František Nádvorník získal ocenění za cyklistickou činnost

František Nádvorník. Foto: www.mestochodov.cz

„František Nádvorník je skvělý člověk a sportovec, který v Chodově zanechal a stále zanechává nesmazatelnou stopu. Jsem rád, že ocenění se mu dostalo také v této tradiční krajské anketě Senior roku 2023. Za město mu gratuluji a přeji hodně zdraví do dalších let,“ ocenil sportovce starosta Patrik Pizinger.

František Nádvorník je členem cyklistického oddílu TJ Plamen Chodov od roku 2000. Od začátku členství v TJ se plně věnoval mládeži jako instruktor. V roce 2005 úspěšně absolvoval trenérský kurz v Pardubicích. Jeho trenérská činnost je zaměřena zejména na disciplínu horských kol, o kterou je mezi mládeží největší zájem. V současné době vede osmičlenný kolektiv dětí ve věku 7-10 let. Pro činnost dovede nadchnout i rodiče, se kterými je v úzkém kontaktu a o všem dění je informuje. Pořádá s nimi i společenské akce, jako např. oblíbený závod Kolo pro rodinu nebo letní soustředění. Z pozice člena výkonného výboru TJ se podílí na organizaci chodu jednotky a pořádání cyklistických závodů v Chodově. V roce 2016 byl zvolen předsedou jednotky TJ Plamen Chodov. Za rok 2019 v anketě Sportovec roku byl v Chodově oceněn jako Osobnost sportu.

Převzato z článku František Nádvorník získal titul Senior roku.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>