Duatlon Bublava 2021 a další výsledky

Dětský duatlon Bublava přilákal i se zataženou oblouhou bezmála 80 dětí a mládežníků. Dospělých na běžeckých závodech bylo 25.

Výsledky:

Výsledky Sokolovské 24 MTB

Goofy Team

K dispozici jsou výsledky Sokolovské 24. Mnoho variant (tras) a kategorií, ale zapadnout by nemělo například:

Jednotlivci 24 hodin
1. místo Radek Musil (vítěz 1000 miles)
20. místo Pavel Berka (Sokolov)

2členné týmy 24 hodin
1. místo Pavel Kodl, Jiří Svoboda (Team Bike Březová)

4členné týmy 24 hodin
2. místo Sport Races – Kluci z Kluče mix Team (Zuzana Nováková, Petr Novák, Milan Panzer, Pavel Kříž)
3. místo TEAM GOOFY III (Pavel Staněk, Jan Sýkora, Michal Naď, Martin Kopecký)

Pavel Kodl zdolal 263,5 km

Jednotlivci 12 hodin
1. místo Martin Poláček (Kynšperk)
6. místo Jitka Fleischhansová (Tukan Bike team Karlovy Vary)
8. místo Dana Kopecká (Team Bike Březová)
10. místo Tomáš Makoň (MCB Sokolov)

Týmy 12 hodin
1. místo Josef Černý, Petr Fábera (MTB Nežichov-Prom-in)
2. místo Tomá Soukup, Milan Břož (LK Jasan Aš)
8. místo Kodlovi (MCB Sokolov)

Výsledky Velké ceny Sokolova 2021 a krajského poháru

Více než padesátka mládežníků a dospělých a spousta dětí se zúčastnily triatlonové Velké ceny Sokolova. První tři místa celkového pořadí obsadili Jaroslav Ploc (SK Kola Víšek), Honza Kubíček (JK Racing) a Petr Veselý (Glassman TT Teplice). Na šestém místě skončila Alena Srogoňová (PROFI SPORT Cheb).

Výsledky:

Topforexu se na Vysočině 2021 dařilo a Karel Tyrpekl celý etapový závod vyhrál

Zpráva z tisku: Karel Tyrpekl z týmu Topforex ATT Investments vyhrál i čtvrtou etapu, a tím i celý etapový závod. Na stupních vítězů jej doplnil týmový kolega Petr Klabouch. Karel Tyrpekl se stal i vítězem bodovací soutěže, Matúš Štoček se stal nejlepším vrchařem a Topforex vyhrál i soutěž týmů!

Petr Fiala pak v první etapě obsadil v hromadném dojezdu třetí místo (více zde).

Karel Tyrpekl. Foto: Facebook Topforex ATT Investments