Fotografie a videa ze závodů

Fotogalerie BIKERI.CZ

Všechny fotografie nahráváme na Google Drive. Níže naleznete seznam fotogalerií. Dále si můžete prohlédnout Marianova fota a Fotky z 20. století.

RokAkce
2017 Všechna alba z r. 2017
2017 Mistrovství Evropy v cyklokrosu 2017 (Libor Němec)
2017 Zlatá míle 2017 (Mirka Špalková)
2017 Říjnový bike 2017 (Karel a Iva Rousovi)
2017 Děti na kole 2017 (Libor Němec)
2017 XC na Zelenou horu (Karel Rous)
2017 European 4cross series Aš 2017
2017 Zlatá míle 2017 (Mirka Špalková)
2017 Říjnový bike 2017 (Iva a Karel Rousovi)
2017 Děti na kole 2017 (Libor Němec)
2017 XC na Zelenou horu 2017 (Karel Rous)
2017 European 4cross series Aš 2017
2017 X-Tri Aš 2017 (Libor Němec)
2017 Ašský triatlon 2017 (Libor Němec)
2017 LODM triatlon 2017 (Michal Ficenec)
2017 Chodovský bike 2017
2017 Chodovský bike 2017 (Libor Němec)
2017 Chodovský bike 2017 (Nela Dobešová)
2017 Františkova bludička 2017 (Banáni)
2017 Ašský bejbykap 2017 (Jan Šimeček)
2017 Giro d'Italia 2017 (Karel Rous)
2017 Březovský bike 2017
2017 Březovský bike 2017 - Jan Šimeček (děti)
2017 Březovský bike 2017 - Nela Dobešová
2017 Březovský bike 2017 - Iveta P.
2017 Březovský bike 2017 - Michal Blažek
2017 Cube Cup - Bad Alexandersbad 2017
2017 Blindura 2017 (Libor Němec)
2017 Františkolázeňské kritérium 2017 (Radek a Nela Dobešovi)
2017 Ašský bláteník 2017 - děti (Radek Dobeš)
2017 Časovka na Zelenou horu 2017 (Karel Rous)
2017 Kamenický KAM-LAUF 2017
2016 Všechna alba z r. 2016
2016 XC Skalka 2016 (P. Oubrechtová)
2016 Veletrh For bikes 2016 (RF)
2016 TRI-X Aš 2016 (p. Vojta)
2016 Říjnový bike 2016 (I. a K. Rousovi)
2016 Rjnovy bike 2016 (I. Rousova))
2016 Rijnovy bike 2016 (K. Rous)
2016 Kiwi muz 2016 (F. Klingora)
2016 Český pohár MTB XCO 2016 - Řepy (RF)
2016 Zlatá míle 2016 (S. Cabal)
2016 XC Zelena hora 2016 (K. Rous)
2016 Říjnový bike 2016 (P. Oubrechtová)
2016 Jarní sprinty 2016 (PROFI SPORT Cheb)
2016 Františkolázeňské kritérium 2016 (R. Dobeš)
2016 Dragoun downhill 2016 (Libor Němec)
2016 Downhill Zelena hora 2016 (K. Rous)
2016 Ašský bláteník 2016 (L. Němec)
2016 Antal bike 2016 (P. Oubrechtová)
2016 Chebský aquatlon 2016 (P. Šinka)
2016 Březovský bike 2016 (Ondřej, TBB)
2016 Březovský bajk 2016 (Libor Němec)
2016 Březovský bike 2016 (Nela Dobešová)
2016 Ašský triatlon 2016 (P. Šinka)
2016 Historicke
2016 TJ Cyklo Spartak-Eska Cheb 1957-1961 (P. Fiala)
2016 Veselé cyklofotky
2015 Všechna alba z r. 2015
2015 XC Zelená hora 2015 (L. Němec)
2015 Triatlon Bublava 2015 (TJ Slavia K. Vary)
2015 Časovka na Zelenou horu 2015 ( K.Rous )
2015 XC Skalka 2015 (S. Cabal)
2015 Sportujeme s CT 2015
2015 Triatlonek na Kluči 2015 (Libor Němec)
2015 Velká cena Sokolova 2015 (L. Němec)
2015 Český pohár Bedřichov 2015 - David Zadák
2015 Časovka na Zelenou horu (L. Němec) 2015
2015 MČR v dráhové cyklistice 2015 (J. Krs)
2015 O pohár města Ostrova 2015 (Jan Škarpa)
2015 Lumpův memoriál 2015
2015 Okolo Bavorska 1.etapa ( K.Rous ) 2015
2015 S ČT sport na vrchol - Františkovy Lázně 2015 (L
2015 MTB Skalka 2015 ( Iva Rousová )
2015 Mikulášská jízda 2015 (J. Mühlberger)
2015 Soustředění SCM Cheb v Praze na dráze 31.1. - 2.2015
2015 Lipová MTB maraton 2015 (P. Šinka)
2015 MTB Skalka 2015 ( K.Rous )
2015 Františkolázeňské kritérium 2015 ( K.Rous )
2015 ITU Cross Triathlon World Championships 2015 - Sar
2015 Giro d´Italia 2015 ( K.Rous )
2015 Františkolázeňské kritérium 2015 ( Iva Rousová )
2015 Děti na kole 2015 (R. Dobeš)
2015 Lipová MTB maraton 2015 (Libor Němec)
2015 Jihlavská 24 hodinovka 2015
2015 KV Downtown 2015 (Libor Němec)
2015 Chodovský bikemarearton 2015 (M. Meruna)
2015 Březovský bike 2015 - závod dětí (Libor Němec)
2015 Aquatlon Cheb 2015
2015 Ašská časovka 2015 (P. Vojta)
2015 Ašský trialton 2015 (Petr Šinka)
2015 Antal bike 2015 (Libor Němec)
2015 Březovský bike 2015 - dospělí (Libor Němec)
2015 Ašská časovka 2015 (Libor Němec)
2015 Ašský X-triatlon 2015 (R. Dobeš)
2015 Březovský bike 2015 (Blažek _ Company)
2015 Ašský bláteník 2015 ( K.Rous )
2015 Ašský bláteník 2015 (L. Němec)
2015 1000miles 2015_ Jirka a Pecan
2014 Všechna alba z r. 2014
2014 Zlatá míle 9-2014 (S. Cabal)
2014 Vřesovská časovka 2014 (M. Meruna)
2014 XC Skalka 2014 (L. Němec)
2014 XC Skalka 2014 (K. Rous)
2014 Časovka Zelená hora 2014 (K. Rous)
2014 Xterra Ostrov 2014 - hobby (F. Klingora)
2014 XC Bahno 2014 - časovka Čankov (L. Němec)
2014 Časovka Zelená hora 2014 (L. Němec)
2014 Zlatá míle 9-2014 (Mirka Špalková)
2014 Podzimni XC Bahno 2014 (F. Klingora)
2014 Underground MTB Papírna 2014 (Libor Němec)
2014 Velká cena Sokolova (Libor Němec) 2014
2014 Vyhlášení Chebského poháru 2014 (S. Kočová)
2014 TOI TOI Cup 2014 - cyklokros karlovarských mládežn
2014 Vyhlášení Chebského poháru 2014 (L. Němec)
2014 Vyhlášení Poháru Karlovarského svazu cyklistiky 2014
2014 Podzimní Bahno 2014 (F. Klingora)
2014 TRI-X-Aš 2014 (K. Král)
2014 Vyhlášení Chebského poháru 2014 ( S. Kočová)
2014 GP Březová 2014 (K. Poláková a L. Pekárek)
2014 Na Zelenou horu (Simona Kočová) 2014
