Chebský pohár

Aktuálně

logo_chebsky_pohar

Toto je informační stránka Chebského poháru horských kol. Jde o tradiční seriál závodů horských kol, které se po celý rok konají v okolí Chebu.

Propozice Web pořadatele FB poháru

Seznam závodů v Chebském poháru 2017

Datum konáníNázev závoduMísto konání
29. 04. 2017Ašský bláteníkAš, vrch Háj
01. 05. 2017 Časovka na Zelenou horuCheb
06. 05. 2017 Františkolázeňské kritériumFrantiškovy Lázně
08. 05. 2017 Chebská čtyřicítkaPomezí
03. 06. 2017 Březovský bikeBřezová
02. 09. 2017 Antal bikeAš, vrch Háj
09. 09. 2017Kynžvartský podzimLázně Kynžvart
24. 09. 2017XC Zelená horaCheb
30. 09. 2017 Říjnový bikeCheb

Archiv Chebského poháru

RokRočníkPravidlaPlakátVýsledkyMistrovský závodPoznámka
201824.čekámečekámečekámečekáme
201723.PravidlaPlakátVýsledkyChebská 40
201622.PravidlaPlakátVýsledkynení
201521.PravidlaPlakátVýsledky
201420.PravidlaPlakátVýsledky
201319.PravidlaVýsledky
201218.PravidlaVýsledky
201117.PravidlaVýsledky
201016.VýsledkyPohár je natrvalo otevřen i pro závodníky mimo okres Cheb
200915.PravidlaPlakátVýsledkyPohár je zkušebně otevřen i pro závodníky mimo okres Cheb
200814.VýsledkyOd počátku doteď je pohár určen jen pro závodníky z okresu Cheb
200713.Výsledky
200612.Výsledky
200511.Výsledky
200410.Výsledky
20039.Výsledky
20028.Výsledky
1995 až 20051.–11.Výsledky

Síň slávy

Chebský pohár 20171. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiPavel KodlJiří SvobodaMichal Dvořák13
Masters IJiří PodhajskýMiroslav BrillPavel Csipka15
Masters IIPetr JíchaRadek DobešJan Šíma28
Masters IIIJiří TomsMilan KaprJan Bechný20
Ženy IDana KopeckáRadka SlaninováMilada Soukupová12
Ženy IIKateřina LacinováMartina UrbanováMarkéta Janatová6
JuniořiKarel TyrpeklMarcel ČervenkaMarkus Bösl7
JuniorkyAnežka NovákováLinda RotterEva Wagner3
KadetiJan NachmüllerTomáš HalbichMartin Řezáč10
KadetkyNela DobešováVeronika KounovskáAnne Mlynek3
Starší žáciDavid GogaDavid OndrišíkTomáš Faltus20
Starší žákyněAlena SrogoňováMarkéta MacanováKateřina Matoušková12
Celkem149

Chebský pohár 20161. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiKodl Pavel ml.Řezáč DanSoukup Tomáš20
Masters IPodhajský
Jiří
Rybáček
Viktor
Černý Josef20
Masters IIOubrecht LubošChren PavelDobeš Radek20
Masters IIISanto PavelToms JiříKodl Josef20
ŽenyKopecká DanaSlaninová RadkaŠpalková Mirka16
JuniořiTyrpekl KarelChvostek TomášMezulianik Jan12
JuniorkyLacinová
Kateřina
Nováková AnežkaZuber Hana4
KadetiŘezáč MartinNachmüller JanSlanina Filip10
KadetkyDobešová NelaKloučková
Sára
Medková Veronika10
Starší žáciMarek AdamHalbich TomášHrůza Petr20
Starší žákyněMatoušková
Kateřina
Rychlíková MarieSrogoňová
Alena
3
Celkem155

Chebský pohár 20151. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiKodl Pavel ml.Svoboda JiříNovák Přemysl26
Masters IPodhajský JiříRybáček ViktorVokoun Jan40
Masters IIKraclík JanDobeš RadekGogor Roman40
Masters IIIŠpalek MiroslavToms JiříBechný Jan33
ŽenyŠpalková MirkaKopecká DanaJandová Lenka12
JuniořiŘezáč DanŠverdík DanielVojíř Jaroslav7
JuniorkyLacinová KateřinaKuhlein YvonneRothová Markéta3
KadetiŘezáč JakubŘezáč MartinTyrpekl Karel18
KadetkyNováková AnežkaKloučková SáraNohejlová Petra7
Celkem186

