Silniční kritérium pro děti, mládež a dospělé GP Březové se letos nakonec neuskuteční.
9. 9. 2018     0  

GP Březové přívítala 65 závodníků, nejrychlejší byl Petr Fiala

Eliťáci v čele s Petrem Fialou na otočce. Foto: Ondřej Husák

V pátek 28. 7. 2017 se uskutečnil již 6. ročník silničních závodů GP Březové. Závody opět přilákaly vice než 50 dětských závodníků. V těch mladších kategoriích převládaly děti místní a od žákovských kategorií to pak byla účast již zkušených závodníků z Českých pohárů. Závěrečný závod dospělých o Putovní pohár starosty města Březová měl startovní pole sice méně početné, ale o to kvalitnější, neboť diváci mohli vidět souboj mj. tří reprezentatů ČR a medailisty z Mistrovství ČR.

Celá reportáž

Výsledky GP Březové 2017
Fotky od Ondry Husáka
Fotky od Vlasty Kulišové

Anežka Nováková, Dominik Fiala. Foto: Ondřej Husák

Pozvánka na GP Březové 2017

Páteční odpoledne 28. 7. bude opět v Březové patřit silniční cyklistice. Již po šesté si budou moci zazávodit všichni – od nejmenších po zkušené – na jednoduchém uzavřeném silničním okruhu.

Komise sportu města Březová a pořádající oddíl Team Bike Březová si proto dovolují co nejsrdečněji pozvat všechny cyklistické zájemce. Zároveň se omlouváme za dočasné omezení a uzavření silnic v okolí autobusového nádraží a věříme v pochopení spoluobčanů. Akce se koná z příspěvku města Březová a Karlovarského kraje

Propozice (PDF)
Webové stránky závodu


Dne 28. 7. 2017 se na Březové uskuteční silniční kritérium GP Březové - kategorie od nejmenších po masters. Propozice závodu.
1. 6. 2017     0  

GP Březové pro děti i dospělé na novém okruhu

plakat-gp-2016

Team Bike Březová ve spolupráci s komisí sportu MÚ Březová pořádá 5. ročník silničního kritéria pro děti i dospělé, a to v pátek 29. 7. 2016 na autobusovém nádraží na Březové.

Na tradičním rovinatém okruhu, který bude uzavřen pro dopravu a vyhrazen pro účastníky závodu, mohou závodit i ti nejmenší na odstrkovadlech (na mapě červeně).

Kadeti, kadetky a starší kategorie objedou až 24 kol na novém velkém okruhu, který povede jednak po dětském okruhu (technická část) a jednak po kvalitní široké silnici s mírným převýšením tam a zpět.

planek GP 2016

p4191085

vaclav viktorin


Pozvánka na silniční kritérium pro mládež – GP Březové 2015

Dne 26. července se v Březové u Sokolova uskuteční silniční okruhový závod pro věkové kategorie od úplně nejmenších až po kadety a juniorky. Novinkou v závodě je bodovaná jízda zručnosti. Zúčastnit se můžete na jakémkoliv jízdním kole. Spolehnout se můžete na příjemné zázemí včteně posezení s občerstvením. Závod se jede v centru Březové (autobusové nádraží) a je součástí Poháru Karlovarského svazu cyklistiky v silniční cyklistice (děti).

Propozice

GL 2015 PLAKAT