Kalendář závodů v Karlovarském kraji

Na této stránce naleznete kalendář cyklistických, triatlonových a běžeckých závodů v Karlovarském kraji.

Pokud chcete do kalendáře přidat svůj závod nebo upravit záznam o již zadaném závodu, napište na e-mail web@bikeri.cz.

Nadcházející akce

Archiv


Datum Název Disciplína Pohár Pořadatel Místo
15. 01. 2015 v 17:00 Na kafe s Honzou Kubíčkem aneb zážitky z Havaje Ostrov
24. 01. 2015 v 15:00 Ašské okruhy Aš, vrch Háj
08. 02. 2015 v 11:00 Chebská běžecká zima (4/4) Cheb – atletický stadion v Poohří
14. 02. 2015 v 07:00 Klouzání starců Boží Dar
07. 03. 2015 v 10:00 Kammlauf Muhlleithen
12. 04. 2015 v 10:00 Chodovský duatlon Chodov
18. 04. 2015 v 10:00 ČP XCO Teplice Teplice
25. 04. 2015 v 13:00 Qary Dual Speed Cross Kalrovy Vary – Drahovice
02. 05. 2015 v 09:30 Hornoslavkovský hrdina Horní Slavkov
16. 05. 2015 v 09:30 Výlet na vrchol Dyleně Lipová
16. 05. 2015 v 10:00 ČP XCO Praha Praha
23. 05. 2015 v 09:00 Jarní chebská cyklojízda Cheb
06. 06. 2015 v 11:00 Dětský duatlon s Petrou Nové Hamry
13. 06. 2015 v 09:00 Sokolovský univerzál Sokolov
13. 06. 2015 v 10:00 ČP XCO Pec pod Sněžkou Pec pod Sněžkou
16. 06. 2015 v 10:00 LODM – triatlon Plzeň – Bolevecký rybník
20. 06. 2015 v 10:00 Krásenský kros , Krásná
20. 06. 2015 v 10:00 ČP XCO Bedřichov Bedřichov
21. 06. 2015 v 10:30 Dragoun Cup Cheb
28. 06. 2015 v 10:00 Časovka dvojic Sokolov Sokolov
11. 07. 2015 v 10:00 ČP XCO Brno Brno
18. 07. 2015 v 10:00 ČP XCO Kutná Hora Kutná Hora
25. 07. 2015 v 10:00 Kozelkův memoriál Klabava u Rokycan
02. 08. 2015 v 10:00 Horská kola Stupno Stupno
08. 08. 2015 v 09:30 S ČT sport na vrchol aneb nová chuť cyklistiky Františkovy Lázně
09. 08. 2015 v 10:00 Ašský X-triatlon přehrada Bílý Halštrov u Aše
15. 08. 2015 v 10:00 MTB tour mariánské Lázně Mariánské Lázně
16. 08. 2015 v 10:00 Časovka na Suchou Ostrov
29. 08. 2015 v 10:00 Benefiční závod Františka Raboně Šťáhlavice
06. 09. 2015 v 10:00 Velká cena Kašpara Sternberga Březina
06. 09. 2015 v 10:00 Velichovský triatlon Velichov
12. 09. 2015 v 10:00 Ostrovská 100 Ostrov
12. 09. 2015 v 10:00 KV DOWNTOWN Karlovy Vary
14. 11. 2015 v 14:00 Františkolázeňská 24hodinovka Františkovy Lázně
28. 11. 2015 v 15:00 UNDERGROUND MTB v Papírně – ZRUŠENO Cheb
01. 01. 2016 v 11:00 Novoroční běh Na Svatošské skály Karlovy Vary – Doubí
30. 01. 2016 v 14:30 Okolo mariánskolázeňských pramenů – štafety – ZRUŠENO Golfové hřiště v Mariánských Lázních
13. 02. 2016 v 11:00 Horská smyčka – ZRUŠENO Abertamy
