O medaile pro mistry Karlovarského kraje 2017 se jelo v Chodově

Dvanáctý ročník Chodovského bikemaratonu byl pro závodníky z Karlovarského kraje mistrovstvím na horských kolech. Výzvu jich přijala necelá stovka, z toho mládežnické kategorie hochů do juniorů včetně představovaly cca 60 % všech účastníků, děvčat také nebylo málo. O průběhu závodního dne si můžete přečíst v krátké reportáži na webu TJ Plamen Chodov.

Chodovský bikemaraton 2017. Foto: Karel Černý

Celkové pořadí KV poháru v triatlonu 2017

Pohár Karlovarského kraje v triatlonu 2017 došel do svého cíle, a to na závodě Dřevěný člověk. Prohlédněte se proto celkové pořadí poháru; případné připomínky prosím směřujte na e-mail broz.peta@seznam.cz.

Pohár Karlovarského kraje v triatlonu 2017konečné pořadí (11. 9. 2017)

Václav Sinkule probíhá cílovou hradbou kolegů z oddílu USK Akademik Cheb na Dřevěném člověku. Foto: J. Mühlberger

Všebořské okruhy 2017 si užily hlavně děti a mládež

V chatové oblasti Malá Všeboř u přehrady Jesenice se uskutečnil 8. ročník silničního závodu pro děti a dospělé – Všebořské okruhy. Na trati se sešlo 65 účastníků, z toho většina dětí. Třináct závodníků objelo okruh Tour de Všeboř čtyřikrát (54 km). Vítězem na této nejdelší trase se s náskokem stal Karel Tyrpekl (PROFI SPORT Cheb), o druhé místo si to pak ve spurtu rozdali David Vitner (2.) a Karel Macán (3.) (oba TJ Plamen Chodov).

Výsledky: Všebořské okruhy 2017

Fotografie: od pořadatelů

Start dospělých. Foto: pořadatelé

Studený Kynžvartský podzim vyhrál Filip Eberl

Těžký závod ve Slavkovském lese byl ztížen ozvěnou studeného podzimu – závodníci si užili teplotu pouhých 11°C. Závodníků bylo na trati 21 vč. jedné ženy (Dana Kopecká). S náskokem vyhrál Filip Eberl, za ním pak Jiří Podhajský a Pepa Černý.

Fotografie: Josef Prášek

Výsledky: Kynžvartský podzim 2017

Ostrý start výstřelem určil zakladatel závodu – Otto Buček. Foto: Josef Prášek
Dana Kopecká. Foto: Josef Prášek

Živé Sokolovsko uspořádalo 2. ročník Bodenského triatlonu

V sobotu se v Habartově uskutečnil 2. ročník Bodenského triatlonu v režii sdružení Živé Sokolovsko. Závod byl zorganizován pro jednotlivce i týmy a součástí byl i závod pro děti. Účastníky čekalo 300 m ve vodě, cca 10 km na kole po výsypce a 3,2 km běhu.

Po závodě organizátoři oznámili, že ještě v sobotu těsně před startem nějaký záškodník odebral značení (viz Facebook).

Fotografie: Jakub Rund, Pavel Škola, Matylda Pavlíčková