Podzimní Bahno proběhne 29. 10. 2022. Propozice jsou v přípravě. Viz Facebook pořadatele.
15. 10. 2022     0  

Pozvánka na běžecký závod Čertovský Bismarck

Zveme vás na akci nejen pro běžce, ale i pro všechny fanoušky netradičních zážitků. V rámci prvního ročníku akce Čertovský Bismarck na účastníky čekají 3 běžecké okruhy po 8 km (celkem 24 km) s celkovým převýšením 531 m. Start a cíl je před Penzionem Mašek v Chebu a trasa vás zavede lesními cestami na rozhlednu Bismarck na Zelené hoře a zpět po asfaltové cestě zpět do místa startu. Je vypsáno 6 kategorií. Občerstvení na trati zajištěno v místě startu/cíle a na rozhledně Bismarck. Po závodě se můžete těšit na afterparty nejen pro závodníky.

On-line přihlašování
Propozice (PDF)
Webové stránky akce


Jmenovité pozvánky na vyhlášení Chebského poháru 2022

Níže uvedení výtečníci nechť se dostaví dne 15. 10. 2022 v 17:00 do Nebanic na slavnostní vyhlášení Chebského poháru, aby převzali medaili za umístění v celkovém pořadí (PDF). Dále nechť se, prosím, dostaví všichni přátelé cyklistiky a Chebského poháru obzvlášť. Co na to Standa? „Poháry a diplomy bude předávat sám prezident oddílu, tak ať se všichni jmenovaní dostaví včas…“ Na viděnou :-)!


Pozvánka na „závírák“ sezóny Goofy Teamu 2022

Goofy „zavírák“ cyklistické sezóny se uskuteční 29. 10. 2022 a je to akce pro celou rodinu. Sraz je v 10:00 hod na sokolovském Starém náměstí u restaurace Koruna. Odtud se pojede na střelnici v Lomnici, kde bude připraveno občerstvení a děti si opečou vysoutěžené špekáčky. V 17:30 hod proběhne slavnostní zakončení sezóny v restauraci Koruna na Starém náměstí, kde při hudbě a rautu bude vyhlášena cena Rezavá šlapka. Webové stránky akce.


Bike Park Ostrov pro děti a mládež se uskuteční v sobotu 8. října

Holky a kluci, léto skončilo, prázdniny jsou za námi, ale zábava nekončí. Stále je co dělat, sportovat, bavit se a soutěžit. A proto vás zveme na závěrečný závod mládežnické sezóny Bike Park 2022.

Jde o nevšední závod v nádherném prostředí zámeckého parku, který se kdysi nazýval osmým divem světa. Projedeme se trávou, pískem, tu a tam překonáme nějakou překážku, aby za námi zbylo jen zvířené barevné listí.

Před rokem jsme si zkusili nultý ročník a vše klaplo na jedničku, přijela armáda závoďáků a bylo na co koukat, tak do toho pojďme letos už naostro, za poslední body v CKK Poháru v MTB. O zábavu mimo trať bude postaráno. Na všechny, co přijedete fandit a závodit, se těšíme a když to tedy chcete slyšet, dobrá, bude i profi překvapení. Tak vytáhněte ze sklepů svá odrážedla, z letní sezóny zaprášené bicykly i naleštěné karbonové skvosty. Pojďme do toho šlápnout spolu, těšíme se na Vás v sobotu 8. října, dopoledne od 10 hodin v zámeckém ostrovském parku.

Webové stránky závodu


Novinky v Poháru KV kraje v triatlonu (9/2022)

Pořadatelé Poháru KV kraje v triatlonu ohlásili novinky pro rok 2023:

  • byl zvolen tým pořadatelů poháru: Jakub Merle, Michal Havlíček a Tomáš Masopust,
  • zajištění evidence celkového pořadí firmou SOKOTIME,
  • zlepšení komunikace mezi pohárem a pořadateli závodů,
  • úprava pravidel ohledně počtu bodovaných závodů (více v lednu 2023),
  • zavedení doprovodného poháru v aquatlonu (více v lednu 2023).

POSLEDNÍ VÝZVA: přihlašování na Lipová MTB bike 2022

Vážení cyklisté, účastníci Chebského poháru, přihlaste se, prosím, na závod Lipová MTB bike 2022 (propozice) předem pomocí přihlašovacího formuláře. Počasí je objednáno!


Foto: Libor Němec, rok 2015

***

Sedmým závodem v Lipové se uzavře výsledková listina Chebského poháru 2022. V Lipové se bude závodit v sobotu 1. října. Zde je přihlašovací formulář na závod a zde jsou propozice (PDF).


Pozvánka na vyhlášení Chebského poháru a Poháru KV kraje v triatlonu 2022

Slavnostní vyhlášení celoročních soutěží – Chebského poháru (TJ Triatlon Cheb) a Poháru Karlovarského kraje v triatlonu (TJ Baník Krásno) se nově uskuteční v sálu restaurace U Zlaté podkovy v Nebanicích, č. p. 11. Termín: 15. 10. 2022 od 17 hodin.

Standa dodal: „Přijměte pozvání na jednu z velkých letošních společensko kulturních akcí, ne-li tedy tu úplně největší. Zvolili jsme velice známou a prověřenou destinaci a věříme, že všichni bajkeři, bajkerky, triatlonisté, triatletky a vůbec všichni sporťáci nenechají toto akcí ujít.“