2014 Na Zelenou horu 2014 (K. Rous)
2014 Lipová MTB bike 2014 ( K. Rous )
2014 Na Zelenou horu 2014 (I. Rousová)
2014 MTB Tour Mariánské Lázně (M. Šverdík) 2014
2014 MČR na dráze 2014 (J. Škarpa)
2014 Kiwi muž 2014 (F. Klingora)
2014 Na Zelenou horu 2014 - vyhlášení (K. Rous)
2014 Okolo výsypky 2014 (M. Meruna)
2014 Františkolázeňské kritérium 2014 (K. Rous)
2014 Březovský bike 2014 (M. Blažek)
2014 Frantiskolazenska 24 2014 (L. Nemec)
2014 Chebská 40 2014 (Libor Němec)
2014 Františkolázeňská 24 hodinovka 2014 (L. Němec)
2014 Chebská 40 2014 (Iva Rousová )
2014 Chodovský bikemaraton 2014 (P. Lochschmidt)
2014 Dřevěný člověk 2011 (K. Rous)
2014 Děti na kole 2014 (Libor Němec)
2014 Dřevěný člověk 2014 (Libor Němec)
2014 Ašská časovka 2014 (P. Vojta)
2014 Ašský triatlon 2014 (Iva Rousová )
2014 Ašský bláteník 2014 (Libor Němec)
2014 Ašský triatlon 2014 (K. Rous)
2014 Ašský bláteník 2014 - vyhlášení vítězů (RF)
2014 Bahňák v2014 v podání smíšených týmů TRI Cheb (R
2014 Antal bike 2014 (Libor Němec)
2014 Ašský bláteník 2014 (K. Rous)
2014 Ašský bláteník 2014 (Iva Rousová)
2013 Všechna alba z r. 2013
2013 Časovka okolo Vřesové 2013 (RF)
2013 Časovka Okolo Vřesové 2013 (M. Meruna)
2013 Xterra Ostrov 2013 (F. Klingora)
2013 XC Bahno 2013 - Letní kino
2013 Časovka na Andělskou horu 2013 (RF)
2013 Zlatá míle 2013 (M. Špalková)
2013 Na Zelenou horu 2013 (R. Franck)
2013 Časovka na Andělskou horu 2013 (M. Meruna)
2013 XC Bahno 2013 - Tři kříže (F. Klingora)
2013 Regionem Orlicka 2013 (P. Fiala)
2013 Zelená hora (MTB časovka do vrchu) 2013 ( Iva a Ka
2013 Okolo Mariánských Lázní 2013 (RF)
2013 Krakonošovo 24hodinovka 2013 (L. Němec)
2013 Kraslice - Aš - Kraslice 2013 (Libor Němec)
2013 KIWI muž 2013 (F. Klingora)
2013 Mistrovství ČR v cyklokrosu - Stříbro 2013 (Libor Němec
2013 Mistrovství ČR v cyklokrosu - Stříbro 2013 (K. Rous)
2013 Král Šumavy 2013 (F. Klingora)
2013 Na Zelenou horu ( K.Rous ) 2013
2013 Kritérium Stará Chodovská 2013 (M. Meruna)
2013 Kozí vrchy 2013 (M. Meruna)
2013 Kartarena Sprint Bike 2013 (Libor Němec)
2013 Dragoun Parking Cup 2013 (Iva Rousová)
2013 City Triathlon 2013 (F. a F. Klingorovi)
2013 Karlovarský půlmaraton 2013
2013 Green Mountain Race (DH) ( K.Rous) 2013
2013 Chodovský bikemaraton 2013 (M. Meruna)
2013 GP Březová - Giantliga (JV, RF) 2013
2013 Děti na kole 2013 (Libor Němec)
2013 Kartarena Sprint Bike 2013 (Iva a Karel Rousovi)
2013 Hry VI. letní olympiády dětí a mládeže ČR 2013
2013 Chodovský maraton 2013 (D. Blažek)
2013 Březovský etapák 2013 - Stráň (RF)
2013 Chodovský bike 2013 (M. Meruna)
2013 Chebské kašny 2013 (K. Rous)
2013 Chodovská časovka 2013 (M. Meruna)
2013 Chebské kašny 2013 (L. Němec)
2013 Chodovská časovka 2013 (P. Csipka)
2013 Chebská čtyřicítka 2013 ( I.Rousova)
2013 Březovský etapák 2013 Motokros ( K.Rous )
2013 Chebské kašny 2013 (Martin Svojtka)
2013 Chebské kašny 2013 (Iva Rousová)
2013 Antal bike 2013 (L. Němec)
2013 Březovský etapák 2013 - Motokros (Iva Rousová)
2013 Ašský X-triatlon (Iva a Karel Rousovi) 2013
2013 Březovský etapák 2013 - Motokros (Mičál II)
2013 Artamonovův memoriál 2013 (F. Klingora)
2013 Bahňák 2013 (Hynek Milota)
2013 Březovský etapák 2013 - Stráň (Mičál)
2013 Ašský bláteník 2013 (L. Němec)
2013 Březovský etapák 2013 - Motokros (Mičál I)
2013 Březovský etapák 2013 - Motokros (RF)
2013 Antal bike 2013 (D. Blažek)
2012 Všechna alba z r. 2012
2012 ČP Motol - mládež 2012 (Z. Kubík)
2012 XC Skalka 2012 (Radek Franck)
2012 Český pohár XC MTB Aš 2012 (M. Blažek)
2012 Časovka Kozí vrchy 2012 (M. Meruna)
2012 Zlatá míle 2012 - podzim (M. Špalková)
2012 Časovka Zelená hora 2012 (K. Rous)
2012 Časovka Zelená hora 2012 (Václav Pospíchal)
2012 Časovka na Andělskou horu 2012 (F. Klingora)
2012 Časovka Zelená hora 2012 (Z. Kubík)
2012 Časovka Zelená hora 2012 (I. Rousová)
2012 Časovka Zelená hora 2012 - vyhlášení výsledků
2012 Tréninky 2012
2012 Triatlonek na Kluči 2012 (K.Rous)
2012 Soustředění SCM Cheb v Praze 10-2012 (M. Šverdík)
2012 XC Skalka 2012 (Iva Rousová)
2012 Silniční MČR mládeže 2012 (M. Šverdík)
2012 Vyhlášení XC Bahno 2012 (F. Klingora)
2012 XC Skalka 2012 (Karel Rous)
2012 Velká cena Sokolova 2012
2012 Vyhlášení Chebského poháru v MTB a triatlonu 2012
2012 Vyhlášení Poháru KVSC 2012 (M. Šverdík)
2012 Na Zelenou horu 2012 - vyhlášení
2012 Orbea Alma S50 r. 2012 (K. Seidl)
2012 MČR XCO Pec pod Sněžkou 2012 (M. Ficenec)
2012 Okolo výsypky 2012 (Jan Holický)
2012 MČR mládeže na dráze v Praze 12-2012 (M. Šverdík)
2012 MČR časovka jednotlivců Račice 2012 (M. Šverdík)
2012 Na Blatenský vrch 2012 (J. Holický)
2012 Okolo výsypky 2012 (M. Meruna)
2012 Na Zelenou horu 2012 (R. Gogor)
2012 Podzimní Bahno 2012 (F. Klingora)
2012 Milovický CX 2012 (S. Leinweber)
2012 Lipová MTB Marathon 2012 - vyhlášení
2012 Kammlauf 2012
2012 Kolo pro rodinu 2012 (M. Meruna)
2012 Kiwi muž 2012 (F. Klingora)
2012 Habartovské okruhy 2012 (M. Meruna)
2012 Kartarena Sprint Bike 2012 (M. Šverdík)
2012 Kartarena Sprint Bike 2012 (Iva Rousová)
2012 Kartarena Sprint Bike 2012 (K. Rous)
