Pozvánka na silniční mistrovství do Karlových Varů a Plzně

Pořadatelstvím Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice v roce 2018 byla Českým svazem cyklistiky pověřena rodinná společnost KREUZIGER project s.r.o. Vedoucí role se ujmula Michaela Kreuzigerová (rozhovor).

Pro fanoušky cyklistiky ze západních Čech jde o splněný sen. Na programu je totiž horská časovka na slavné Panorámě v Karlových Varech a hromadný závod se pojede na okruhu na východě Plzně. Mistrovství se uskuteční ve dnech 21. až 24. června 2018. Veškeré info je na webové stránce závodu.

V květnu zdolávají trasu slavného závodu Giro d`Italia, o měsíc později se představí domácím fanouškům. Úspěšní čeští cyklisté Roman Kreuziger, Zdeněk Štybar a Jan Hirt budou patřit mezi hvězdy společného mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice Mercedes-Benz PRAHA silnice 2018.

Chybět by neměla ani další esa – Jan Bárta nebo poslední slovenský šampion silničního závodu Juraj Sagan. S největší pravděpodobností přijede i jeho bratr Peter Sagan, showman světové cyklistiky.

— zdroj: aktuality Mistrovství v silniční cyklistice


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>