V Sokolově hodinu do kolečka, kdo vydrží déle?

HodinovkaJedním ze závodů, které budou soupeřit o pozornost cyklistů v sobotu 12. dubna, je i třetí ročník Sokolovské hodinovky. Tu na sokolovském atletickém stadionu pořádají od 14:00 hod. sokolovští atleti (AK Sokolov). Dále už z pozvánky od Honzy Sokola.

Na tento mítink jsou zváni jak sportovci, tak široká veřejnost, která se jistě nudit nebude. Součástí mítinku je totiž stejně jako vloni tzv. Cooperův test, 12-ti minutový běh na dráze, který je určen úplně pro všechny – od dětí, přes hobby sportovce až po trénované běžce. Diplom s výkonem a hodnocením zde po absolvování celého běhu dostanou úplně všichni.

Závody budou opět probíhat za hudebního doprovodu, který bude závodníkům pomáhat při „nekonečném“ zdolávání okruhů a divákům bude jistě zpříjemňovat hlasité skandování a povzbuzování svých favoritů. O vzpružení závodníků i diváků se jako obvykle postará občerstvení U Špíry a firma Enervit.

Závody budou měřeny čipovým systémem a každý závodník bude mít na výsledkové listině časy jednotlivých okruhů! Proto Vás prosíme o včasné přihlášení na internetové adrese www.atletika-sokolov.com, kde najdete všechny potřebné informace. Termín ukončení přihlášek 10.4.2008 se nezadržitelně blíží!

Přesný časový rozpis je v propozicích (PDF). A co my, bikeři? Kdo z vás si dá časovku ve Varech a pak ještě hodinový běh?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>