2012 Kamenický Kam-Lauf 2012
2012 Dřevěný člověk 2012 (K. Rous)
2012 Chodovský duatlon 2012 (M. Meruna)
2012 Dragoun Parking Cup 2012 (K. Rous)
2012 Děti na kole 2012 (R. Gogor)
2012 Habartovské okruhy 2012 (J. Holický)
2012 Družba 2012 (M. Šverdík)
2012 Dragoun Parking Cup 2012 (Iva Rousová)
2012 Dragoun Parking Cup 2012 (M. Blažek)
2012 CityTriathlon 2012 (F. Klingora)
2012 Giro d'Italia 2012 (R.F.)
2012 Chebská 40 2012 (R. Franck)
2012 Chebská 40 2012 (Iva Rousová)
2012 Chebské kašny 2012 (Radek Franck)
2012 Chebské kašny 2012 (Iva R.)
2012 Chebské kašny 2012 (K. Rous)
2012 Chodovský bike 2012 (M. Meruna)
2012 Chodovský bikemaraton 2012 (M. Meruna)
2012 Březovský etapák 2012 - Sprinty a Stráň (K. Rous)
2012 Chodovský bike 2015 (TJ Plamen Chodov)
2012 Chodovská časovka 2012 (M. Meruna)
2012 Březovský etapák 2012 - Sprinty a Stráň (Iva Rouso
2012 Březovský etapák 2012 - Sprinty a Stráň (A. F.)
2012 Artamonovův memoriál 2012 (Mirka Š.)
2012 Artamonovův memoriál 2012 (F. Klingora)
2012 Antal bike 2012
2012 Ašský triatlon 2012 (K. Rous)
2012 Ašský bláteník 2012 (I. Rousová)
2012 Ašský bláteník 2012 (K. Rous)
2012 Bílá voda 2012 (J. Holický)
2012 Březovský etapák 2012 - Motokros (Michal Blažek)
2011 Všechna alba z r. 2011
2011 ČP mládeže a žen Kynšperk 2011 (Z. Kubík)
2011 ČP Račice 2011 (Z. Kubík)
2011 ČP mládeže a žen Kynšperk 2011( I.Rousová)
2011 Říjnový bike 2011 (K. Rous)
2011 ČP XC Aš 2011 (Mario)
2011 ČP XCO Aš 2011
2011 ČP XC Aš 2011 (Mičál)
2011 Říjnový bike 2011 (I. Rousová)
2011 Český pohár Aš 2011 (S. Cabal )
2011 ČP mládeže a žen Kynšperk 2011 (D. Blažek)
2011 Časovka na Zelenou Horu 2011 (S. Cabal)
2011 Zlatá míle 2011 - podzim
2011 Xterra Špindlerův Mlýn 2011 (F. Klingora)
2011 Český pohár mládeže a žen v Kynšperku 2011 (K. Rou
2011 Časovka na Andělskou horu 2011 (F. Klingora)
2011 ČP Fourcross Aš 2011 (Iva Rousová)
2011 Xterra Ostrov (F. Klingora) 2011
2011 ČP Aš 2011 (J. Šimeček)
2011 XC Bahno - Tři kříže 2011 (F. Klingora)
2011 XC Bahno 2011 - Letní kino (F. Klingora)
2011 XC Skalka 2011 (Iva Rousová)
2011 XC Bahno 2011 - časovka - vyhlášení (F. Klingora)
2011 Výsypka za Lomnicí a free-ride opodál (R. Fišer)
2011 XC Skalka 2011 (K. Rous)
2011 XC Bahno 2011 - Letní kino (M. Kyjovský)
2011 XC Bahno 2011 - časovka (M. Kubínová)
2011 XC Bahno - Tři kříže 2011
2011 XC Bahno 2011 - časovka (F. Klingora)
2011 SCM Cheb v Motole 02-2011 (M. Šverdík)
2011 Po cyklostezce Ohře z Tršnice do Sokolova 2011
2011 Triatlonek na Kluči 2011 (St. Cabal)
2011 Trénink v Sokolově 5. 4. 2011
2011 Podzimní Bahno 2011 (F. Klingora)
2011 SCM Cheb na dráze 10-2011 (M. Šverdík)
2011 Vyhlášení Chebského poháru 2011 (K. Rous)
2011 Vyhlášení Poháru KVSC a turnaj ve florbalu 2011 (K
2011 Silniční tréninky 2011
2011 SP CX Plzeň 2011 (I. Rousová)
2011 Medica maraton 2011
2011 O-See Challange 2011 (F. Klingora)
2011 MČR - XTERRA CZECH 2011 (M. Ficenec)
2011 Na Zelenou horu 2011
2011 Medica maraton 2011 (Z. Kubík)
2011 ME ve volejbale 2011, ČR-Rusko (skupina)
2011 Letní olympiáda mládeže 2011 (Z. Kubík)
2011 Medica maraton 2011 (M. Meduna)
2011 MČR mládeže na dráze 2011 (M. Šverdík)
2011 MTB Tour Mariánské Lázně 2011
2011 Kynžvartský podzim 2011 - start (F. Klingora)
2011 Eurobike 2011 (K. Rous)
2011 Královská pětimíle 2011 (R. F.)
2011 Genesis Evolution - kolo Káji Seidla (05-2011)
2011 Giro 2011 - Monte Zoncolan
2011 Giro 2011 - Grossglockner
2011 Ježdění v Zillertalu (2011)
2011 Giro 2011 - depo v Lienzu před Mt. Zoncolan
2011 Kiwi muž 2011 (F. Klingora)
2011 Giro 2011 (Iva Rousová)
2011 Chebská 40 2011 (E. Klingorová)
2011 Chodovský bike 2011 (M. Meruna)
2011 Chebské kašny 2011 (J. Šimeček)
2011 Chodovský bike 2011 (F. Klingora)
2011 Děti na kole 2011 (L. Němec)
2011 Děti na kole 2011
2011 Chebská 40 2011 (Iva Rousová)
2011 Dragoun Parking Cup 2011( K.Rous)
2011 Cyklokros - David Zadák, Karel Tyrpekl 2011
2011 Dragoun Parking Cup 2011 ( I.Rousová)
2011 Březovský etapák 2011 - motokros
2011 Bajkové tréninky 2011
2011 Březovský etapák 2011 (P. Rajda)
2011 Březovský etapák 2011 - motokros (K. Rous)
2011 Chebská 40 - 2011 (K. Rous)
2011 Březovský etapák 2011-sprint a stráň (I. Rousová)
2011 Carlsbad Ski Sprint 2011 (K. Rous)
2011 Běh přes Vítkovu horu 2011
2011 Bike Brno 2011 (M. Blažek)
2011 Březovský etapák 2011 - sprint a stráň (Eva R.)
2011 Ašský bláteník 2011 - děti (D. Blažek)
2011 Ašský triatlon 2011 (K.Rous)
2011 Ašský bláteník 2011 ( K.Rous) 24.4.2011
2011 Antal bike 2011 (I. Rousová)
2011 Antal Bike 2011 (K. Rous)
2011 Ašský triatlon 2011 (I.Rousová)
2011 Ašský bláteník 2011 ( Iva Rousová)24.4.2011
2011 Ašský bláteník 2011 (J. Vokáč)
2010 Všechna alba z r. 2010
2010 Říjnový bike 2010 (K. Rous)
2010 Říjnový bike 2010 (Iva Rousová)
2010 ČP MTB XC Kutná Hora 2010 (M. Ficenec)
2010 ČP silnice Zbraslav u Brna 2010
2010 ČP XCO Nové Město 2010 (D. Blažek)
2010 ČP XCO Nové Město 2010 (Z. Kubík)
2010 Říjnový bike 2010 (F. Klingora)
2010 ČP MTB XC Kutná Hora 2010 (Z. Kubík)
2010 ČP Pičín a časovka Obecnice 2010 (Z. Kubík)
