Pozvánka do Ostrova 2023

V sobotu 13. 5. 2023 se v Ostrově v areálu za nemocnicí uskuteční závod O pohár města Ostrova, jenž je součástí Poháru Peruna.

Informace od Tomáše Michlíka: „Letošní závody jsme zpestřili o nové trailové úseky, takže doporučujeme šlápnout do pedálů hned po startu. Vymýšlel je Láďa Fabišovský za pomoci Filipa Bergera. Zázemí (přihlášení, bufet, start/cíl a WC) máme na stejném stanovišti v ul. Lesní za nemocnicí Ostrov.“ (FB)

Zkušební projíždění trati s pořadateli bude ve čtvrtek 11. 5. v 17:00.

Veškeré informace o závodě najdete na webových stránkách závodu či na Facebooku.


Pozvánka na závod O pohár města Ostrova

V neděli 21. června 2020 se uskuteční okruhový závod horských kol O pohár města Ostrova. Závod je součástí Poháru Cyklistiky Karlovarského Kraje CKK v MTB a Poháru Peruna pro rok 2020.

Propozice (PDF) a registrační formulář. Veškeré informace o závodě najdete na webových stránkách závodu. A takhle to za ostrovskou nemocnicí vypadalo loni:


Foto: Ivo Čechman


Termín závodu O pohár města Ostrova, zařazeného do CKK poháru v MTB 2017, byl z důvodu souběhu termínů se závodem Poháru Peruna na Mariánské změněn na neděli 25. 6. 2017.
22. 5. 2017     0  
Předposlední závod Poháru CKK - O Pohár města Ostrova - se uskuteční 24. června a již zveřejnil své propozice.
2. 5. 2017     0  

Mistry KV kraje 2016 se stali Filip Eberl a Dana Kopecká

Zed jsou výsledky (PDF) mistrovství Karlovarského kraje v MTB, jež se uskutečnilo při závodě O pohár města Ostrova. Závod svou účastí ozdobil Filip Eberl, jenž také závod celkově vyhrál. Hlavní ženskou kategorii pak vyhrála Dana Kopecká.

Fotogalerie
Článek u pořadatelů

Zleva: Jan Vrábek, Pavel Kodl, Karel Tyrpekl, Filip Eberl, Ladislav Fabišovský. Foto: Cykloteam Ostrov
Zleva: Jan Vrábek, Pavel Kodl, Karel Tyrpekl, Filip Eberl, Ladislav Fabišovský. Foto: Cykloteam Ostrov