Chodovský maraton přivezl do cíle Pohár KVSC 2011

Chodovským maratónem byla uzavřena další kapitola klání o pohár KVSC. Je škoda, že ve stejný den se konal závod v Chebu, a tak se v dospělých kategoriích z okresu Cheb nikdo na startu neobjevil. Nedá se nic dělat, došlo k chybě, kterou již nelze vrátit, tak alespoň doufáme, že z toho vyplyne poučení a kluby se přes KVSC dohodnou na termínech, aby v budoucnosti k podobné situaci nedocházelo.

Přes to všechno se v Chodově na startu ve všech kategoriích sešlo 69 závodníků, kteří se v neustálém dešti prali s rozmočenou tratí a jen několik z nich závod, spíše kvůli defektům, nedokončilo.Je potřeba všem, kteří do Chodova přijeli a v tom hrozném počasí závodili, vyslovit obdiv. Pořadatel TJ Plamen Chodov se jim za to odvděčil alespoň tím, že pro ně připravil občerstvení a kromě pohárů za umístění (grant města Chodova) byly vyplaceny finanční odměny pro první tři v každé dospělé kategorii. Všichni dospělí na 1. místě ještě obdrželi láhev šampaňského. Peněžní odměny a šampus věnoval vítězům Pedro Volánek, kterému tímto dodatečně děkujeme.

Chodovský maratón byl posledním ze šesti závodů v kalendáři TJ Plamen Chodov v letošní roce, a tak všem cyklistům za účast v nich děkujeme a všechny s předstihem zveme na závody, které budeme pořádat v roce 2012.

Výsledky
Chodovský maraton 2011
Pohár KVSC – konečné pořadí

–F. Nádvorník, TJ Plamen Chodov


2 thoughts on “Chodovský maraton přivezl do cíle Pohár KVSC 2011”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>