2010 ČP XC Karlovy Vary 2010 (M. Blažek)
2010 ČP XCO Nové Město 2010 (Ficenecovi)
2010 ČP MTB XC Teplice 2010 (M. Ficenec)
2010 ČP mládeže a žen 2010 - Plzeň Lopatárna (Z. Kubík)
2010 Časovka Zelená hora 2010 (D. Blažek)
2010 Zelená hora Cheb 2010 (I. Rousová)
2010 ČP Hradec Králové - časovka 2010 (Z. Kubík)
2010 Zelená hora Cheb 2010 (K. Rous)
2010 Zelená hora Cheb 2010 (P. Šinka)
2010 ČP dráha Motol 11-2010 (Michal Mráček st.)
2010 Xterra World Tour Italy – Sardegna 2010 (I. Klingo
2010 Xterra Špindlerův Mlýn 2010 (F. Klingora)
2010 Xterra Žluté Lázně 2010 (F. Klingora)
2010 XC Skalka 2010 (D. Blažek)
2010 Xterra France 2010 #2 (F. Klingora)
2010 Xterra France 2010 (F. Klingora)
2010 XC Skalka 2010 (Karel Rous)
2010 XC Skalka 2010 - starší kat. (D. Blažek)
2010 XC Poohří 2010 (S. Cabal)
2010 Xterra Ostrov 2010 (F. Klingora)
2010 XC Skalka 2010 (Iva R.)
2010 Xterra Třízemí 2010 (F. Klingora)
2010 XC Skalka 2010 (S. Cabal)
2010 Vyhlášení sportovců roku 2010 v Chebu (F. Klingora
2010 Vyhlášení Chebského poháru 2010 ( K. Rous)
2010 XC Bahno 2010 Čankov (F. Klingora)
2010 XC Poohří 2010 (Karel R.)
2010 Velká cena Sokolova 2010 (S. Cabal)
2010 XC Bahno 2010 - Linhart (F. Klingora)
2010 Vyhlášení Poháru KVSC 2010 (R. Fišer)
2010 XC Bahno 2010 - Tři kříže (F. Klingora)
2010 XC Poohří 2010 (Iva R.)
2010 XC Bahno 2010 Letní kino (F. Klingora)
2010 Pražský maraton 2010 (Eva R.)
2010 O pohár starosty Sokolova 2010 (Mičál)
2010 Svatba Luboše a Petry (Karel Rous) 2010
2010 SCM Cheb a přátelé v Motole na dráhe (1-2010_ K. M
2010 Slavnostní otevření Specialized Concept Store v Sokolove 2010
2010 Podzimní bahno 2010 (F. Klingora)
2010 Poreč 2010
2010 Velká cena Sokolova 2010 (M. Kyjovský)
2010 Saalbach 2010 (R. Fišer)
2010 Renault bike 2010 (Pavel Schauer)
2010 Mallorca 02-2010 (#1, R _ E)
2010 Motol SCM Cheb 10-2010 (D. Blažek)
2010 MS Xterra Hawaii 2010 - Irena Klingorová
2010 O pohár města Ostrova 2010 (F. Klingora)
2010 Na Zelenou horu 2010 (P. Šinka)
2010 Kritérko na Michalu (9. 11. 2010)
2010 Mallorca 02-2010 (#2, R _ E)
2010 Luboš Fišer - Wilier Izoard 2010
2010 Kozí vrchy 2010 (M. Šverdík)
2010 Motol SCM Cheb 10-2010 (M. Šverdík)
2010 Fotosoutěž Chp 2010 - Karel Rous
2010 Kozí vrchy 2010 (M. Blažek)
2010 Fotky ve fotosoutěži 2010
2010 Dvořákovy okruhy 2010 (R. Fišer)
2010 Fotosoutěž ChP 2010 - František Klingora
2010 Dragoun Parking Cup 2010 - Iva Rousová
2010 Kozí vrchy 2010 (D. Blažek)
2010 Děti na kole 2010 (P. Šinka)
2010 Karel Bike 2010 (F. Klingora)
2010 Fotosoutěž ChP 2010 - Iva Rousová
2010 Chodovský terénní triatlon 2010 (Karel Šebesta)
2010 Chebské kašny 2010 (S. Cabal)
2010 Chodovská časovka 2010 (F. Klingora)
2010 Cyklistika mobilně 2010
2010 Cyklokros Plzeň, světový pohár 2010 (S. Leinweber)
2010 CityTriathlon 2010 (Iva Rousová)
2010 Dragoun Parking Cup 2010 (Karel Rous)
2010 CityTriathlon 2010 (Karel Šebesta)
2010 Chodovský maraton 2010 (František Klingora)
2010 CityTriathlon 2010 (Karel Rous)
2010 Chebské kašny 2010 (Mičál)
2010 Chebské kašny 2010 (K. Tyrpekl)
2010 Chebská 40 2010 (Petra R.)
2010 Chebské kašny 2010 (Karel R.)
2010 Chebská 40 2010 (S. Cabal)
2010 Chebské kašny 2010 (Iva R.)
2010 Chebská 40 2010 (Iva R.)
2010 Chebská 40 2010 (F. Klingora)
2010 Chebská 40 2010 (T. Kubát)
2010 Chebská 40 2010 (Karel R.)
2010 BEB 2010 - Sokotrans Cup (D. Blažek)
2010 BEB 2010 - Březovský bike 2010 (Karel R.)
2010 BEB 2010 - Sokotrans Cup (K. Rous)
2010 BEB 2010 - Sokotrans Cup (Michal B.)
2010 BEB 2010 - Sokotrans Cup (K. Šebesta)
2010 BEB 2010 - Sokotrans Cup (L. Fišerová)
2010 BEB 2010 - Prolog (R. Fišer)
2010 Cannondale Scalpel HiMod 2 2010
2010 Bike Brno 2010 (Michal Blažek)
2010 Chebská 40 2010 (D. Blažek)
2010 Ašský X-triatlon 2010 (Karel Rous)
2010 Ašský X-trialon 2010 (Iva Rousová)
2010 BEB 2010 - Březovský bike (Iva R.)
2010 BEB 2010 - Březovský bike (F. Klingora)
2010 BEB 2010 - Březovský bike (D. Blažek)
2010 Ašský triatlon 2010 (Karel Rous)
2010 BEB 2010 - Březovský bike (Michal B.)
2010 BEB 2010 - Březovský bike (Fišíci)
2010 Bajkování poblíž Sokolova (E. R., 2010)
2010 BEB 2010 (Péťa Rajda)
2010 Artamonovův memoriál 2010 (F. Klingora)
2010 Antal 2010 (Karel Rous)
2010 Ašský bláteník 2010 - mládež (D. Blažek)
2010 Ašský bláteník 2010 (Iva R.)
2010 Artamonovův memoriál 2010 (Karel Šebesta)
2010 Antal 2010 (Iva Rousová)
2010 Ašský triatlon 2010 (Iva Rousová)
2010 Artamonovův memoriál 2010 (R. Fišer)
2010 Ašský bláteník 2010 (K. Rous)
2010 Ašský bláteník 2010 (D. Blažek)
2009 Všechna alba z r. 2009
2009 Říjnový bike 2009 (J. Šimeček)
2009 Říjnový bike 2009 (I_K Rousovi)
2009 ČP XC Česká Kamenice 2009 (Ficenecovi)
2009 ČP XC Karlovy Vary 2009 - MČR (J. Rybáček)
2009 ČP XC Karlovy Vary 2009 - MČR (P. Csipka)
2009 ČP XC v Okrouhlé 2009 (M. Ficenec)
2009 ČP XC Karlovy Vary 2009 - MČR, štafety (R. Fišer)
2009 ČP XC Karlovy Vary 2009 - MČR (Kačka)
2009 ČP XC Karlovy Vary 2009 - MČR (M. Blažek)
2009 ČP XC v Bystřici 2009 (V. Marvan)
2009 ČP XC Karlovy Vary 2009 - MČR (M. Ficenec)
2009 ČP XC Česká Kamenice 2009 (Pavel Csipka)
