Hlasování o nejhezčí foto ChP 2009

Hlasujte! (Ale v každé anketě jen jednou!)
Hlasujte! (Ale v každé anketě jen jednou!)

Soutěž o nejhezčí fotku Chebského poháru 2009 vstupuje do finále. Umělecko-odborná komise vybrala 26 fotografií, které se nyní utkají o vaši přízeň. Níže jsou zobrazeny fotografie s popiskem (klepnutím si je zvětšíte) a pod nimi jsou 4 ankety. V první anketě budete hlasovat pro fotku, která se vám líbí nejvíce. Ve druhé anketě budete hlasovat pro druhou nejhezčí fotku a tak dále. První místo obdrží fotografie, která získá v první anketě nejvíce hlasů. Druhé místo získá fotografie, která získá nejvíce hlasů v druhé anketě. A tak dále. Celkem jsou tam 4 ankety, abychom znali i bramborového medailistu. Hlasování bude ukončeno v týdnu před vyhlášením Chebského poháru (21. listopadu).

[poll id=74]
[poll id=75]
[poll id=76]
[poll id=77]Zapomenuté fotky z r. 2007

Logo nakole.tym.cz

Logo stránky nakole.tym.cz?

Pro baštiče fotogalerií jsem objevil zakopaný poklad v podobě fotoalba stránky, kde se píše vesměs o cykloakcích pořádaných kraslickými cyklisty a oddílem Plamen Chodov, nakole.tym.cz. Logo na této stránce podle mho názoru poněkud připomíná logo Bikerů.cz, což je mi podezřelé… Ale fotky tam mají zajímavé (Kozí vrchy 2007, Chodovský bikemaraton 2007, Chodovský bike 2007, Chodovský terénní triatlon 2007, MEDICA maraton 2007, Novoroční vyjížďka 2008), podívejte se sami.


Fotky a stručné info z Bláteníka 2008

Jen bleskově z Ašského bláteníka, XC závodu u Aše. Nakonec nebylo mokro, ale trať byla o několik minut pomalejší než loni. Na hladinu špičkových výkonů se vrátil Luboš Oubrecht, když výrazně odjel všem bikerům (na třetího Míru Brilla minutu) kromě vítěze Ládi Fabišovského (náskok minuta a půl), který si dojel pro vítězství. Vysokoškoláci, skoro bakaláři, (irelevantní) Fišer (4., na Míru 2 minuty) a Podhajský neměli nárok a závodili s veterány (5. Miloš Dvořák měl na R. Fišera 50 sekund).

Start
Pokračování článku


Pivní maratón — díl druhý, pivní skauti

Minulou neděli se jako součást běžeckého víkendu konal první ročník sokolovského pivního maratónu. Páni dělali samé chlapské věci jako pití piva, krkání, plivání a zvedání těžkých věcí. K tomu si ještě zaběhli 1000 a 1200 metrů. Zde je obrazové svědectví.

01sokol.jpg
Ředitel závodu. Vypsal si závod, který měl později vyhrát…
Pokračování článku


Fotky z Vyhlášení ChP 2007

Fotky nám poslal Honza Šimeček, fotil jeho táta a jak sami určitě uznáte, fotit umí, protože fotky vypadají dokonale. Asi si všimnete menších změn: fotogalerie se opět usadila na adrese bikeri.cz/galerie (a ne už bikeri.cz/foto), tyto náhledy se otevřou a když na zvětšený obrázek kliknete, otevře se další a další (ale musíte mít otevřený celý článek; načítají se z velké fotogalerie přímo sem od článku). Chcete-li k vyhlášení něco říci, prostor je ve starém dobrém pokecu anebo v komentářích.

DSC_0005DSC_0006

Pokračování článku


Fotky z Kynžvartského podzimu

Rychlostí blesku sešly se zde již dvě galerie z náročného závodu, který vede od úpatí Slavkovského lesa až na jeho vrchol. Navíc nám vyšlo skvělé počasí a konkurence byla také slušná, byť oslabená o část závodníků, kteří dnes volili Chodovský bikemaraton.

Fotky od Fišiho (u hospody a pár od skály, fotila Evička a RF) a fotky od Petra Šinky (skála). Pokud máte své fotky a chceteje dát fo galerie Bikeri.cz, pošlete je na rfiser@gmail.com. To samé platí o Praha-Vary-Praha a Chodovském bikemaratonu!

Luboš - vítěz

Jen stručně o vítězích: Luboš, Petr G., Dáda a další. Počkejte si ale na oficiální výsledky. A ještě jednou opakuji, tenhle závod je vážně pro tvrďáky a správňácké bajkery.