Video: SCM Cheb v Motole na dráze, 11/2009

Na Vimeo jsem nahrál video od kolegů z SCM, které zachycuje tréninkové soustředění mladých závodníků ze Sportovního centra mládeže v Chebu na pražské dráze v Motole. Video má téměř půl hodiny, takže si u něj můžete chvíli posedět. Když na něj klepnete dvakrát za sebou, zvětší se na celou obrazovku.


Video z tréninků (10/2009)

V následujícím videu jsou fotky a tři videosekvence ve stylu „ze životy cyklisty“. Příjemná vzpomínka na babí léto 2009. Učinkují hlavně cyklisté z Vikiho tréninkové skupiny a Šmoulové a Evička :-).

A tady je něco málo z vyhlášení P-KV-P 2009.


Video z Kynžvartského podzimu 2009

Na tomto videu od uživatele s přezdívkou BubakRS si můžete připomenout, jak jste pádili z kopce již kousek od cíle na závodě v Lázních Kynžvart v sobotu 12. 9. 2009.

A zde pro zajímavost video ze stejného místa, ale o rok zpět. Možná si toto video pamatujete, hlavní roli v něm obsadil Lukáš Kopecký se svým průjezdem křoví.

Fotky zde.


Fičák na motokrosu 2009

Kuba Nováček natočil video ze závodu Sokotrans Cup a tady ho všichni máte. Jsou na něm sjezdy a i to, jak Pavel Kodl ml. objal strom, a Čipi ve stylu „Vrchní, prchni!“… Video je v HD kvalitě, kterou si můžete vychutnat tak, že si načtete video na samostatné stránce a zmáčknete tlačítko HD. Pak počkejte (tlačítko Pause), až se vám načte, aby se při přehrávání nezasekávalo, a pusťte si ho. A klidně přes celou obrazovku. Pro videochtivce ještě připomínám video z Březovského bajku od Marcela Ladky a Májový adrenalin opět od Jakuba (obě videa jsou v pokračování tohoto článku).

Video: Sokotrans Cup 2009 (autor: Jakub Nováček)

Pokračování článku


Bahno až za ušima: video

Na závodě O pohár města Ostrov se vydal celý reportérský štáb rodiny Rybáčkových a kromě fotografií máme nyní i video: „Je to ode mě se segrou takovej malej dáreček všem, kdo se nebáli a přišli si zazávodit :-),“ vzkazuje Viktor, který videa na počítači tvořil dva dny.

Video: O pohár města Ostrov I

Video: O pohár města Ostrov II

Už jsou k dispozici výsledky závodu.


Video z Knížecího rybníku 2009

BotaNa YouTube jsem nahrál několik videí ze sobotního závodu. Doporučuji vám si videa prohlížet přímo na YouTube a kliknout si přitom na „watch in high quality“ (pod okýnkem s videem), abyste měli video v lepší kvalitě. Níže jsou uvedeny odkazy. Co se fotek týče, tak jsou ve fotogalerii. Další zajímavá věc jsou maximální dosažené průměrné rychlosti. O tom jsem se rozespal ve svém komentáři a odkaz na přehled nejrychlejších a celou tabulku v Excelu připojuji i sem.

Video: Rychlobruslení – Martin Smolík, Jiří Dvořák, Viki, Kodlík.

Nezapomeňte na stránku Videa, kde je přehled všech našich videí.