2009 Časovka na Andělskou horu 2009 (Irena K.)
2009 Časovka na Andělskou horu 2009
2009 ČP a Akademické mistrovství v TT v Poděbradech 2009
2009 Časovka na Andělskou horu 2009 (Cardif)
2009 ČP silnice - Pičín 2009 (Z. Kubík)
2009 Časovka Zelená hora 2009 (P. Šinka)
2009 Časovka na Andělskou horu 2009 (R. Fišer)
2009 ČP TT v Poděbradech 2009 (F. Klingora)
2009 ČP v triatlonu 2009 v Táboře (F. Klingora)
2009 Časovka na Andělskou horu 2009 (F. Klingora)
2009 Xterra Hluboká 2009 (F. Klingora)
2009 XC Skalka 2009 (I_K Rousovi)
2009 Zlatá míle 2009 (P. Šinka)
2009 Xterra Ostrov 2009 (F. Klingora)
2009 Xterra Hostivař 2009 (F. Klingora)
2009 XC Poohří 2009 (V. Rybáček)
2009 XC Poohří 2009 (K. Rous)
2009 Xterra Ostrov 2009 (S. Cabal)
2009 XC Bahno 2009 - Linhart (F. Klingora)
2009 Xterra Žluté Lázně 2009 (F. Klingora)
2009 Velká cena Sokolova v triatlonu 2009 (A. Fišerová)
2009 Terénní triatlon v Chodově 2009 (F. Klingora)
2009 Trénink na bikrosové v Mariáských Lázních (09-2009
2009 XC Bahno - Letní kino 2009 (V. Rybáček)
2009 Vyhlášení Chebského poháru 2009 (K. Rous)
2009 Viktor Rybáček - Fuji 2009
2009 XC Bahno - Tři kříže 2009 (F. Klingora)
2009 Vyhlášení Poháru KVSC 2009
2009 Velká cena Sokolova v triatlonu 2009 (F. Klingora)
2009 XC Bahno - Letní kino 2009 (F. Klingora)
2009 Soustředění v Poreči 2009 (R. Fišer)
2009 Sokotrans Cup 2009 - před závodem (R. Fišer)
2009 Specialized Rallye Sudety 2009 (E. Roudnická)
2009 Stříbrná stopa 2009
2009 Sokotrans Cup 2009 (M. Blažek)
2009 Sokotrans Cup 2009 (P. Csipka)
2009 Sokotrans Cup 2009 (A. Fišerová)
2009 Sokotrans Cup 2009 (J. Rybáček)
2009 Sprint Bike Dřenice 2009 (I_K Rousovi)
2009 Světový pohár v cyklokrosu v Plzni 2009 (Z. Kubík)
2009 Praha - Karlovy Vary - Praha 2009 (F. Klingora)
2009 SCM Cheb na dráze o jarních prázdninách 2009 (F. K
2009 Radovan Fišer - Specialized Stumpjumper Expert Carbon 2009
2009 SCM Cheb v Motole 01-2009 (Z. Kubík)
2009 Pražský půlmaraton 2009 (P. Mašek)
2009 Renault maraton 2009 (K. Rous)
2009 Praha - Karlovy Vary - Praha 2009 (R. Fišer)
2009 Ostrovský cyklokros 2009 (F. Klingora)
2009 Okolo mariánskolázeňských pramenů 2009 (R. Fišer)
2009 Podzimní bahno 2009 (F. Klingora)
2009 O pohár starosty Sokolova 2009 (K. Šebesta)
2009 MČR XCO 2010 v Kuřimi (D. Blažek)
2009 Májový adrenalin 2009 (P. Csipka)
2009 MČR mládeže v časovce dvojic a družstev 2009 (P. C
2009 Na Zelenou horu 2009 (I_K Rousovi)
2009 Novoroční vyjížďka Šmoulů a spol. 2009 (M. Kubínov
2009 MČR mládeže v časovce dvojic a družstev 2009 - kad
2009 Na Zelenou horu 2009 (P. Šinka)
2009 O pohár starosty Sokolova 2009 (M. Kubínová)
2009 O pohár města Ostrova 2009 (Josef a Alice Rybáčkov
2009 Mariánské Lázně 2009 - do vrchu (V. Vajc)
2009 Mariánské Lázně 2009 - hromadný závod (pořadatelé)
2009 Májový adrenalin 2009 (M. Kubínová)
2009 Mariánské Lázně 2009 - kritérium pod 40 let (pořad
2009 Mariánské Lázně 2009 - kritérium nad 40 let (R. Fi
2009 Medica maraton 2009
2009 Luboš Oubrecht - Specialized Epic Carbon Expert 2009
2009 Mariánské Lázně 2009 - hromadný závod (R. Fišer)
2009 Mariánské Lázně 2009 - kritérium nad 40 let (pořad
2009 Mariánské Lázně 2009 - kritérium pod 40 let (A. Fi
2009 Letní olympiáda dětí a mládeže 2009 (Z. Kubík)
2009 Kynžvartský podzim 2009 (J. Rybáček)
2009 Královská petimíle 2009 (K. Šebesta)
2009 Kiwi muž 2009 (F. Klingora)
2009 LGS Triathlon Neumarkt 2009 (M. Ladka)
2009 Kiwi muž 2009 (Tukani)
2009 Kolo pro rodinu 2009 (L. Hranička)
2009 Kynžvartský podzim 2009 (Z. Matuška)
2009 Kraslická časovka 2009
2009 Kozí vrchy 2009 (Monika a Iva)
2009 Fotosoutěž ChP 2009 - Karel Rous
2009 Giro d'Italia 2009 (Lucie Csipková)
2009 Fotosoutěž ChP 2009 - Vojta Marvan
2009 hodovská časovka 2009 (F. Klingora)
2009 Fotosoutěž ChP 2009 - Jan Šimeček
2009 Ghosťáci z SCM Cheb v Bystřici na ČP XC 2009
2009 Fotosoutěž ChP 2009 - Radovan Fišer
2009 Fotosoutěž ChP 2009 - Michal Blažek
2009 Fotosoutěž ChP 2009 - Monika Kubínová
2009 Fotosoutěž ChP 2009 - Zdeněk Kubík
2009 Fantozzi Cup 2009 (S. Cabal)
2009 Chodovský bajk 2009 (J. Rybáček)
2009 Děti na kole 2009 (P. Šinka)
2009 City Triathlon 2009 (F. Klingora)
2009 Fotosoutěž ChP 2009 - Jan Vokáč
2009 Fantozzi Cup 2009 (K. Rous)
2009 Fotosoutěž ChP 2009 - Iva Rousová
2009 Citytriathlon Amberg 2009 (M. Ladka)
2009 Chodovský bajk 2009 (M. Kubínová)
2009 Cyklistika z mobilu 2009
2009 Chodovský bajk 2009 (F. Klingora)
2009 Chebské kašny 2009 (M. Blažek)
2009 Chebské kašny 2009 (I_K Rousovi)
2009 Chebské kašny 2009 (Z. Kubík)
2009 Chebské kašny 2009 (O. Vávra)
2009 Chebské kašny 2009 (M. Kubínová)
2009 Chebské kašny 2009 (V. Marvan)
2009 Chebské kašny 2009 (P. Csipka)
2009 Chebské kašny 2009 (J. Rybáček)
2009 Chebské kašny 2009 (R. Gogor)
2009 Březovský bajk 2009 (J. Rybáček)
2009 Březovský bajk 2009 (M. Blažek)
2009 Běh okolo Halštrova 2009 (R. Fišer)
2009 Chebská čtyřicítka 2009 (Eliška)
2009 Chebské kašny 2009 (Eva R.)
2009 Chebská čtyřicítka 2009 (Monika K.)
2009 Březovský bajk 2009 (K. Rous)
2009 Březovský bajk 2009 (M. Ladka)
