Dřevěný člověk 2023 se blíží!

Pro letošní jubilejní třicátý ročník oblíbeného závodu Dřevěný člověk volíme podobu AQUATLONU (plavání a běh). Opakuje se situace z let 2018 a 2021. Stavba kruhového objezdu u Podhradu nám zásadně znemožnila absolvování cyklistické části. Bojovali jsme do poslední chvíle o povolení, ale bohužel se řešení nenašlo.

Jelikož se Vás u předchozích aquatlonů sešlo mnoho i bez kol, a atmosféře závodu nic nechybělo, rozhodli jsme se tuto variantu zopakovat.

Prezentace závodníků bude letos v místě startu v loděnici Jachtklubu od 8:30-9:00. Start v 10:00. Plavecká trasa má podobu trojúhelníku s výlezem zpět v loděnici. Probíhá se depem do běžecké části, která zůstává beze změny.

Smyslem „Dřevěňáka“ je každoroční setkání místních amatérských sportovců. Věříme, že se sejdeme i po třicáté a že Vás náš upravený „triatlon“ bez cyklistiky přiláká i letos.

Propozice Dřevěný člověk 2023 (PDF)

— Tým organizátorů


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>