Webové stránky BIKERI.CZ

Kontakt

Univerzální e-mail na všechno pro BIKERI.CZ je web@bikeri.cz. Tento e-mail je vždy přesměrován do poštovní schránky správce webu, kterým je v současnosti Radovan Fišer (rfiser@gmail.com).

Posílejte nám fotky, články, …

Bikeri.cz jsou otevřený informační server pro cyklistiku Karlovarského kraje. Správci stránek rád zveřejní materiál od všech čtenářů, ať už jde o fotky ze závodů anebo články. Pořadtelé závodů zde mohou zveřejnit informace s svých závodech včetně výsledků. Stačí napsat na elektronickou adresu web@bikeri.cz a správce stránek, Radovan Fišer, Vám obratem odpoví a vše zařídí.

Fotky: posílejte zazipované přes Úschovnu; můžete i v plném rozlišneí, popř. zmenšené na cca 1600 pixelů delší strana. JPEG kvalita 90.

Inzerce

Máte-li zájem o pronájem inzertní plochy či psaní testů, napište na rfiser@gmail.com.

RSS

Export obsahu webu ve formátu RSS.

O tomto webu (z roku 2007)

Zdravím všechny cyklisty a zájemce o sportovní dění v regionu Karlovarského kraje. Webové stránky bikeri.cz vznikly v roce 2001 a již od prvních okamžiků vám přinášely informace o cyklistických akcích konaných ve Vašem okolí. Postupem času se zvýšila návštěvnost stránek a tak jsem na stránky začal dávat nejen propozice a výsledky, které jsou jinak jen těžko dostupné, ale i fotky z regionálních závodů.

V dnešní době prošly stránky velkými změnami, na tvorbě stránek se nově podílí i Radek, kterého všichni znáte jako výborného bajkera. Stránky v poslední době prošly řadou změn, změnili jsme design, ale hlavně teď stránky fungují na principu redakčního systému, což Vám uživatelům přinese hodně nového. Budete moci vkládat články, psát si svůj deník, a podílet se tím na atraktivnosti našeho cyklistického webu.

Věříme, že změny které pro Vás připravujeme, zlepší komunikaci mezi cyklisty v regionu a přispějí třeba i k větší popularitě místních akcí.

— Jiří Dytrych