Kalendář závodů v Karlovarském kraji

Na této stránce naleznete kalendář cyklistických, triatlonových a běžeckých závodů v Karlovarském kraji.

Pokud chcete do kalendáře přidat svůj závod nebo upravit záznam o již zadaném závodu, napište na e-mail web@bikeri.cz.

Nadcházející akce


Datum Název Disciplína Pohár Pořadatel Místo
25. 11. 2017 v 13:30 Vypečená vyjížďka Kluč, Habartov
10. 12. 2017 v 11:00 Chebská běžecká zima (2./4) Cheb – atletický stadion v Poohří
01. 01. 2018 v 13:00 Novoroční vyjížďka (Chodov) , Chodov
21. 01. 2018 v 11:00 Chebská běžecká zima (3./4) Cheb – atletický stadion v Poohří
11. 02. 2018 v 11:00 Chebská běžecká zima (4./4) Cheb – atletický stadion v Poohří
31. 03. 2018 v 10:00 Šindelské prověrky Šindelová

Archiv


Datum Název Disciplína Pohár Pořadatel Místo
15. 01. 2015 v 17:00 Na kafe s Honzou Kubíčkem aneb zážitky z Havaje Ostrov
24. 01. 2015 v 15:00 Ašské okruhy Aš, vrch Háj
08. 02. 2015 v 11:00 Chebská běžecká zima (4/4) Cheb – atletický stadion v Poohří
14. 02. 2015 v 07:00 Klouzání starců Boží Dar
07. 03. 2015 v 10:00 Kammlauf Muhlleithen
12. 04. 2015 v 10:00 Chodovský duatlon Chodov
18. 04. 2015 v 10:00 ČP XCO Teplice Teplice
25. 04. 2015 v 13:00 Qary Dual Speed Cross Kalrovy Vary – Drahovice
02. 05. 2015 v 09:30 Hornoslavkovský hrdina Horní Slavkov
16. 05. 2015 v 09:30 Výlet na vrchol Dyleně Lipová
16. 05. 2015 v 10:00 ČP XCO Praha Praha
23. 05. 2015 v 09:00 Jarní chebská cyklojízda Cheb
30. 05. 2015 v 10:00 Vřesovská časovka , Chodov
06. 06. 2015 v 11:00 Dětský duatlon s Petrou Nové Hamry
13. 06. 2015 v 09:00 Sokolovský univerzál Sokolov
13. 06. 2015 v 10:00 ČP XCO Pec pod Sněžkou Pec pod Sněžkou
15. 06. 2015 v 11:00 Letní olympiáda dětí a mládeže – cyklistika , Plzeň
16. 06. 2015 v 10:00 LODM – triatlon Plzeň – Bolevecký rybník
20. 06. 2015 v 10:00 Krásenský kros , Krásná
20. 06. 2015 v 10:00 ČP XCO Bedřichov Bedřichov
21. 06. 2015 v 10:30 Dragoun Cup Cheb
27. 06. 2015 v 10:00 Časovka Sokolov Sokolov
28. 06. 2015 v 10:00 Časovka dvojic Sokolov Sokolov
11. 07. 2015 v 10:00 ČP XCO Brno Brno
18. 07. 2015 v 10:00 ČP XCO Kutná Hora Kutná Hora
25. 07. 2015 v 10:00 Kozelkův memoriál Klabava u Rokycan
02. 08. 2015 v 10:00 Horská kola Stupno Stupno
08. 08. 2015 v 09:30 S ČT sport na vrchol aneb nová chuť cyklistiky Františkovy Lázně
09. 08. 2015 v 10:00 Ašský X-triatlon přehrada Bílý Halštrov u Aše
15. 08. 2015 v 10:00 MTB tour mariánské Lázně Mariánské Lázně
16. 08. 2015 v 10:00 Časovka na Suchou Ostrov
29. 08. 2015 v 10:00 Benefiční závod Františka Raboně Šťáhlavice
06. 09. 2015 v 10:00 Velká cena Kašpara Sternberga Březina
06. 09. 2015 v 10:00 Velichovský triatlon Velichov
06. 09. 2015 v 11:00 Witte dětský triatlon Nejdek
12. 09. 2015 v 10:00 KV DOWNTOWN Karlovy Vary
12. 09. 2015 v 10:00 Ostrovská 100 Ostrov
