Bruslení (rychlo či pomalo) na Knížecím rybníku

Láďa Fiala
Láďa Fiala

Včera jsme s kolegy vyčistili podle mého měření 1030 m dlouhý okruh v šířce cca 4-5 m. Na trati jsou jen dvě hrbolatá asi 10 m dlouhá místa, která se ještě pokusíme opravit. Jinak je led velmi dobrý. Průměrná tloušťka ze 3 měření byla 22 cm. Na okruhu není potřeba přešlapovat, protože zatáčky jsou velmi pozvolné. Na brždění za cílem je taky místa dost. Včera jsem zkoušel ujet těch cca 5 km a trvalo mi to 15 a půl minuty. Poté jsem zjistil, že Sáblíková je asi 2x rychlejší. Pravda, neměl jsem kombinézu a stále mi nejde ten správný krok. Nevadí, do soboty času dost.

Sobota 17. 1. 2009: závod v bruslení na Knížecím rybníku.

Přemýšlel jsem o vypsání závodu (bez rozdílu věku) na závěr na 15 km. Uvidíme podle zájmu.

Chcete na závěr závod bez rozdílu kategorií na 15 km?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Posílám ještě obrázky pilně a na nejnovějších bruslích trénujícího 56-letého Ládi Fialy a neznámého mladíka.


12 thoughts on “Bruslení (rychlo či pomalo) na Knížecím rybníku”

 • Olda Dvořák napsal/a:

  Pěkně jste připravili okruh. Délka je SUPER, běháme v létě okolo Rolavy /1160m/, tak to je podobná délka, jen to tempo snad bude ryclejší. Ahoj v sobotu. jak se tam jede. Za městkým v/obecním/ úřadem do leva???. Olda Dvořák Triatlet KVA

 • Své připomínky k Poháru KVSC můžete předložit i zde na veřejné diskusi. Upozorňuji, že na připomínky, po oficiálním zveřejnění a v průběhu závodu, nebude reagovat žádný pořadatel ani vyhlašovatel poháru. Pravidla budou závazná pro všechny účastníky.

 • Petr Fiala napsal/a:

  Chtěl bych se připojit a také poděkovat. Moc jsme si to na rybníce užili. Sešla se tam super parta včetně cyklistů.
  Z pořádajících to byli Jirka Blažek, Vašek Vajc a další, za SCM pak treneři z TBB Honza a Viky, z Chodova Zdeněk a Pepa, z Chebu Petr a Zdeněk, někteří dokonce jako účastníci závodu.
  Zde si velice úspěšně vedl také náš webmaster Radek, který k tomu stačil ještě fotit. K dalším úspěšným mohu zařadit bajkery manžele Špalkovi.
  Nejúspěšnější byl ovšem pořadatel nejvyšší Jirka Blažek, který nenašel svého přemožitele ani na jedné ze dvou tratí pět a patnáct km. V ženách byla nejlepší Danča, která předvedla i jízdu na klapačkách. Celkem najela více než třicetpět km.
  Dnes jsem se aktivně také zapojil a na mém tachometr byla číslice začínající dvacítkou. Zítra bychom chtěli tento trénink
  doplnit dopolední jízdou na běžkách v M.Lázních.
  Věřím, že se tam všichni sejdeme i přístí sobotu 24.1.

 • Petr Fiala napsal/a:

  K výsledkům kat. 16-18 let, první byl určitě Sýkora Ondřej
  z Chebu, pak asi Štětka jeho pořadí a kde dojel Kodl nevím, pak znám další pořadí Kos,a za ním Fiala, Viktorin, Vokáč, Kubík

 • Zkusil jsem si v Excelu spočítat průměrné rychlosti všech závodníku a zde je výsledek snažení (obrázek; pořadí dohromady těch nejlepších z jednotlivých kategorií). Můžete si stáhnout Excel s výpočty (neručím za správnost).

 • Olda Dvořák napsal/a:

  Skvělý závod, perfektní trať,lidi, i nás starších se pár /dva páry/ sešlo. fakt dobrý. Škoda, že taková zima není častěji. Nebo tam je zamrzlo takto každý rok??, Díky kluci, máte body do ATP žebříčku pořadatelů. OD

 • Olda Dvořák napsal/a:

  Tak přece jen jedna chybička. Jirka Linhart /pro nezasvěcené :sport. redaktor Karlovarského deníku/ by rád zveřejnil i výsledky v deníku /i s nějakou fotkou z dětských tratí/, ALE… prostě nejsou kluby, nebo alespoň bydliště??? Ve výsledcích bývají i ročníky narození obvzlášť v závodě bez rodílu pohlaví a kategorií /15 000m/. Tak SNAD příště.Jestli už nebudou jen rozplavby.
  P.S. Stejně jsme měli kliku. Olda D.

 • Olda Dvořák napsal/a:

  Jak říkám, je to na příště. myslím, že v tisku, ale i ve výsledcích je oddíl, nebo bydliště potřeba, vždyť každý někoho reprezentuje a i oddíl chce být viděn. Olda D.

 • Petr Fiala napsal/a:

  Bohužel je stále chyba u kategorie do 18 ti let, na kterou jsem již upozorňoval.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>