City Triathlon

Logo závodu
Logo závodu

Na této stránce naleznete informace pro (budoucí) pořadatele cyklistické části City Triathlonu 2009 (rozpis závodů). Závod se koná v sobotu a neděli 22. a 23. 8. 2009. V neděli se opět uskuteční prestižní Evropský pohár.

E-mail z 19. 8. 2009 (středa půlnoc)

Vážení pořadatelé, v tomto e-mailu naleznete důležité informace k víkendovému City Triathlonu v Karlových Varech, kde budete po oba dny zajišťovat bezpečnost závodníků i diváků na cyklistické trase.

——-
DŮLEŽITÉ: odpovězte mi na tento e-mail (stačí prázdná odpověď), abych věděl, že svou ÚČAST POTVRZUJETE. Kdo mi na něj neodpoví, tomu budu muset zavolat. Pokud účast potvrzujete i za jiné osoby, napište mi, za které.
——-

### Časový rozpis ###

V sobotu 22. 8. Vás ve 12:15 očekávám na koupališti Rolava (vchod z ulice Čankovská, mapa: http://jdem.cz/bxx75). Na Rolavě:

– podepíšete se do seznamu přítomných pořadatelů, dostanete tričko, píšťalku, identifikační číslo s důležitými informacemi, A4 infolist s podrobnými informacemi;
– budete poučeni o tom, co máte dělat;
– předem si mezi vámi vyberu velké kluky na přechody pro chodce (velký nápor turistů), zkušené lidi (zejména z loňska) na těžší místa, menší a mladší lidi na nájezd na okruh.

Zhruba ve 13:15 nastoupíte do přistaveného autobusu a z něj vás budeme vysazovat na určené místo, kde budete hlídat trať (lidi, auta, závodníci) včetně výstražných pásek a kovových zábran. Někteří z vás dostanou kus pásky, aby trať dovyznačili. Na stanovištích budete většinou stát sami.

V 15:00 začne závod.

Zhruba v 15:45 vyjede z Rolavy autobus, aby dovezl lidi z nájezdu na okruh k Thermalu.

Zhruba v 17:00 bude sraz u Thermalu, kde dostanete instrukce, co máte dělat zítra (to vám ale z větší části řeknu už na Rolavě).

V neděli se jedou dva závody. Ženy startují v 10:00, muží v 15:00. Vaše úkoly budou úplně stejné. Vyplacení peněz proběhne v neděli v podvečer po skončení závodu v Thermalu. Tam bude také vyhlášena soutěž o nejlepší pořadatele. Peněžní odměnu vyhrají ti, kterých si policisté a šéfové všimnou jakožto šikovných pořadatelů.

### Co si vzít s sebou ###

K jídlu dostanete bagetu a pití. To vám ale stačit nejspíš nebude, takže si vemte i své jídlo a pití. Telefon, pláštěnku, kšiltovku, …

### Vaším úkolem bude… ###

Bude vám přiděleno stanoviště, které budete hlídat. V určené době se v něm nesmí vyskytnout nikdo kromě závodníků, policie, televizních motorek a šéfpořadatelů. Budete tedy informovat veřejnost o tom, že na trať nesmí vstupovat. Nesmíte se bát mluvit asertivně (ale slušně) a někdy i zakřičet. Při průjezdu závodníků budete pískat na píšťalku. Někteří z vás budou mít na starosti přechody pro chodce (uvolnit
průchod, když nikdo nejede).

Nafocená cyklotrať: http://bikeri.cz/soubory/citytt-cyklo-trat/ .

Zdraví Vás

Radovan Fišer
777 242 620
rfiser@gmail.com (poradatele@citytriathlon.cz)

Nábor pořadatelů

Požadujeme

 • Přijdete na sobotu i neděli.
 • Váš věk je 16 let a více. Pokud jste zodpovědní anebo máte zkušenost s prací či přímo pořadatelstvím, můžeme Váš nižší věk tolerovat (popište v e-mailu).
 • Zodpovědný přístup, nadšení pro věc, ochotu pracovat a zafandit, a ne jen postávat.

Nabízíme

 • V sobotu i neděli dostanete bagetu a pití Mattoni.
 • Za každý závod dostanete 150 Kč. V sobotu je jeden, v neděli dva, tj. celkem 450 Kč.
 • Dostanete pořadatelské tričko.
 • Proběhne soutěž o nejlepší pořadatele. V ní se mezi několik nejlepších z Vás rozdělí několik tisíc korun na odměnách.

Máte zájem? Napište!

 • Svou přihlášku pošlete na e-mail poradatele@citytriathlon.cz (nebo na rfiser@gmail.com). Uveďte: jméno a příjmení, věk, bydliště, telefon, e-mail a případné zkušenosti s pořadatelstvím nebo podobnou prací.
 • Pokud jste se jako pořadatelé účastnili loni, napište to do e-mailu také včetně místa, kde jste hlídali (nájezd na okruh / okruh + pokud možno upřesnit).
 • Pozvěte i své šikovné kamarády.
 • Přednost mají loňští pořadatelé a jinak zkušení pořadatelé.
 • Radek uděluje instrukce :-)
  Radek uděluje instrukce :-)

  Kontakt

  Radovan Fišer
  tel. 777 242 620
  poradatele@citytriathlon.cz (záložní rfiser@gmail.com)

  Průběh akce

  • Rozpis závodního víkendu je na stránkách závodu.
  • Ve stručnosti: tak jako loni, i letos se s Vámi sejdeme na koupališti Rolava, odkud Vás autobusem rozvezeme na stanoviště, kde budete hlídat, aby nikdo závodníky na trati neohrozil.
  • Foto z loňska

  Během závodu bude úkolem pořadatelů pískat před průjezdem závodníků, hlídat, aby na trať nevstupovali lidé a zejména nevjížděly automobily. Pořadatel je rovněž povinen umět odpovědět na dotaz kolemjdoucích, co že se to koná za akci, a měl by City Triathlon reprezentovat, to jest chovat se slušně a, v případě potřeby, asertivně. Každému pořadateli bude před závodem přesně sděleno, co má dělat.

  Když to vezmu z pohledu závodníka, tak… v Karlových Varech bude spousta turistů. Závodník chce mít trať bez překážek, to jest bez lidí a aut na trati. Takže je třeba hlídat, aby nikdo nevcházel na trať. Některým z vás bude přidělen úsek „přechod pro chodce“, kde bude úkolem pouštět lidi přes trať, když nikdo nepojede. V každém případě se nebojte, že byste nevěděli, co máte dělat, my vám vše řekneme.