Dění v Becker Cupu 10/2010

Na letošním 13. mezinárodním veletrhu Bike Brno (7.10. až 10.10.2010) bude také stánek Becker cupu. Najdete nás v pavilonu F hned vedle stánku našeho hlavního partnera – firmy Aminostar. Na ploše 15m2 chystáme společnou expozici Becker cupu, Moab.cz a Author teamu Stupno. Těšíme se na Vaši návštěvu – Marcel Beran, koordinátor.

Slavnostní vyhlášení aneb „možná přijde i krokodýl“ v neděli 17. 10. 2010 v 17:00 v konferenční místnosti pivovaru Purkmistr v Plzni – Černicích (GPS: 49°41’55.149″N, 13°24’51.049″E). Večer bude moderovat dvojice Iva Kokešová a Marcel Beran. Hosty večera budou účastníci závodu Crocodile Trophy Tomáš Kozák a Eva Hašková, medailista z letošního MS v Kanadě Ondřej Cink.

Slavnostní předávání pohárů vítězům obohatí beseda s hosty, promítání video sestřihu z letošní sezony či módní přehlídka cyklistického oblečení Silvini.

Na závěr čeká všechny přítomné účastníky 6ti a více závodů letošního Becker cupu tombola o hodnotné ceny. Vylosovaný šťastlivec získá automobil Škoda Fabia (bohužel jen na víkend, zato ale s plnou nádrží), ostatní pak věcné ceny od sponzorů seriálu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>