2009 Chebská čtyřicítka 2009 (Iva Berková)
2009 Běh přes Vítkovu horu 2009 (R. Fišer)
2009 Atletická Velká cena Sokolova 2009 (K. Šebesta)
2009 Becker Cup Kralovice 2009 (Zuzka Kodlová)
2009 Ašský triatlon (K.Rous) 2009
2009 Atletická Velká cena Sokolova 2009 - děti a rodiče
2009 Ašský triatlon 2009 (P. Jícha)
2009 3-Länder Cross Triathlon 2009 - Tří zemí (F. Kling
2009 Artamon 2009 (Monika K.)
2009 Antal bike 2009 (J. Rybáček)
2009 Antal bike 2009 (S. Cabal)
2009 Bike Brno 2009 (R. Fišer)
2008 Všechna alba z r. 2008
2008 ČP v triatlonu v Brně 2008 (F. Klingora)
2008 Šmoulové na vodě 2008
2008 ČP XC Pardubice 2008 (Z. Kubík)
2008 ČP XC Teplice 2008 - mlaďoši (M. Ficenec)
2008 ČP XC Teplice 2008 - mlaďoši (Z. Kubík)
2008 Říjnový ZS bike 2008
2008 ČP XC Pardubice 2008 (M. Ficenec)
2008 ČP XC Teplice 2008 (J. Vokáč)
2008 ČP TT Mělník 2008 (F. Klingora)
2008 Časovka na Andělskou horu 2008
2008 Český pohár XC Karlovy Vary 2008 - mlaďoši, ženy (
2008 Český pohár XC Karlovy Vary 2008 - elite, po závodě
2008 Český pohár XC Karlovy Vary 2008 - žáci (M. Ficene
2008 Český pohár XC Karlovy Vary 2008 - žáci (J. Ficene
2008 Český pohár XC Karlovy Vary 2008 - ženy (K. Brabec
2008 Český pohár XC Karlovy Vary 2008 - srandovní (K. B
2008 Časovka na Andělskou horu 2008 (Z. Kubík)
2008 Český pohár XC Karlovy Vary 2008 - elite (M. Kubín)
2008 Český pohár XC Karlovy Vary 2008 - masters, muži
2008 XC Bahno, Letní kino 2008
2008 Xterra Ostrov 2008 (R. Fišer)
2008 Xterra Žluté Lázně 2008 (F. Klingora)
2008 XC Bahno 2008, Tři kříže (R. Fišer)
2008 XC Skalka 2008
2008 XC Bahno, Linhart 2008
2008 Xterra Ostrov 2008 (F. Klingora)
2008 Xterra Ostrov 2008 (Z. Kubík)
2008 XC Poohří 2008 (M. Blažek)
2008 XC Poohří 2008 (Z. Kubík)
2008 Velká cena Sokolova 2008 (R. Fišer)
2008 Velká cena Sokolova 2008 (K. Šebesta)
2008 Vlastimil Kunc - Cube Elite 2008
2008 Velká cena Sokolova 2008 (F. Klingora)
2008 Vyhlášení Chebského poháru 2008 (R. Fišer, J. Rybá
2008 Vyhlášení Poháru KvSC 2008 (F. Klingora)
2008 Viktor Rybáček - GT _Take_ 2008
2008 XC Bahno 2008, Tři kříže (M. Kubínová)
2008 Václav Viktorin - Author Whirlpool 2008
2008 Vánoční běh ve Františkových Lázních 2008
2008 Sportlife Brno 2008
2008 Tepelský muž 2008 (F. Klingora)
2008 Tibor Csipka - Cube Agree 2008
2008 Tour de Oude Jan 2008
2008 Svatba Lukáše a Dády 2008
2008 Tomáš Viktorin - Radon 2008
2008 Sokotrans Cup 2008 (M. Kubínová)
2008 Sokotrans Cup 2008 (Petra R.)
2008 Sokotrans Cup 2008 (Martin Pánek)
2008 Sokotrans Cup 2008 - trať (Eva R.)
2008 Poslední vyjížďka Team Bike Březová, 2008
2008 SCM Cheb na týdenním soustředění v Motole 03-2008
2008 Sokotrans Cup 2008 (Alice F.)
2008 Sokotrans Cup 2008 (F. Klingora)
2008 Sokotrans Cup 2008 (M. Blažek)
2008 SCM na ČP v Kuřimi 2008 (Z. Kubík)
2008 Sokolovský desetiboj 2008
2008 Sokotrans Cup 2008 (Iva a Monika)
2008 Sokolovská hodinovka 2008 (M. Pecka)
2008 PSK Survival 2008 v Chebu
2008 Okolo Mariánských Lázní 2008 (F. Klingora)
2008 Okolo Mariánských Lázní 2008 (Z. Kubík)
2008 O pohár starosty Sokolova 2008 (E. Roudnická)
2008 Okolo Mariánských Lázní 2008 (Alsimfipa)
2008 Pedrovo padesátiny, r. 2008 (Štafle)
2008 Okolo Mariánských Lázní 2008 (F. Klingora, č. 2)
2008 Novoroční vyjížďka Team Bike Březová 2008
2008 Okolo Mariánských Lázní 2008 (Z. Kubík, č. 2)
2008 O pohár starosty Sokolova 2008 (F. Klingora)
2008 Podzimní XC Bahno 2008 (F. Klingora)
2008 Mistrovství Karlovarského kraje v cyklokrosu 2008
2008 Mistrovství KV kraje v cross-country 2008 (M. Kubí
2008 Mistrovství KV kraje v silniční časovce 2008 (F. K
2008 Novoroční vyjížďka Karlovarských 2008
2008 Luboš Oubrecht - Specialized Tarmac 2008
2008 Mistrovství KV kraje v cross-country 2008 (M. Fice
2008 Na ferratách v okolí Lago di Garda 2008
2008 Mistrovství KV kraje v cross-country 2008 (F. Klin
2008 Na Zelenou horu 2008 (R. Gogor)
2008 Lezení na Gardě 2008 (J. Jiříček)
2008 David Mašek - Favorit 2008
2008 Karel bike 2008 v barvách Team Bike Březová (Tukan
2008 Kynžvartský podzim 2008 (P. Šinka)
2008 Extraliga masters v Sokolově 2008 (M. Blažek)
2008 Horská časovka na Klínovec 2008
2008 Cykloteam Ostrov (a dva hosté) v Casri, 01-2008 (M
2008 Karel Seidl - Specialized Tarmac 2008
2008 Kynžvartský podzim 2008 (Z. Matuška)
2008 Extraliga masters v Sokolově 2008 (M. Kubínová)
2008 Kraslická časovka 2008 (F. Klingora)
2008 Chodovský maraton 2008 (Luboš Hranička)
2008 Chodovský terénní triatlon 2008 (F. Klingora)
2008 Chodovský terénní triatlon 2008 (Alsimfipa)
2008 Chodovský bike 2008 (Monika _ Iva)
2008 Cyklistika z mobilu 2008
2008 Cyklosoustředění v Poreči 2008 (R. Fišer)
2008 Chodovský maraton 2008
2008 City Triathlon 2008 (A. Fišerová)
2008 Cyklosoustředění v Poreči 2008 (R. Fišer, mobil)
2008 Cyklosoustředění v Poreči 2008 (J. Podhajský)
2008 Chodovský bajk 2008 (Z. Kubík)
2008 Březovský etapák - Stráň (K. Rous) 2008
2008 Chebská 40, r. 2008 (A. Vávrová)
2008 Chebská 40, r. 2008 (V. Jiřinová)
2008 Chebská 40, r. 2008 (R. Fišer)
2008 Chodovská časovka 2008 (F. Klingora)
