Stovka chrtů na Chodovském bikemaratonu

Den po Kynžvartském podzimu si téměř stovka závodníků na vlastní kůži vyzkoušela Chodovský bikemaraton, jenž se jel v neděli 16. 9. Například v kategorii Masters II si pozice na nejvyšších příčkách prohodili Jan Šíma (1. v Kynžvartu) a Petr Jícha (1. v Chodově), junior Petr Štípek (KOME klub Kraslice) byl v obou závodech na bedně stejně jako týmový kolega Michal Dvořák (muži). Závod svou účastí ozdobil Tomáš Viktorin, jenž v kategorii Masters III skončil druhý za Jiřím Blažkem.

Chodovský bikemaraton byl posledním závodem CKK Poháru v MTB pro kategorie dospělých. Dětské a mládežnické kategorie ještě budou závodit na Chebských MTB sprintech. Dospělí již tedy dozávodili. Poslední dostupné průběžné výslekdy CKK Poháru v MTB jsou po 5. závodu ze sedmi zde. Na konečném pořadí se pracuje.