Chebský pohár 20141. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiKodl Pavel ml.Kopecký LukášBrill Miroslav29
Masters IJícha PetrPodhajský JiříVokoun Jan42
Masters IIDobeš RadekMakoň TomášKraclík Jan31
Masters IIIToms JiříŠpalek MiroslavBechný Jan35
ŽenyKopecká DanaKratochvílová KateřinaJandová Lenka32
JuniořiŘezáč DanNovák PřemyslKočí Vojtěch7
JuniorkyKühn MiriamHaupf AnneRothová Markéta3
KadetiŠverdík DanielŘezáč MartinMezuliánik Jan17
KadetkyNováková AnežkaSchrievers LiaBaarová Petra5
Celkem201

Chebský pohár 20131. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiPodhajský JiříZdvihal LukášKodl Pavel ml.24
Masters IKopecký LukášPanzer MilanBohůnek Miloslav38
Masters IIŠíma JanMakoň TomášDobeš Radek33
Masters IIIŠpalek MiroslavBechný JanCabal Stanislav19
Ženy IKopecká DanaMayerová VeronikaŠtecherová Milada8
Ženy IIJandová LenkaŠpalková MirkaVidová Eva8
JuniořiNovák PřemyslBlažek JosefSüss Florian10
JuniorkyMartincová IngridRadovnická AnnaPartheymüller Marina13
KadetiŠverdík DanielŘezáč DanVlček Vojtěch7
KadetkyNováková AnežkaKlauková AnetaLacinová Kateřina3
Celkem163

Chebský pohár 20121. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiFišer RadovanEberl TomášPodhajský Jiří44
Masters IDobeš RadekKopecký PetrRybáček Viktor44
Masters IIŠíma JanGogor RomanMakoň Tomáš47
Masters IIIToms JíříŠpalek MiroslavKodl Josef30
Masters IV.Bartoš ZdeněkRouča KarelRůžička Oldřich10
Ženy IŠtecherová MiladaKoláčková MichaelaKubínová Monika15
Ženy IIJandová LenkaŠpalková MirkaKabilová Martina8
JuniořiBlažek JosefSvoboda JiříSchubert Petr19
JuniorkyZelingerová MichaelaRadovnická AnnaFadert Lena5
KadetiNovák PřemekKočí VojtěchŘezáč Dan23
KadetkyLacinová KateřinaNováková AnežkaPoláková Karolína8
PříchozíSvojtka MartinLeinweber DavidWalchetseder Petr23
Celkem276

Chebský pohár 20111. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiPodhajský JiříBořil MartinRybáček Viktor36
Masters IOubrecht LubošChren PavelDobeš Radek44
Masters IIŠíma JanMakoň TomášGrobheiser Petr38
Masters IIIToms JiříBartoš JiříŠpalek Miroslav21
Ženy IKopecká DanaZískalová J. TerezaOubrechtová Petra13
Ženy IIJandová LenkaŠpalková MirkaKabilová Martina8
JuniořiSvoboda JiříŠulc PetrSchubert Petr15
JuniorkyJanusová PetraPanzer Sophia2
KadetiNovák PřemyslBlažek JosefGubala Milan 20
KadetkyLacinová KateřinaKočová SimonaKoudelková Lenka7
DvojkolaHladký Stan. a Stan.st.Václav a SvobodaPatočkovi Tereza a Jan3
Celkem207

Chebský pohár 20101. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiPodhajský JiříKodl PavelRybáček Viktor34
Masters IOubrecht LubošKraclík JanJícha Petr29
Masters IIBlažek JiříGrobheiser PetrMakoň Tomáš32
Masters IIIHanuš VítSazima MiloslavVětrovec Václav14
Ženy IŠtecherová MiladaKopecká DanaOubrechtová Petra10
Ženy IIŠpalková MirkaJandová LenkaKabilová Martina5
JuniořiDvorský AntonínJohannes DanielPrekop Michal11
JuniorkyResová KateřinaRochová Alice2
KadetiSvoboda JiříBlažek JosefSýkora Ondřej17
KadetkyLacinová KateřinaJanusová PetraKočová Simona6
DvojkolaHladký Stan. a Stan.st.Panzer - Kopecký2
Celkem162