27. 02. 2016 v 14:02 Habartovské běžky Habartov – Kluč
07. 05. 2016 v 10:00 Lesná Lesná
08. 05. 2016 v 12:00 XC Skalka Cheb
21. 05. 2016 v 10:00 Perštejnské Giro Perštejn
04. 06. 2016 v 10:00 Metternichova výzva Lázně Kynžvart
18. 06. 2016 v 09:00 Poutní maraton , Cheb
18. 06. 2016 v 09:30 Dragoun downhill Cheb
25. 06. 2016 v 10:00 Velká cena GT – Klatovy Klatovy
26. 06. 2016 v 11:00 Triatlon Klingenthal – Bublava Bublava
23. 07. 2016 v 09:00 Tuatara Bike koupaliště Prunéřov
24. 07. 2016 v 10:00 Okolo Mariánských Lázní Mariánské Lázně
30. 07. 2016 v 16:00 Dětský triatlon ve Waldershofu Waldershof (Německo)
06. 08. 2016 v 10:00 Bike Jam Aš ,
26. 08. 2016 v 21:00 City Night Run Karlovy Vary
27. 08. 2016 v 10:00 WITTE Automotive Baby duathlon Karlovy Vary
03. 09. 2016 v 10:00 Doupovský kanón , , Doupov
30. 09. 2016 v 17:00 Bašus , Lázně Kynžvart
01. 10. 2016 v 10:00 Lipová bike maraton – ZRUŠENO Lipová
19. 11. 2016 v 14:00 Poslední vyjížďka s CK TBB , Dolní Rychnov (Dachdecker)
01. 02. 2017 v 18:00 Noční skate Závišín
02. 02. 2017 v 18:00 Velká cena Chodovaru Chodová Planá
17. 02. 2017 v 18:00 Vyhlášení poháru KVSC Cheb
26. 03. 2017 v 11:00 Dámská jízda Boží Dar
01. 04. 2017 v 10:00 Testování kol Trek (Bishop) , Cheb
08. 04. 2017 v 10:00 Výročí 20 let s Bishop , Cheb
09. 04. 2017 v 10:00 Velká cena Města Touškova , Město Touškov
22. 04. 2017 v 11:00 Tour de Šin-Jin , Jindřichovice
23. 04. 2017 v 10:00 Cykloden v Plzni Plzeň
30. 04. 2017 v 10:00 Velká cena Sport Beran Chrást, vodácký kemp
07. 05. 2017 v 10:00 Velká cena Rakovníka Rakovník
08. 05. 2017 v 10:00 Chebská čtyřicítka Pomezí
13. 05. 2017 v 06:00 Krušnohorská padesátka , Kraslice
21. 05. 2017 v 10:00 Velká cena Domažlic MTB Domažlice
03. 06. 2017 v 08:00 Západočeským regionem za 17 hodin Plzeň, Mar. Lázně
03. 06. 2017 v 10:00 Velká cena Železná Ruda Železná Ruda
10. 06. 2017 v 06:00 Krajský cyklo fanatik , plzeň
11. 06. 2017 v 11:00 O pohár města Nová Role Nová Role
17. 06. 2017 v 10:00 Xterra Ostrov Ostrov
17. 06. 2017 v 13:13 Triatlonek na Kluči Habartov – Na Kluči
17. 06. 2017 v 14:00 Toužimský triatlon rybník Betlém, Teplá
24. 06. 2017 v 10:00 Velká cena města Přeštice Přeštice
15. 07. 2017 v 13:00 Velká cena Konstantinovy Lázně Konstantinovy Lázně
15. 07. 2017 v 14:00 Kamil Trefil Přebuz
21. 07. 2017 v 13:00 Okruhy Šindelová Šindelová
22. 07. 2017 v 10:00 Drmaly Drmaly
27. 07. 2017 v 11:00 GP Březové u Sokolova Březová
05. 08. 2017 v 10:00 Časovka v Dýšině na golfu Dýšina (Horomyslice), golfový areál
05. 08. 2017 v 10:00 Tri-X-Aš
