Becker cup 2011 startuje

Závody Becker cupu 2011 jsou určeny pro širokou cyklistickou veřejnost, vypsáno je 12 mládežnických kategorií a 6 kategorií pro dospělé + soutěž družstev.

Závody Becker cupu pro Vás připravuje občanské sdružení Plzeňská amatérská liga horských kol (P.A.L.) za podpory generálního sponzora firmy Becker Bohemia, hlavního sponzora firmy AMINOSTAR a za podpory sponzorů Silvini, Porsche Plzeň, Sport Beran, Sport Club Černý, 3F, Moab.cz, Author Team Stupno, Bílý Slon a Plzeňský kraj.

Všechny bikery, bikerky i bikerčata srdečně zve na závody Becker cupu Marcel Beran – prezident P.A.L.

Závody

Jedenáctý ročník Becker cupu 2011 – Pohár Plzeňského kraje horských kol cross country startuje již v neděli 10. dubna na zcela novém okruhu západně od Plzně v Městě Touškově. Druhý závod se pojede v neděli 24. dubna v Chrástu u Plzně jako Velká cena Sport Beran MTB sprinty (nutná přihláška předem !).

Na květen jsou připraveny tři závody. Nejprve se v sobotu 7. 5. Velká cena Domažlic, o týden později (neděle 15. 5.) se přesuneme do Kralovic, kde na vítěze čeká putovní pohár a v neděli 22. 5. je v Kyjovském lese u Malesic připravena MTB časovka jednotlivců.

Hned první červnový víkend (sobota 4. 6.) Becker cup zamíří do Sušice na HIGH POINT Svatobor cup, v sobotu 18. 6. je připraveno sedmé zastavení Becker cupu ve Stříbře (Draci na Ronšperku). Do prázdnin stihneme ještě v Plzni na Košutce ( sobota 25.6.) Guhling cup – open Mistrovství Plzně.

Předposlední závod (sobota 23. 7.) Becker cupu je vypsán pouze pro kategorie kluci/holky až kadeti/kadetky jako Kozelkův memoriál v Klabavě u Rokycan. A vše vyvrcholí finálovým závodem v neděli 31. 7. ve Stupně na Author MTB kriterium – open Mistrovství Plzeňského kraje, kde vítězové jednotlivých kategorií obléknou mistrovský dres.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>