14. 11. 2015 v 14:00 Františkolázeňská 24hodinovka Františkovy Lázně
28. 11. 2015 v 15:00 UNDERGROUND MTB v Papírně – ZRUŠENO Cheb
05. 12. 2015 v 10:00 Vánoční bike Sokolov
01. 01. 2016 v 11:00 Novoroční běh Na Svatošské skály Karlovy Vary – Doubí
30. 01. 2016 v 14:30 Okolo mariánskolázeňských pramenů – štafety – ZRUŠENO Golfové hřiště v Mariánských Lázních
13. 02. 2016 v 11:00 Horská smyčka – ZRUŠENO Abertamy
27. 02. 2016 v 14:02 Habartovské běžky Habartov – Kluč
07. 05. 2016 v 10:00 Lesná Lesná
08. 05. 2016 v 12:00 XC Skalka Cheb
21. 05. 2016 v 10:00 Perštejnské Giro Perštejn
04. 06. 2016 v 10:00 Metternichova výzva Lázně Kynžvart
18. 06. 2016 v 09:00 Poutní maraton , Cheb
18. 06. 2016 v 09:30 Dragoun downhill Cheb
25. 06. 2016 v 10:00 Velká cena GT – Klatovy Klatovy
25. 06. 2016 v 12:00 Dětský duatlon Bublava Bublava
26. 06. 2016 v 11:00 Triatlon Klingenthal – Bublava Bublava
23. 07. 2016 v 09:00 Tuatara Bike koupaliště Prunéřov
24. 07. 2016 v 10:00 Okolo Mariánských Lázní Mariánské Lázně
30. 07. 2016 v 16:00 Dětský triatlon ve Waldershofu Waldershof (Německo)
06. 08. 2016 v 10:00 Bike Jam Aš ,
26. 08. 2016 v 21:00 City Night Run Karlovy Vary
27. 08. 2016 v 10:00 WITTE Automotive Baby duathlon Karlovy Vary
27. 08. 2016 v 17:50 City Triathlon Karlovy Vary Karlovy Vary
03. 09. 2016 v 10:00 Doupovský kanón , , Doupov
30. 09. 2016 v 17:00 Bašus , Lázně Kynžvart
01. 10. 2016 v 10:00 Lipová bike maraton – ZRUŠENO Lipová
19. 11. 2016 v 14:00 Poslední vyjížďka s CK TBB , Dolní Rychnov (Dachdecker)
31. 12. 2016 v 10:30 Silvestrovský běh v Chebu Cheb
01. 01. 2017 v 11:00 Novoroční vyjížďka (Sokolov) , Dolní Rychnov
14. 01. 2017 v 09:30 Okolo mariánskolázeňských pramenů (volná technika) Golfové hřiště v Mariánských Lázních
15. 01. 2017 v 09:30 Okolo mariánskolázeňských pramenů (klasika) Golfové hřiště v Mariánských Lázních
01. 02. 2017 v 18:00 Noční skate Závišín
02. 02. 2017 v 18:00 Velká cena Chodovaru Chodová Planá
11. 02. 2017 v 11:00 Kamenický KAM-LAUF Kamenice
17. 02. 2017 v 17:30 Novorolský běh s čelovkou Nová Role
17. 02. 2017 v 18:00 Vyhlášení poháru KVSC Cheb
25. 02. 2017 v 07:00 Blatenská desetihodinovka Horní Blatná
25. 02. 2017 v 17:30 Noční běhy Chebskem – Cheb I Cheb
18. 03. 2017 v 10:00 Chebský aquatlon Cheb
18. 03. 2017 v 11:15 XC Bahno – Linhart , Karlovy Vary – Linhart
25. 03. 2017 v 09:30 Vodní živel ,
25. 03. 2017 v 11:15 XC Bahno – Tři kříže , Karlovy Vary – Tři kříže
26. 03. 2017 v 11:00 Dámská jízda Boží Dar
01. 04. 2017 v 10:00 Testování kol Trek (Bishop) , Cheb
01. 04. 2017 v 11:15 XC Bahno – Letní kino , , Karlovy Vary – Letní kino
08. 04. 2017 v 10:00 Výročí 20 let s Bishop , Cheb
08. 04. 2017 v 11:00 XC Bahno – časovka z Čankova , Čankov
09. 04. 2017 v 10:00 Velká cena Města Touškova , Město Touškov