26. 08. 2017 v 17:00 Chodovská vlečka Chodov
09. 09. 2017 v 13:00 MOL Sprint bike a běh , Widermannovy sady, Fr. Lázně
24. 09. 2017 v 10:00 Závod do vrchu Pec – Čerchov Pec pod Čerchovem
30. 09. 2017 v 10:30 Říjnový bike Cheb
30. 09. 2017 v 11:00 Svatobor Tour , Sušice
30. 09. 2017 v 13:00 Buřťák Klášterec nad Ohří
01. 10. 2017 v 10:00 Václavský běh Františkovy Lázně
21. 10. 2017 v 10:30 Porcelánový běh Nová Role
12. 11. 2017 v 11:00 Chebská běžecká zima (1./4) Cheb – atletický stadion v Poohří
10. 12. 2017 v 11:00 Chebská běžecká zima (2./4) Cheb – atletický stadion v Poohří
16. 12. 2017 v 10:00 Vánoční bajk , Sokolov
26. 12. 2017 v 10:00 Vánoční běh Františkovy Lázně
01. 01. 2018 v 11:00 Novoroční vyjížďka (Sokolov) , Dolní Rychnov
01. 01. 2018 v 11:00 Novoroční vyjížďka (Cheb) , Cheb
01. 01. 2018 v 12:00 Novoroční popoběhnutí Sokolov – areál Bohemia
07. 01. 2018 v 14:00 Novoroční koupání Cheb, u hráze přehrady Skalka
21. 01. 2018 v 11:00 Chebská běžecká zima (3./4) Cheb – atletický stadion v Poohří
11. 02. 2018 v 11:00 Chebská běžecká zima (4./4) Cheb – atletický stadion v Poohří
24. 03. 2018 v 09:30 1/4 a 1/2 maraton okolo Meluzínky Habartov
24. 03. 2018 v 11:15 XC Bahno – Linhart , Karlovy Vary – Linhart
14. 04. 2018 v 09:00 Jarní turnaj ve florbalu Chodov
29. 04. 2018 v 10:00 Kritérium Stará Chodovská , Stará Chodovská
01. 05. 2018 v 10:00 Časovka na Zelenou horu na koloběžkách Cheb
05. 05. 2018 v 10:00 Františkolázeňské kritérium Františkovy Lázně
08. 05. 2018 v 10:00 Za poznáním Šumavy , Šumava
12. 05. 2018 v 10:00 Horský běh Merklín – Plešivec – Merklín Merklín
26. 05. 2018 v 11:00 O pohár Madame Curie Jáchymov
26. 05. 2018 v 20:30 Noční běhy Chebskem – Luby Luby
02. 06. 2018 v 14:00 Přátelské posezení k 30. výročí TJ Triatlon Cheb + vyjížďka Cheb
16. 06. 2018 v 09:00 AIMTEC Open Race – Cyklomaraton Plzeň-Radeč-Plzeň Plzeň, areál U sv. Jiří
16. 06. 2018 v 10:30 CykloRally Českým lesem Ctiboř u Tachova
21. 06. 2018 v 09:30 Mistrovství ČR a SR v silniční cyklistice Karlovy Vary, Plzeň
23. 06. 2018 v 09:00 Cykloturistika pro každého – Tour de Chodovar Březová
11. 08. 2018 v 20:00 Noční běhy Chebskem – Dřenice Dřenice
25. 08. 2018 v 10:00 Vejprty Tour Vejprty
25. 08. 2018 v 12:00 Kramolínský vrchozdol motokrosový areál Kramolín
03. 09. 2018 v 12:00 O pohár Fridricha Barbarrossy Chebský hrad
08. 09. 2018 v 11:00 Abertamský kros Abertamy
15. 09. 2018 v 13:00 Kynžvartský podzim Lázně Kynžvart
16. 09. 2018 v 10:00 Běh po stopách bikemaratonu Chodov
