s polepem. Na vítěze celého seriálu pak čekají originální, porcelánové trofejní medaile o průměru 8 cm (viz foto níže), které navrhnul a osobně vyrobil ředitel závodu s laskavou podporou porcelánky Rudolf Kämpf, kde pracuje jako modelér.


Zdroj: Facebook