Chebský pohár 20091. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiFišer RadovanPodhajský JiříSvoboda Petr44
Masters IJícha PetrBuřič RadekKraclík Jan31
Masters IIGrobheiser PetrMakoň TomášBartoš Jiří38
Masters IIIRouča KarelKunc VlastimilSazima Miloslav18
Ženy IKopecká DanaŠtecherová MiladaJáglová Michala14
Ženy IIKabilová MartinaJáglová KarlaŠpalková Mirka3
JuniořiKocman OndřejKodl PavelTůma Jindřich10
JuniorkyRochová AliceOndráčková Pavla2
KadetiSvoboda JiříPrekop MichalSchubert Petr25
KadetkyJanusová PetraFicenecová LucieZelingerová Michala4
DvojkolaHladký Stan. a Stan.st.Pavle a KuchařováPanzer a Kopecký3
Celkem192

Chebský pohár 20081. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiSoukup TomášPodhajský JiříKašpar Ladislav19
Masters IOubrecht LubošKopecký  LukášBuřič Radek24
Masters IIGrobheiser PetrSanto PavelKubát Tomáš22
Masters IIIKunc VlastimilSazima MiloslavRůžička Oldřich9
ŽenyKopecká DanaRousová PetraŠpalková Mirka11
JuniořiVávra OndřejBořil MartinKocman Ondřej11
JuniorkyKolmschlagová ŽanetaKádová KlaudieKlingorová Irena4
KadetiKuzma PavelPrekop MichalSýkora Ondřej10
KadetkyRochová AlicePilařová MelanieKommová Alice8
DvojkolaHladký a Hladký Václav a Václav 2
Celkem120

Chebský pohár 20071. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiJiří PodhájskýKlíma JanKopecký Lukáš13
Masters IPetr JíchaAntonín ValeškaBrabec Karel20
Masters IIPetr GrobheiserPetr KorelusLhota Radek24
Masters IIIVlastimil KuncRůžička OldřichSazima Miloslav8
ŽenyDana MoosováŠtechrová MiladaMartina Kabilová7
JuniořiTomáš SoukupŠplíchal MilanŠimeček Jan8
JuniorkyJuráková IvaKádová KlaudieRousová Petra4
KadetiStrnad TomášTůma JindřichKocman Ondřej17
KadetkyKommová AliceŽanet KolmschlágováRochová Alice5
DvojkolaVáclav a BrožPanzer & PanzerHladký a Hladký4
Celkem110

Chebský pohár 20061. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiLuboš OubrechtJiří PodhájskýKarel Brabec24
Masters IPetr JíchaAntonín ValeškaPavel Chren26
Masters IIPavel SantoPetr GrobheiserBechný Jan20
Masters IIIVlastimil KuncPetr SedlákJiří Haas11
ŽenyMirka RousováDana MoosováMartina Kabilová9
JuniořiMatěj MrázekTomáš SoukupLeoš Káda11
JuniorkyDana FialováPetra RousováKateřina Krejsová3
KadetiOndřej KocmanMilan ŠplíchalJan Šimeček17
KadetkyŽanet KolmschlágováKlaudie KádováKarolína Hejlová5
DvojkolaBabelová, DvorskýPanzer & Panzer-2
Celkem128

Chebský pohár 20051. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiLuboš OubrechtJiří PodhájskýPetr Svoboda32
Masters IPetr GrobheiserAntonín ValeškaKracík Jan24
Masters IIJiří BlažekPavel SantoPetr Korelus27
Masters IIIPetr SedlákOldřich RůžičkaJosef Hejdánek11
ŽenyDana MoosováMirka RousováMartina Kabilová10
JuniořiLadislav KašparLeoš KádaRadek Layer8
JuniorkyAneta DaikováKrejsová KateřinaOndráčková Klára4
KadetiViktor JelínekJan ŠimečekMilan Šplíchal28
KadetkyPetra RousováIva JurákováKateřina Veselá6
DvojkolaPanzer & PanzerBabelová, Dvorský-2
Celkem152

Chebský pohár 20041. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiLuboš OubrechtKarel BrabecJiří Podhájský30
Masters IPetr KorelusAntonín ValeškaPavel Chren21
Masters IIPavel SantoKarel HejzekVáclav Větrovec24
Masters IIIOldřich RůžičkaVlastimil KuncPetr Sedlák9
ŽenyMirka RousováMartina KabilováDana Moosová12
JuniořiPetr SvobodaVladimír BořilRadek Layer9
JuniorkyAneta DaikováMichaela MatyášováKlára Ondráčková5
KadetiJan ŠimečekViktor JelínekOndřej Kocman26
KadetkyDana FialováKateřina KrejsováPetra Rousová11
DvojkolaPanzer & Panzer--1
Celkem148

