Velkou cenu Sokolova 2017 vyhrál Jan Čelůstka, v kategorii hobby pak Pavel Vojta

Triatlonová Velká cena Sokolova nabídla hezkou podívanou, když na trati Českého poháru jelo (72 mužů a 27 žen, v kategorii Hobby (stejná vzdálenost) 36 mužů a 5 žen a dále pak více než 70 dětí, tj. přes 200 závodníků celkem.

Nejrychlejším závodníkem se po sprinterském finiši stal Jan Čelůstka, mezi ženami zvítězila Pavlína Poláčková. V „pohárové“ kategorii se hezky umístili terénní triatlet Jan Kubíček (7. místo), Karel Dušek (18. místo; X – Team BaNo) či Michal Landiga (2. v kategorii nad 60 let).

V kategorii Hobby dominoval Pavel Vojta (LK Jasan Aš), když v nedohlednu nechal Jana Matějovského a Jiřího Hadravu. V ženách opět se značným náskokem zvítězila Barbora Hovorková (USK Akademik Cheb) před Radkou Slaninovou a Petrou Stříhavkovou.

Výsledkyhobby, Český pohár, podrobnější členění zde

Fotografie Czech Tri Series, Jaroslav Mühlberger

TJ Slavia Karlovy Vary & Ondřej Matějíček (nejrychlejší plavec v hobby kategorii). Foto: archiv OM

Triatlnová Velká cena Sokolova (12. srpna) - propozice (PDF).
27. 7. 2017     0  
Začíná finálová jízda Poháru KV kraje v triatlonu. Zde jsou propozice Velké ceny Sokolova (13. 8. 2016). O týden později se jede Dřevěný člověk na Jesenici.
1. 8. 2016     8  
Petr Brož nám zaslal propozice triatlonového závodu Velká cena Sokolova, který se letos nakonec netradičně uskuteční již 15. srpna, viz propozice (PDF).
14. 7. 2015     0