03. 11. 2018 v 06:00 Podzimní turnaj ve florbalu Chodov
01. 01. 2019 v 13:00 Novoroční vyjížďka (Chodov) , Chodov
19. 01. 2019 v 09:30 Okolo mariánskolázeňských pramenů (volná technika) Golfové hřiště v Mariánských Lázních
20. 01. 2019 v 09:30 Okolo mariánskolázeňských pramenů (klasika) Golfové hřiště v Mariánských Lázních
09. 02. 2019 v 11:00 Kamenický KAM-LAUF Kamenice
16. 03. 2019 v 17:30 Noční běhy Chebskem – Třebeň Třebeň
30. 03. 2019 v 11:30 Šindelské prověrky Šindelová
27. 04. 2019 v 20:30 Noční běhy Chebskem – Cheb Cheb
18. 05. 2019 v 10:00 Krušnohorský MTB marathon Chomutov, Kosmova 5922
18. 05. 2019 v 14:15 Kraslická časovka , Kraslice
25. 05. 2019 v 09:30 Kraslický ultra – ZRUŠEN , Kraslice
08. 06. 2019 v 21:30 Noční běhy Chebskem – Aš Aš, Sportovní areál Vrch-Háj
16. 06. 2019 v 10:00 Kadaňské XC okruhy Kadaň
13. 07. 2019 v 10:00 City Triathlon – Sokolov Jezero Michal
20. 07. 2019 v 09:00 2. Veřejná generálka trasy S-24 Jezero Michal, Sokolov
10. 08. 2019 v 10:00 Kraslická 130 Kraslice
17. 08. 2019 v 10:00 Wembloudovy hrby , Klášterec nad Ohří
07. 09. 2019 v 10:00 Všebořské okruhy rovinka u Malé Všeboře
08. 09. 2019 v 10:00 WITTE dětský triatlon Nejdek
14. 09. 2019 v 10:00 Mezihorský vršek Mezihoří u Chomutova
14. 09. 2019 v 19:45 Noční běhy Chebskem – Františkovy Lázně Aquaforum Františkovy Lázně
21. 09. 2019 v 10:00 Vlčí hřbet (Mariánská) Mariánská
29. 09. 2019 v 10:00 Giro Chodov – Bílá voda Není známo
06. 10. 2019 v 10:00 Okolo Panoramy Jáchymov
12. 10. 2019 v 10:00 Cestou pěti potoků Klášterec n. Ohří
19. 10. 2019 v 18:30 Noční běhy Chebskem – Plesná Plesná
22. 11. 2019 v 19:00 Vyhlášení Poháru Cyklistiky Karlovarského kraje , , Obecní úřad v Dalovicích
23. 11. 2019 v 13:30 Vypečená vyjížďka Kluč, Habartov, dům Panzerových
31. 05. 2020 v 10:00 Lomnická časovka , Vintířov
20. 06. 2020 v 10:30 Karlovarský AM Bikemaraton – ZRUŠENO Karlovy Vary
27. 06. 2020 v 10:00 Františkova bludička Žírovice
11. 07. 2020 v 14:00 Časovka Sokolov (jednotlivci) Sokolov
12. 07. 2020 v 11:00 Časovka Sokolov (dvojice) Sokolov
12. 07. 2020 v 12:30 Časovka Sokolov (Giro Chodov) , , Sokolov
18. 07. 2020 v 13:00 Seznámení s trasou Sokolovské 24 Jezero Michal, Sokolov
02. 08. 2020 v 10:00 Jindřichovická Tour , Jindřichovice
21. 08. 2020 v 10:00 Bodenský triatlon Habartov
30. 08. 2020 v 11:00 Šindel Cup Šindelová
13. 09. 2020 v 09:30 Krásenský přespolní běh Krásno
16. 10. 2020 v 18:00 S-24: XC Noční bajky – VIRTUAL , Jezero Michal, Sokolov