15. 04. 2017 v 10:00 Duatlon Krásno Krásno
16. 04. 2017 v 10:00 Jarní MTB sprinty Chodov
22. 04. 2017 v 11:00 Tour de Šin-Jin , Jindřichovice
23. 04. 2017 v 10:00 Cykloden v Plzni Plzeň
29. 04. 2017 v 10:00 Ašský bláteník , , , Aš, vrch Háj
29. 04. 2017 v 22:00 Merklínský dětský duatlon
30. 04. 2017 v 10:00 Velká cena Sport Beran Chrást, vodácký kemp
30. 04. 2017 v 19:30 Noční běhy Chebskem – Plesná Plesná
01. 05. 2017 v 10:00 Časovka na Zelenou horu Cheb
06. 05. 2017 v 10:00 Františkolázeňské kritérium , Františkovy Lázně
07. 05. 2017 v 10:00 Chodovská časovka Chodov
07. 05. 2017 v 10:00 Lumpův memoriál ,
07. 05. 2017 v 10:00 Velká cena Rakovníka Rakovník
07. 05. 2017 v 11:00 Merklínský duatlon Merklín
08. 05. 2017 v 10:00 Chebská čtyřicítka Pomezí
13. 05. 2017 v 06:00 Krušnohorská padesátka , Kraslice
13. 05. 2017 v 14:15 Kraslická časovka Kraslice
14. 05. 2017 v 10:00 Na Blatenský vrch Chodov
16. 05. 2017 v 17:30 Chebské MTB sprinty Cheb
20. 05. 2017 v 10:00 Lomnická časovka Vintířov
21. 05. 2017 v 10:00 Okolo výsypky Stará Chodovská
21. 05. 2017 v 10:00 Velká cena Domažlic MTB Domažlice
27. 05. 2017 v 10:00 Bóžovo 50ka , Doubrava u Aše
27. 05. 2017 v 10:00 Krušnohorský maraton (Lesná) Lesná
27. 05. 2017 v 11:00 O pohár Madame Curie Jáchymov
27. 05. 2017 v 20:00 Noční běhy Chebskem – Luby Luby
28. 05. 2017 v 10:00 Kritérium Stará Chodovská Stará Chodovská
03. 06. 2017 v 08:00 Západočeským regionem za 17 hodin Plzeň, Mar. Lázně
03. 06. 2017 v 10:00 Březovský bike , , Březová
03. 06. 2017 v 10:00 Velká cena Železná Ruda Železná Ruda
10. 06. 2017 v 06:00 Krajský cyklo fanatik , plzeň
10. 06. 2017 v 20:15 Noční běhy Chebskem – Hazlov Hazlov
11. 06. 2017 v 10:30 Ašský bejbykap
11. 06. 2017 v 11:00 O pohár města Nová Role Nová Role
14. 06. 2017 v 17:00 Kolo pro rodinu Chodov
17. 06. 2017 v 08:00 AIMTEC Open Race – Cyklomaraton Plzeň-BRNO*-Plzeň Plzeň, areál U sv. Jiří
17. 06. 2017 v 10:00 Kadaňské XC okruhy Kadaň
17. 06. 2017 v 10:00 Xterra Ostrov Ostrov
17. 06. 2017 v 10:00 Františkova bludička Františkovy Lázně
17. 06. 2017 v 13:13 Triatlonek na Kluči Habartov – Na Kluči
17. 06. 2017 v 14:00 Toužimský triatlon rybník Betlém, Teplá
18. 06. 2017 v 10:00 Chodovský bike Chodov
24. 06. 2017 v 09:00 Cykloturistika pro každého – Tour de Chodovar Březová
24. 06. 2017 v 10:00 Velká cena města Přeštice Přeštice
24. 06. 2017 v 10:00 Vlčí hřbet (Mariánská) Mariánská
24. 06. 2017 v 10:00 Kros okolo Hainbergu ,
25. 06. 2017 v 10:00 O pohár města Ostrova Ostrov
02. 07. 2017 v 10:15 Ašský triatlon , , Studánka u Aše
15. 07. 2017 v 13:00 Velká cena Konstantinovy Lázně Konstantinovy Lázně
15. 07. 2017 v 14:00 Kamil Trefil Přebuz
22. 07. 2017 v 10:00 Triatlon Krásno Krásno
22. 07. 2017 v 10:00 Drmaly Drmaly
28. 07. 2017 v 11:00 GP Březové u Sokolova Březová
