↑ zpět na kalendář závodů

Karlovarský AM Bikemaraton – ZRUŠENO

Závod byl zrušen!

Karlovarský AM Bikemaraton České spořitelny, Artík, Artamon – to jsou názvy, které jsou bikerům nejen v tomto kraji, ale i v celé republice, již řadu let známé a často skoloňované. Patří závodu horských kol, pořádanému sdružením A.M.bike no limits pod záštitou primátora města Karlovy Vary. Letos Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny není přímo součástí největšího seriálu horských kol Kolo pro život, je však jeho partnerským závodem. Pro účastníky se nic nemění, zůstává i zařazení do hodnocení celoročních soutěží Prestige Trophy v rámci KPŽ!

Ti z vás, kteří znají karlovarské lesy nebo se zúčastnili některého ze závodů seriálu Bahno, mohou potvrdit, že zdejší terény se vyznačují pestrostí povrchů, výrazným převýšením, náročnou dynamičností a romantickými, dech beroucími panoramaty. Absolvujte jeden z nejhezčích „městských“ bikemaratonů!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>