Becker cup 2013 ocenil nejlepší, ceny předával Cink

V neděli 24.11. se zcela zaplnil sál KD v Kyšicích u Plzně, připravených 170 míst u stolů nestačilo a tak došlo i na čtyři desítky rezervních židlí přinesených ze zákulisí. Nechyběl ani patron letošního ročníku Ondřej Cink, který už půl hodiny před zahájením podepisoval kartičky všem zájemců, poté předával originální nerezové plakety těm nejlepším bikerům a nakonec vylosoval i hlavní cenu tomboly. Tou byl automobil Škoda s plnou nádrží na víkend zdarma od autosalonu Auto Štádler a vyhrála jej slečna Mundlová z Klatov. Tombola byla pouze pro účastníky minimálně pěti letošních závodů, kterých byla rovná stovka. Lístků do tomboly se vydalo 77 a připraveno bylo 79 cen, takže nikdo neodešel s prázdnou. Několik cen věnoval i Ondra Cink, např. podepsaný mistrovský dres. Kromě ocenění prvních pěti nejlepších v rámci Junior Becker cupu a prvních tří v kategoriích junioři, ženy, muži a veteráni byla vyhodnocena soutěž družstev, kde byly pro tři nejlepší družstva připraveny poukázky do restaurace Pod lípou.

Rozhovor s Ondrou Cinkem nejen o příští sezóně 2014

Pravý chrástecký koláč byl odměnou pro 33 bikerů, kteří se mohou pochlubit 100% účastí na letošním Becker cupu. Celý večer moderovala Iva Kokešová a Marcel Beran, fotografoval Jirka Mičan a okem kamery zaznamenal Jirka Špička. Nerezovou plaketu si odnesl také p.Tišer ze společnosti Becker Bohemia, která bude generálním sponzorem P.A.L. i v roce 2014. Těším se na Vás na Becker cupu 2014!

JUNIOR BECKER CUP 2013 – slavnostní vyhlášení


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>