29. 07. 2017 v 10:00 Železný dědek koupališti Lido v Hamrníkách u Mar. Lázní
05. 08. 2017 v 10:00 Časovka v Dýšině na golfu Dýšina (Horomyslice), golfový areál
05. 08. 2017 v 10:00 Wembloudovy Hrby Klášterec nad Ohří
05. 08. 2017 v 10:00 Tri-X-Aš
05. 08. 2017 v 10:00 Kiwi muž Karlovy Vary – Rolava
12. 08. 2017 v 10:00 Velká cena Sokolova Sokolov
12. 08. 2017 v 10:30 Karlovarský AM Bikemaraton Karlovy Vary
12. 08. 2017 v 19:30 Noční běhy Chebskem – Dřenice Dřenice
19. 08. 2017 v 09:15 Bodenský triatlon Habartov
19. 08. 2017 v 10:00 Dřevěný člověk Jesenice u Chebu
26. 08. 2017 v 10:00 Vejprty Tour Vejprty
26. 08. 2017 v 17:00 Chodovská vlečka Chodov
02. 09. 2017 v 10:30 Hasištejn bike Prunéřov
02. 09. 2017 v 13:00 Šindel Cup Šindelová
03. 09. 2017 v 10:00 Antal bike , , , Aš, vrch Háj
09. 09. 2017 v 10:00 Všebořské okruhy rovinka u Malé Všeboře
09. 09. 2017 v 10:00 Mezihorský vršek Mezihoří
09. 09. 2017 v 13:00 Kynžvartský podzim Lázně Kynžvart
09. 09. 2017 v 13:00 MOL Sprint bike a běh , Widermannovy sady, Fr. Lázně
10. 09. 2017 v 10:00 Běh po stopách bikemaratonu Chodov
16. 09. 2017 v 18:30 Noční běhy Chebskem – Františkovy Lázně Františkovy Lázně
17. 09. 2017 v 10:00 Chodovský bikemaraton Chodov
23. 09. 2017 v 10:00 Děti na kole Cheb – areál Krajinka
24. 09. 2017 v 10:00 Ašská časovka , Doubrava u Aše
24. 09. 2017 v 10:00 Závod do vrchu Pec – Čerchov Pec pod Čerchovem
24. 09. 2017 v 10:00 XC na Zelenou horu Cheb
28. 09. 2017 v 11:00 Zlatá míle Cheb
28. 09. 2017 v 12:00 Časovka na Andělskou horu Dubina, směr And. hora
30. 09. 2017 v 09:00 Horský půlmaraton ,
30. 09. 2017 v 09:40 Krásenský přespolní běh Krásno
30. 09. 2017 v 10:30 Říjnový bike Cheb
30. 09. 2017 v 11:00 Svatobor Tour , Sušice
30. 09. 2017 v 13:00 Buřťák Klášterec nad Ohří
01. 10. 2017 v 10:00 Václavský běh Františkovy Lázně
07. 10. 2017 v 09:30 Březovský cyklovýšlap Březová
08. 10. 2017 v 10:00 Okolo Panorámy Jáchymov
14. 10. 2017 v 10:00 Cestou pěti potoků
14. 10. 2017 v 10:45 Běh podél Halštrova , Aš – vrch Háj / pramen Halštrova
21. 10. 2017 v 10:30 Porcelánový běh Nová Role
21. 10. 2017 v 17:00 Noční běhy Chebskem – Cheb II Cheb
05. 11. 2017 v 10:00 Běh na Lesný Lázně Kynžvart
11. 11. 2017 v 12:00 Podzimní Bahno , Čankov
11. 11. 2017 v 17:00 Vyhlášení Chebského poháru a KV poháru v triatlonu , Cheb
12. 11. 2017 v 11:00 Chebská běžecká zima (1./4) Cheb – atletický stadion v Poohří
25. 11. 2017 v 13:30 Vypečená vyjížďka Kluč, Habartov
10. 12. 2017 v 11:00 Chebská běžecká zima (2./4) Cheb – atletický stadion v Poohří
01. 01. 2018 v 13:00 Novoroční vyjížďka (Chodov) , Chodov
21. 01. 2018 v 11:00 Chebská běžecká zima (3./4) Cheb – atletický stadion v Poohří
11. 02. 2018 v 11:00 Chebská běžecká zima (4./4) Cheb – atletický stadion v Poohří
31. 03. 2018 v 10:00 Šindelské prověrky Šindelová