Chebský pohár 2012 na startovní čáře

TJ Triatlon Cheb připravil 18. ročník Chebského poháru a s ním jeho propozice (PDF). Doufejme, že letošní závody budou také tak šťavnaté, posuďte sami (výtah z pravidel):

V každé kategorii bude bodovat opět prvních 20 závodníků. Z celkového počtu 11 závodů se nezapočítávají do závěrečného bodování 2 nejhorší výsledky. Za nejhorší výsledek se považuje bodování s nejnižším počtem bodů, nedojetí nebo neúčast v závodě.

Ženy soutěží opět ve dvou věkových kategoriích. Doufejme, že jich tento rok bude více…

Protože v pelotonu zůstává stále více postarších pánů s nižším ročníkem narození, rozhodli jsme se, že budeme průběžně klasifikovat závodníky v kategorii 60 let a více.

Pro oživení suché bikeřiny jsme tento ročník zařadili jednu xterru. Věříme, že voda místní přehrady vzpruží všechny vaše údy.

Je tu stále poměrně slušná skupina bikerů, kteří by si rádi zazávodili, chtěli by to zkusit, ale namají dostatečnou výkonnost. Proto jsme otevřeli kategorii příchozích, která bude vypsána na všech závodech CHP. Kategorie příchozích bude mít zkrácený počet kol, případně kratší trasu.

Po dohodě se všemi organizátory závodů CHP bude po dokončení posledního závodu provedeno losování. Účastníkům tohoto vylosovaného závodu bude připsána bonifikace 10 bodů, které bude započítáno do celkové klasifikace. Podmínkou je však dojetí závodníka v tomto závodě.

Hurá na první závody! Foto: Karel Rous

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>