17. 10. 2020 v 10:30 Goofy – závěrečná projížďka a večerní bál Sokolov, Staré náměstí u Koruny
29. 05. 2021 v 10:00 Vřesovská časovka Chodov
06. 06. 2021 v 09:30 Radon Bike Pec Vysoká Pec
22. 08. 2021 v 08:00 Hasištejn bike , Prunéřov
04. 09. 2021 v 10:00 Okolo výsypky , Stará Chodovská
04. 09. 2021 v 17:00 S-24: HENDY MTB race – Mistrovství ČR hendikepovaných Sokolov, jezero Michal
11. 09. 2021 v 13:30 City Triathlon – Karlovy Vary Karlovy Vary
28. 09. 2021 v 11:00 Zlatá míle Cheb
29. 10. 2021 v 16:00 Tour de Klínovec Klínovec a okolí
20. 02. 2022 v 05:00 Pozvánka na Šindel Cup 2022
25. 02. 2022 v 18:30 Novorolský běh s čelovkou Nová Role
05. 03. 2022 v 07:00 Blatenská desetihodinovka Horní Blatná
13. 03. 2022 v 10:00 Běh s Kynšperským zajícem Kynšperk
19. 03. 2022 v 11:15 XC Bahno – Michal , , Jezero Michal, Sokolov
26. 03. 2022 v 09:15 Chebský aquatlon Cheb
26. 03. 2022 v 11:15 XC Bahno – Tři kříže , , Karlovy Vary – Tři kříže
02. 04. 2022 v 11:15 XC Bahno – Letní kino , Karlovy Vary – Letní kino
08. 04. 2022 v 16:00 Jarní úklid okolí jezera Michal Jezero Michal, Sokolov
09. 04. 2022 v 09:30 Vodní živel ,
09. 04. 2022 v 11:00 XC Bahno – časovka z Čankova , Čankov
10. 04. 2022 v 10:00 Jarní MTB sprinty Chodov
16. 04. 2022 v 10:00 Ašský bláteník , , , Aš, vrch Háj
17. 04. 2022 v 09:15 Jáchymovský aquatlon Jáchymov
23. 04. 2022 v 10:00 Kraslické boule Kraslice
24. 04. 2022 v 10:30 Krásenský duatlon , Krásno – hřiště TJ Baník Krásno
28. 04. 2022 v 16:00 Chodovská časovka Chodov
01. 05. 2022 v 10:00 Časovka na Zelenou horu Cheb
07. 05. 2022 v 10:00 Kolem Šindelové Lesík
07. 05. 2022 v 12:00 Merklínský dětský duatlon Merklín
07. 05. 2022 v 12:00 Merklínský duatlon , Merklín
08. 05. 2022 v 07:00 Lumpův memoriál , Aš – vrch Háj
08. 05. 2022 v 10:30 Kraslický šíp Kraslice
14. 05. 2022 v 10:00 Březovský bike , , Březová
21. 05. 2022 v 09:00 Velká cena Kraslic – ZRUŠENO , Městské sady Kraslice
22. 05. 2022 v 10:00 Na Blatenský vrch Stará Chodovská
28. 05. 2022 v 10:00 Bóžovo 52ka , Doubrava u Aše
04. 06. 2022 v 10:00 Pumptrack Sokolov (Baník) Baník Sokolov
04. 06. 2022 v 11:00 Radon XX Pec Radon aréna, Vysoká Pec – Rudné
08. 06. 2022 v 17:00 Kolo pro rodinu Chodov
11. 06. 2022 v 10:00 Pumptrack Chodov 1/2 areál pumptrack, Bílá voda, Chodov
11. 06. 2022 v 10:30 Ašský bejbykap Aš, vrch Háj
12. 06. 2022 v 10:00 Chodovský bike Chodov
18. 06. 2022 v 06:00 Extrem5hills Vojtanov
18. 06. 2022 v 10:00 Ašský triatlon , , , Studánka u Aše; rybník Dolíška
19. 06. 2022 v 10:00 O pohár města Ostrova , Ostrov – za nemocnicí
