Hlasování o nejhezčí foto ChP 2009

Hlasujte! (Ale v každé anketě jen jednou!)
Hlasujte! (Ale v každé anketě jen jednou!)

Soutěž o nejhezčí fotku Chebského poháru 2009 vstupuje do finále. Umělecko-odborná komise vybrala 26 fotografií, které se nyní utkají o vaši přízeň. Níže jsou zobrazeny fotografie s popiskem (klepnutím si je zvětšíte) a pod nimi jsou 4 ankety. V první anketě budete hlasovat pro fotku, která se vám líbí nejvíce. Ve druhé anketě budete hlasovat pro druhou nejhezčí fotku a tak dále. První místo obdrží fotografie, která získá v první anketě nejvíce hlasů. Druhé místo získá fotografie, která získá nejvíce hlasů v druhé anketě. A tak dále. Celkem jsou tam 4 ankety, abychom znali i bramborového medailistu. Hlasování bude ukončeno v týdnu před vyhlášením Chebského poháru (21. listopadu).

[poll id=74]
[poll id=75]
[poll id=76]
[poll id=77]Zapomenuté fotky z r. 2007

Logo nakole.tym.cz

Logo stránky nakole.tym.cz?

Pro baštiče fotogalerií jsem objevil zakopaný poklad v podobě fotoalba stránky, kde se píše vesměs o cykloakcích pořádaných kraslickými cyklisty a oddílem Plamen Chodov, nakole.tym.cz. Logo na této stránce podle mho názoru poněkud připomíná logo Bikerů.cz, což je mi podezřelé… Ale fotky tam mají zajímavé (Kozí vrchy 2007, Chodovský bikemaraton 2007, Chodovský bike 2007, Chodovský terénní triatlon 2007, MEDICA maraton 2007, Novoroční vyjížďka 2008), podívejte se sami.


Fotky a stručné info z Bláteníka 2008

Jen bleskově z Ašského bláteníka, XC závodu u Aše. Nakonec nebylo mokro, ale trať byla o několik minut pomalejší než loni. Na hladinu špičkových výkonů se vrátil Luboš Oubrecht, když výrazně odjel všem bikerům (na třetího Míru Brilla minutu) kromě vítěze Ládi Fabišovského (náskok minuta a půl), který si dojel pro vítězství. Vysokoškoláci, skoro bakaláři, (irelevantní) Fišer (4., na Míru 2 minuty) a Podhajský neměli nárok a závodili s veterány (5. Miloš Dvořák měl na R. Fišera 50 sekund).

Start
Pokračování článku


Pivní maratón — díl druhý, pivní skauti

Minulou neděli se jako součást běžeckého víkendu konal první ročník sokolovského pivního maratónu. Páni dělali samé chlapské věci jako pití piva, krkání, plivání a zvedání těžkých věcí. K tomu si ještě zaběhli 1000 a 1200 metrů. Zde je obrazové svědectví.

01sokol.jpg
Ředitel závodu. Vypsal si závod, který měl později vyhrát…
Pokračování článku


Fotky z Vyhlášení ChP 2007

Fotky nám poslal Honza Šimeček, fotil jeho táta a jak sami určitě uznáte, fotit umí, protože fotky vypadají dokonale. Asi si všimnete menších změn: fotogalerie se opět usadila na adrese bikeri.cz/galerie (a ne už bikeri.cz/foto), tyto náhledy se otevřou a když na zvětšený obrázek kliknete, otevře se další a další (ale musíte mít otevřený celý článek; načítají se z velké fotogalerie přímo sem od článku). Chcete-li k vyhlášení něco říci, prostor je ve starém dobrém pokecu anebo v komentářích.

DSC_0005DSC_0006

Pokračování článku


Fotky z Kynžvartského podzimu

Rychlostí blesku sešly se zde již dvě galerie z náročného závodu, který vede od úpatí Slavkovského lesa až na jeho vrchol. Navíc nám vyšlo skvělé počasí a konkurence byla také slušná, byť oslabená o část závodníků, kteří dnes volili Chodovský bikemaraton.