2008 Chodovský bike 2008 (F. Klingora)
2008 Chebská 40, r. 2008 (M. Kubínová)
2008 Chebské kašny 2008 (P. Mašková)
2008 Chebské kašny 2008 (P. Kodl)
2008 Březovský etapák - Sprint (K. Rous) 2008
2008 Březovská středa č. 1-2008
2008 Ašský triatlon 2008 (E. Roudnická)
2008 Březovský bajk 2008 (Zbyněk P.)
2008 Ašský triatlon 2008 (F. Klingora)
2008 Březovský bajk 2008 (Luboš a Petra)
2008 Březovský bajk 2008 (M. Blažek)
2008 Březovský bajk 2008 (E. Roudnická)
2008 Březovský bajk 2008 (F. Klingora)
2008 Březovský bike 2008 (Monika K.)
2008 Artamon 2008 (Tukani)
2008 Ašský bláteník 2008 (R. Fišer)
2008 Artamon 2008
2008 Ašský bejbykap 2008 - fotil Zdeněk Kubík
2007 Všechna alba z r. 2007
2007 Časovka Zelená hora (Karel a Iva Rousovi) 2007
2007 ČP XC Česká Kamenice 2007
2007 Časovka Na Zelenou horu 2007
2007 Zdeněk Bartoš - GT Zaskar 2007
2007 Český pohár XC v Teplicích 2007
2007 XC Skalka 2007 (Kaja)
2007 XC Poohří 2007 - fotil Pavel Skalický
2007 Velká cena Sokolova 2007
2007 Velká cena Sokolova 2007 - fotil Karel Šebesta
2007 XC Poohří 2007 - fotil Pavel Kodl
2007 Vyhlášení Chebského poháru 2007
2007 XC Bahno 2007 - Tři kříže
2007 XC Bahno 2007 - Letní kino
2007 XC Poohří 2007 - fotil Petr Šinka
2007 XC Skalka 2007
2007 Vyhlášení vítězů na XC Bahno 2007 na Linhartu
2007 Sokotrans Cup 2007
2007 Soustředění SCM Cheb na dráze v Motole, 1. - 2. 12. 2007
2007 Sokotrans Cup 2007 - fotil Jan Vokáč
2007 Santiniho zlomená klíční kost, r. 2007
2007 Radovan Fišer - Cube LTD Race 2007
2007 Radovan Fišer - Cube Attempt 2007
2007 Páteční vyjížďka k Pulečkovi 2007
2007 Podzimní projížďka na Lesný a Dyleň 2007
2007 Tomáš Makoň - Cube LTD 2007
2007 Přehrada Skalka ( K.Rous ) 2007
2007 Miloš Dvořák - Scott Scale 30 2007
2007 Petr Vodrážka - No Saint 2007
2007 Míra Brill testuje Spešla SX, r. 2007
2007 Mirka R. _ EXE, r. 2007
2007 Petr Grobheiser - FAT 2007
2007 MS v silniční cyklistice ve Stuttgartu 2007
2007 Mafia párty Vaška Sinkuleho 2007
2007 Ondřej Vataščin - Cube Reaction 2007
2007 Pavel Mrázek - Cube Litening 2007
2007 Mistrovství ČR XC Zadov 2007
2007 Kynžvartský podzim 2007 - fotil Petr Šinka
2007 Karel Brabec - Scott Scale 2007
2007 Jindra Volný - Apache 2007
2007 Jiří Podhajský - Specialized Allez 2007
2007 Dřevěný muž 2007 - fotil Karel Šebesta
2007 Ašský bláteník 2007 - foto Pavel Kodl
2007 Ašský bláteník 2007
2007 Josef Anderle - Merida Carbon Team 2007
2007 Dřevěný muž 2007 - fotil Shimec
2007 Loketská časovka do Kozích vrchů 2007
2007 Kynžvartský podzim 2007
2007 Kynžvartský podzim 2007 - fotil Zdeněk Matuška
2007 City Triathlon 2007
2007 Chebské kašny 2007
2007 Cross-country Na Zelenou horu 2007
2007 Cyklistický veletrh Sport life 2007 v Brně
2007 Chebské kašny 2007 - fotil Pavel Kodl
2007 Cross-country Na Zelenou horu 2007 - fotil Shimec
2007 Chebské kašny 2007 - fotil Petr Šinka
2007 Dětský závod v Chebu 2007
2007 Cyklosoustředění v Chorvatsku v Poreči na jaře 2007
2007 Dřevěný muž 2007
2007 Březovský bike 2007
2007 Artamon 2007 - fotil Karel Šebesta
2007 Antal bike 2007
2007 Artamon 2007
2007 Březovský bike 2007 - fotil Pavel Kodl
2004 Všechna alba z r. 2004
2004 Silniční Král Šumavy 2004
2004 Loketské kostky 2004
2004 Tým Česká spořitelna MTB na Kanárech, r. 2004
2004 Březovský bike 2004
2004 Antal bike 2004
2006 Všechna alba z r. 2006
2006 XC Bahno 2006 - Tři kříže
2006 Éspaňa 2006 - Lloret de Mar
2006 Časovka Zelená hora Cheb 2006
2006 Vimperská padesátka 2006
2006 Železný dědek (Mariánské Lázně) 2006
2006 Dyleňská desetihodinovka 2006
2006 Luboš Oubrecht - Specialized Stumpjumper Expert 2006
2006 Sport Prague 2006
2006 Velká cena Sokolova 2006
2006 Ondřej Moc - Merida 2006
2006 Domo bike 2006
2006 Krajský přebor v rychlobruslení na Knížecím rybníku 2006
2006 Veletrh Sportlife 2006
2006 O Špitálskou korunu 2006
2006 Matěj Mrázek - Cube Agree 2006
2006 Citroen bike 2006
2006 Aneta Daiková - KHS Alite 4000
2006 Akademické mistrovství světa v silniční cyklistice 2006
2006 Ašský bláteník 2006
2006 Bajkování v Coloradu (USA) od Zbyňka, r. 2006
2006 Chebská signálka 2006
2006 Bajkování v Coloradu I. od Zbyňka, r. 2006
2006 Dirt Jump Cheb 2006
2006 Chebské kašny 2006
2005 Všechna alba z r. 2005
2005 Škodabike 2005
2005 Český pohár MTB XC Plzeň 2005
2005 Veletrh Sportlife 2005
2005 Prezentace Triexpertu 2005
2005 Radovan Fišer - CicliB Prime+ 2005
2005 Velká cena Sokolova 2005
2005 Sokotrans Cup 2005
2005 Plzeň Homolka 2005
2005 Porsche Plzeň 2005
2005 Víťa Hanuš - Duratec 2005
2005 Stříbro 2005
2005 Míra Brill - Cube Reaction 2005
2005 Chebský výlet na Božák 2005
2005 Karel 2010 - klasika (Eva R.)
2005 MR SAC 2005
2005 Jarní soustředění v Lloret de Mar 2005
2005 Karel bike 2005
2005 Loketské kostky 2005
2005 Letní soustředění na Lago di Garda 2005
2005 Chrást 2005
2005 Nečtiny 2005
2005 Bajkování na Ochsenkopfu 2005
2005 Chebká signálka 2005
2005 Bela Italia 2005
2005 Březovský bike 2005
2003 Všechna alba z r. 2003
2003 Špitálská koruna 2003
2003 Březovský bike 2003
2003 Chodovský bajk 2003
2003 Vyhlášení Poháru KVSC 2003

