↑ zpět na kalendář závodů

Tuatara Bike

817

Pátý ročník Lapierre Tuatara Bike láká opravdové bikery do krušnohorských lesů. Poslední červencovou sobotu (23. 7. 2016) opět ožije areál koupaliště v Prunéřově u Kadaně. Připravte se na opravdové bajkování!

Webové stránky závodu
Fotogalerie z roku 2015

Pořadatelé z NEVIX Teamu pro účastníky připravili nádhernou trať plnou trailů, kamenitých pasáží, technických sjezdů, těžkých výjezdů, rychlých sjezdů i několik brodů. Po asfaltu se pojede tak maximálně k prezentaci závodu. Závodník si může vybrat ze tří možných tras, z toho jedna je pohodová fitness trasa.

tuatarabike2016

Královská trasa označena jako červená měří 94 km s úctyhodným převýšením 2.290 m. Pro ty, kteří se nechtějí pouštět do bajkového pekla, můžou zvolit modrou o délce 41 km. Na své si však přijdou nejen ostřílení závodníci, ale také sportovní nadšenci na lehké fitness trase, kteří chtějí poměřit své síly s přiměřeným terénem o délce 14 km. Trať vede po nezpevněných cestách krásným prostředím kolem hasištejnského hradu. 

Rádi bychom Vás také nalákali na velkou testovačku bajků Lapierre, kde si budete moci vyzkoušet kolo dle svých představ. K dispozici budou velikosti 27,5 a 29, samozřejmě jak pevňáky, tak celopéra. O veškeré pohodlí při testování kol se postarají přímo borci ze stáje Lapierre, kteří Vám budou asistovat při výběru kola, jeho seřízení, doporučení zdvihů, pružení atd.

lapierre_aus

lesnimuz-nakole


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>