Chebský pohár 20031. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiKarel BrabecPavel ChrenJiří Podhájský38
Masters IPetr KorelusPetr GrobheiserAntonín Valeška26
Masters IIPavel SantoKarel RousKarel Hejzek24
Masters IIIVlastimil KuncVáclav SinkuleMiloslav Novák15
ŽenyMirka RousováMartina KabilováDana Moosová12
JuniořiPetr SvobodaOndřej MocVladimír Bořil10
JuniorkyMichaela KopeckáEliška TurečkováJana Matyášová3
KadetiLadislav KašparRadek LayerJan Šimeček12
KadetkyDana FialováPetra RousováAneta Daiková7
DvojkolaPanzer & Panzer--1
Celkem148

Chebský pohár 20021. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiJan ŠpinettiJiří DytrychLuboš Oubrecht31
Masters IPetr KorelusPetr GrobheiserAntonín Valeška20
Masters IIPavel SantoKarel HejzekKarel Rous22
Masters IIIOldřich RůžičkaPetr SedlákVáclav Sinkule15
Masters IV.Josef KubrVladimír Veselý-2
ŽenyMirka RousováMartina KabilováLenka Burdová13
JuniořiDavid Kopačka Radek ČermákFrantišek Tobek4
JuniorkyMichaela VejvodováKlára KourkováJana Beňová4
KadetiOndřej MocPetr SvobodaJan Heczko22
KadetkyDana FialováPetra RousováAneta Daiková4
DvojkolaPanzer & Panzer--1
Celkem138

Chebský pohár 20011. místo2. místo3. místoKlasifikovaných  
MužiLuboš OubrechtJiří DytrychKarel Brabec-
Masters IPetr KorelusPetr ŠimůnekPavel Santo-
Masters IIKarel RousVladislav SchoberJiří Vacek-
Masters IIIJan PošvářVáclav SinkuleJosef Kubr-
ŽenyMirka RousováLenka BurdováPetra Rousová-
JuniořiRadek ČermákPetr HaasStanislav Kubečka-
JuniorkyDana MoosováMichaela VejvodováKlára Kourková-
KadetiOndřej MocPetr SvobodaStanislav Kubečka-
KadetkyDana FialováBarbora VrbatováPetra Rousová-

Chebský pohár 20001. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiRadek HošťálekMichal HruškaLuboš Oubrecht-
Masters IPetr ŠimůnekPetr KorelusRoman Gogor-
Masters IIKarel RousOldřich RůžičkaVlastimil Kunc-
Masters IIIJosef KubrJan PošvářPetr Hošek-
ŽenyMirka RousováJ. NykodýmováVěra Fialová-
JuniořiPetr HaasMartin KindlKamil Kočí-
KadetiRadek ČermákVáclav HlaváčJan Kmoch-
KadetkyM. VejvodováK. KasíkováM. Janatová-

Chebský pohár 19991. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiLuboš OubrechtPavel ChrenRadek Hošťálek-
Masters IPetr ŠimůnekPetr KorelusRoman Gogor-
Masters IIKarel RousVlastimil KuncZ. Roubíček-
ŽenyMirka RousováLenka BurdováD. Nosková-
JuniořiJan PostolkaM. Šibík--
KadetiLukáš HlaváčAdam HusárJiří Flaška-
KadetkyPetra Rousová---

Okresní soutěž horských kol
1998
1. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiLuboš OubrechtRadek HošťálekRoman Gogor-
Masters IPetr KorelusKarel RousPetr Šimůnek-
Masters IIOldřich RůžičkaVlastimil KuncPavel Malina-
Masters IIIVáclav Sinkule st.---
ŽenyMirka RousováLenka BurdováDagmar Jílková-
JuniořiJiří JindraJiří DočkalAleš Kuban-
JuniorkyJana Žáková---
KadetiS. StránskýRobert MachJan Klíma-
KadetkyD. BlahoutováS. Heřmanová--

Okresní soutěž MTB 19961. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiLuboš OubrechtPetr KorelusDan Putz-
Masters IOldřich RůžičkaVáclav StašekVlastimil Kunc-
JuniořiJan RůžičkaLadislav ŽákPavel Zinner-

Okresní soutěž MTB - 19951. místo2. místo3. místoKlasifikovaných
MužiPetr KorelusJiří FlaškaPavel Vojta-
Masters IOldřich RůžičkaV. FlaškaKovařík-
Masters IIVáclav Sinkule st.Josef VacekHruška-
DorostenciLadislav ŽákJan RůžičkaJanda-
DorostenkyMotyčákováPánková--