Fotky od Fišiho (u hospody a pár od skály, fotila Evička a RF) a fotky od Petra Šinky (skála). Pokud máte své fotky a chceteje dát fo galerie Bikeri.cz, pošlete je na rfiser@gmail.com. To samé platí o Praha-Vary-Praha a Chodovském bikemaratonu!

Luboš - vítěz

Jen stručně o vítězích: Luboš, Petr G., Dáda a další. Počkejte si ale na oficiální výsledky. A ještě jednou opakuji, tenhle závod je vážně pro tvrďáky a správňácké bajkery.


Fotky z Leogangu

Marian David s naším serverem spolupracuje již delší dobu a před několika dny mi poslal další várku fotek, která tak doplnila počet jeho galerií na číslo 18. Možná si pamatujete na jeho fotky z Leogangu… ale ať to dopoví dám:

Leogang2007 je výber fotek z letošní návštěvy Leogangu v Rakousku, kde jsme byli s přítelkyní už minulý rok. Tentokrát jsme vyrazili v mnohem početnějši skupince, která zahrnovala jak švihaře, tak „fríčkaře“. Nejvíc fotek je nafocených s Mártym (v oranžové bundě). Bylo to poslední den našeho pobytu. Ve čtyři ráno jsme se sešli před stany zatímco ostatní ještě klidně spali a po pohledu na oblohu, která slibovala úžasné ráno jsme se začali balit, hodili jsme kola do auta a vyrazili do výšky 1750 m. n. m. Tam jsme vše vybalili a krátce po páté jsme už seděli na kolech a vybírali místa na focení. V sedm bylo vše hotovo a já jel dolů autem a Márty si užil jízdu dolů do městečka na biku. Tady se můžete podívat na část z toho, co jsme nasbírali. Marian

A tady je samotná galerie č. 18.
Leogang


Fotky ze City Triatlonu 2007

Tak jako včera, i dnes přinášíme bleskové fotozpravodajství. Dnes se schylovalo k dokonalé reportáží, leč fotografovi se vybil akumulátor, a tak je jen pár fotek. Více jich ale jistě bude mít Honza Sokol, který je nahraje na stránky AK Sokolov.

Další fotky na web nahrál Honza Šimeček, můžete si je prohlédnout. Za zmínku stojí například tyto kousky: Rakův paragánský skok z mola, Rolava a plavci, Zdeněk Procházka v kopci, to samé Michal Havlíček, Honza Sokol běžící, Radek Fišer také tak (a na kole), sparigpartner Ospalý na Zámeckém vrchu,

Pavel Zinner
Pavel Zinner: po včerejším Dřevěňákovi olympijský TT ve Varech

Loňské výsledky budou v lecčems podobné s letošními. Například ve vítězích mužů i žen. Odcházel jsem sice v předposledním kole, ale náskoky dobyvatele Ospalého a stojově běžící Venduly Frintové se zdály dostatečné. Zvláště závod mužů byl zajímavý. Z vody lezl jako první ve všech třech kolech Pavel Mužíček, ale na kole už později viděn nebyl. Na Zámeckém vrchu se jako první ukazovala dvojice Krňávek a Jaňour. Jako třetí do depa přijel Filip Ospalý. Prof. Sobotka tipoval, že své kolegy z týmu Ekol doběhne, já si to ani neuměl představit. Leč, dokázal to. Mezitím se na druhé a třetí pozici dvakrát vystřídali místní Krňávek a Jaňour, který vbíhal do posledního kola jako druhý. Kompletní výsledky.


Pár fotek z Dřevěňáka

Naprostá většina z účastníků se v prvním albu ze sobotního triatlonu Dřevěný člověk, který se konal na Jesenici u Chebu, nenajde, ale třeba časem přibydou další fotky (posílejte je na rfiser@gmail.com). Toto je tedy připomenutí atmosféry. Výsledky hledejte na stránkách firmy, jež tento vynikající triatlon pořádá: Lagarde Spedition (a možná také na Sportisu).

Pohoda
Pohoda v cíli u přehrady