Video

Videa najdete hlavně na serveru Youtube – využijte možnost hledání. Níže jsou vloženy seznamy videí:

Přidejte své fotografie

Cyklisté i další sportovci se rádi podívají na Vaše fotografie a videa ze závodů, tréninků či vyjížděk. Neváhejte a své fotografie sdílejte s veřejností! Fotky a odkazy posílejte na naši adresu:

web@bikeri.cz www.uschovna.cz


Pošlete odkaz

Máte-li své vlastní internetové album (vč. Facebooku), pošlete nám na něj odkaz, a to na naši e-mailovou adresu web@bikeri.cz. Odkaz obratem zveřejníme na tomto webu.

Pošlete fotky do naší databáze

Jak na to?

  1. Přes webové úložiště zdarma www.uschovna.cz nám můžete jednoduše poslat fotky / videa.
  2. My fotky / videa obratem uložíme na naše placené zálohované úložiště Google Drive.
  3. Odkaz na fotoalbum zveřejníme a navždy zpřístupníme veřejnosti.

Výhody

  • Fotky odešlete a o nic se nestaráte.
  • Fotky jsou bezpečně uloženy na Google Drive.
  • Fotky jsou lehce dohledatelné v databázi fotogalerií na tomto webu.
  • Fotky ukládáme již od r. 2005, bez ztráty kytičky.
  • Všechny fotky jsou na jednom místě