Korida bez Štybara, kdo sebere 80.000 Kč z plzeňského chodníku?

Dlouho očekávaný souboj bikerů v plzeňských ulicích se blíží. Desátá AUTHOR Korida horských kol láká účastníky i diváky na start atraktivního závodu horských kol v historickém centru Plzně. Již tento čtvrtek 3. 6. 2010 svedou souboje na atraktivní trati v oblasti Smetanových sadů v Plzni postupně tříčlenné štafety (16:00), jednotlivci ve veřejném závodě (v 17:00) a nakonec elitní závodníci (v 18:00). Obrovským lákadlem měla byla účast aktuálního mistra světa v cyklokrosu Zdeňka Štybara a jeho souboj s elitními bikery. „Zdeněk do Plzně nakonec bohužel nepřijede“, sdělil hlavní pořadatel AUTHOR Koridy horských kol Pavel Šticha. „Směřovali jsme veškeré úsilí k tomu, abychom Zdeňka českým fanouškům do Plzně přivezli, ale bohužel se vyskytly zdravotní komplikace, které mu způsobily tréninkový výpadek a proto se rozhodl veškerý program v ČR zrušit. Samozřejmě jeho absence nás i fanoušky mrzí, ale důvody pro jeho neúčast jsou opodstatněné a nikdo z nás mu to nemůže zazlívat. Přejme mu, aby se brzy uzdravil a na podzim při Světovém poháru v cyklokrosu v Plzni svůj trénink zúročil,“ komentuje situaci Šticha.

I přesto se můžeme těšit na atraktivní souboj bikeři versus cyklokrosaři a s napětím pozorovat, v jaké kondici přijede čtvrtý muž letošního mistrovství světa v cyklokrosu Martin Bína! Přijďte na autogramiádu od 16.30!

Ve všech závodech se startuje ZDARMA, zveme všechny cyklisty, aby si vyzkoušeli okruh v centru Plzně, postavte si svoji štafetu, zúčastněte se závodu pro veřejnost a budete slosováni o hodnotné ceny s hlavní výhrou v podobě horského kola AUTHOR! Pro diváky bude připravena tipovací soutěž na vítěze 10. AUTHOR koridy horských kol, také o zajímavé a hodnotné ceny.

Na plzeňském chodníku leží více než 80.000 Kč v prize money, tak kdo z vás si je přijede zvednout?

[tisková zpráva]

Kdo z místních do Plzně pojede?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>