Megaalbum ze Sport life 2008

230 fotek s popisem čeká ve fotogalerii.

duratec cult

Potkal jsem Romana Kreuzigera a Garyho Fishera a oba se mi líbili. A ani jednoho jsem o fotku nepožádal, což mě nyní mrzí. Nejvíce ze všeho se mi líbila kola Ridley, Sintesi (vůbec stánek Max Cursor byl nejvíc cool)… a hvězdou je pro mě Duratec. Než napíšu proč, ještě zmíním nejstylovější stánek a nejzábavnější firmu vůbec: Sensor (či Ultrasport, chcete-li). OK, Duratec má konečně celokarbonový rám, Cult (foto výše), za 42 tisíc Kč (pokud objednáno s rámovou sadou z duratec.eu, tak zhruba o deset tisíc méně). Na jaře přibude bajkový ekvivalent… ekvivaletní však i cenou. Duratec je mi sympatický tím, že na stánku má úplně obyčejné lidi, kteří ale ty špičkové rámy osobně tvoří. A já jsem na Duratec pyšný (kvalita v Čechách). O Sport lifu napíšu snad někdy více, ale jelikož jsem právě popsal 230 fotek, mám toho plné zuby.

Jak se Sport life líbil vám?


Novinky 2008 na veletrhu Sport Life Brno

Závodí stroj Jardy Kulhavého. Brzdy měl hodně volné - záběr až u řidítek. Vidli měl nasazenou výroční edici SIDa Jak jsem avizoval, na Sport Life jsme se vydali ve dvou a domů jsme přivezli fotky, aby i ti, kdo nechtějí jet do Brna a zpět, viděli, jaké zbraně na ně příští rok použijí jejich cyklističtí soupeři. Kdybych měl říct nějaké globální hodnocení, řekl bych, že je více karbonu, kotoučových brzd a celoodpružených kol. Oproti minulému roku je Shimano k vidění na více kolech.

Pokračování článku


Pozvánka na veletrh Sport life

vaseksinkule.jpgNedávno všichni výrobci cyklistického vybavení představili světu své nové modely ve Friedrichshafenu a za pár týdnů se ti hlavní z nich ukáží i v Brně na veletrhu Sport life (viz kalendář akcí). Pro návštěvníky bude v Brně otevřeno od 8. 11. do 11. 11. 2007, denně od 9.00 do 18.00 hod, v neděli pouze do 16.00. Minulý rok se zástupci serveru Bikeri.cz do Brna vypravili a přinesli rozsáhlou fotogalerii novinek a potkali např. Vaška Sinkuleho (Ghost). A pokud třeba při obdivování kol ztratíte lístek ze šatny, kde máte bundu, a díky tomu nebudete stíhat autobus domů (jako já), přijde vám jistě vhod fakt, že každou vstupenku lze použít jako jízdenku v tramvajích, autobusech a trolejbusech (pozor, je nutné označit ve značkovači v dopravním prostředku).