25. 06. 2022 v 10:00 Triatlon Krásno , Krásno – hřiště TJ Baník Krásno
25. 06. 2022 v 12:00 Nejdecký triatlon Nejdek / rybník Lesík
26. 06. 2022 v 11:00 Letní olympiáda dětí a mládeže – cyklistika , Olomouc
02. 07. 2022 v 10:00 Kros okolo Hainbergu ,
16. 07. 2022 v 07:00 Šindel Cup – závody HERO, LONG a TIOT Šindelová
17. 07. 2022 v 11:00 Šindel Cup – dětský duatlon a HOBBY Šindelová
30. 07. 2022 v 10:00 Železný dědek koupališti Lido v Hamrníkách u Mar. Lázní
06. 08. 2022 v 14:00 Kiwi muž Karlovy Vary – Rolava
13. 08. 2022 v 10:00 Velká cena Sokolova , Sokolov
20. 08. 2022 v 10:00 Dřevěný člověk Jesenice u Chebu
27. 08. 2022 v 15:00 Valdštejnova desítka Cheb – nám. Krále Jiřího z Poděbrad
28. 08. 2022 v 15:00 Pumptrack Chodov 2/2 areál pumptrack, Bílá voda, Chodov
02. 09. 2022 v 17:30 S-24: Časovka BIKE vs. RUN , Koupaliště Michal, Sokolov
03. 09. 2022 v 10:00 Ašská časovka , Doubrava u Aše
03. 09. 2022 v 10:00 Sokolovská 24 MTB jezero Michal, Sokolov
03. 09. 2022 v 13:00 S-24: Dětský letní biatlon Jezero Michal, Sokolov
10. 09. 2022 v 10:00 Antal bike , Aš, vrch Háj
10. 09. 2022 v 10:00 Pumptrack Kynšperk Kynšperk nad Ohří
11. 09. 2022 v 09:30 Chodovský bikemaraton Chodov
17. 09. 2022 v 10:00 XC na Zelenou horu Cheb
18. 09. 2022 v 10:00 Děti na kole Cheb – areál Krajinka
24. 09. 2022 v 10:00 Pumptrack Kraslice Fučíkova 1870, Kraslice
25. 09. 2022 v 09:30 Bublavská šestka Bublava
25. 09. 2022 v 09:30 Bublavský čtvrtmaraton Bublava
25. 09. 2022 v 10:00 Duatlon Bublava Bublava
25. 09. 2022 v 10:00 Trail Kraslice Kraslice
28. 09. 2022 v 11:00 Časovka na Andělskou horu Dubina, směr And. hora
28. 09. 2022 v 12:30 Vyhlášení poháru Giro Chodov Dubina
01. 10. 2022 v 09:00 Horský půlmaraton ,
01. 10. 2022 v 10:00 Re.Pump.CZ 2022: finálový závod Kraslice,
01. 10. 2022 v 11:00 Cross-country Lipová Lipová
08. 10. 2022 v 09:30 Březovský cyklovýšlap Březová
08. 10. 2022 v 10:00 Park Bike Ostrov Zámecký park v Ostrově
09. 10. 2022 v 10:30 Chebské MTB sprinty I Cheb
15. 10. 2022 v 10:45 Běh podél Halštrova , Aš – vrch Háj / pramen Halštrova
15. 10. 2022 v 17:00 Vyhlášení Chebského poháru a KV poháru v triatlonu , Nebanice, hospoda
19. 10. 2022 v 18:30 S-24: XC Noční bajky – ZRUŠENO Koupaliště Michal, Sokolov
29. 10. 2022 v 10:00 Goofy Zavírák sezóny Sokolov, restaurace Koruna
29. 10. 2022 v 12:00 Podzimní Bahno , Čankov
13. 11. 2022 v 10:00 Běh na Lesný Lázně Kynžvart
20. 11. 2022 v 10:00 Chebské MTB sprinty II Dvořákovy sady, Cheb
26. 11. 2022 v 10:00 Čertovský Bismarck Zelená hora, Cheb