Úspěšné jaro 2019 Káji Tyrpekla

Karel Tyrpekl (SKC TUFO Prostějov) závodí v kategorii do 23 let. Loni ukončil sezónu účastí na mistrovství světa v Insbrucku. Letos již má také několik pěkných výsledků. Pro zajímavost – zde je test Karlova kola Pardus Super 5.

• Jednorázový závod kategorie UCI 1.2 International Grand Prix Rhodes a etapový závod International Tour of Rhodes (UCI 2.2) – reportáž oddílu, web závodu.
  • Tradiční otvírák (české) sezóny Velká cena Hlohovce – Karel zvítězil v kategorii do 23 let a celkově „v nabité konkurenci zahraničních závodníků obsadil devátou příčku“ (reportáž)
  • Věhlasná česká klasika Velká Bíteš – Brno – Velká Bíteš zahájila Škoda Cup 2019, tj. Český pohár můžů v silniční cyklistice. Karel dojel celkově 31., v kategorii pak 9. (reportáž týmu, výsledky)
  • Mezinárodní závod GP Adria Mobil kategorie UCI 1.2 ve Slovinsku: Karel v celkovém pořadí jedenáctý (reportáž týmu, reportáž ČSC, výsledky)
Karel Tyrpekl. Foto: Jan Brychta

Zdroj: Instagram