Ostrovská stovka 2007

Jeden z mála silničních závodů v kraji se uskuteční 23. června 2007. Propozice na webu závodu. Trasa: Ostrov – Hroznětín – Děpoltovice – Stará Role – Doubí – Bečov – Toužim – Bochov – Andělská hora – Kyselka – Velichov – Moříčov. Report z minulého roku:

Rovných pětapadesát závodníků se v sobotu postavilo na start 13. ročníku cyklistického závodu Ostrovská stovka. Jako růže mezi trním byly mezi nimi i tři ženy, dvě jako samostatné jednotky a jedna na tandemu. Závod tradičně pořádal ostrvský Cykloservis Ambrož-Jirásek spolu se sdružením West Bohemia Sport. (…) Jako první proťal cílovou čáru v Moříčově chodovský Petr Volánek, který náročnou trasu ve velkém vedru zvládl za 3 hodiny, 9 minut a 40 vteřin. Se ztrátou pouhých 12 vteřin za ním dojel ostrovský Petr Vik, klášterecký Vojta Marvan na 3. místě už ztrácel téměř půldruhé minuty. Nejrychlejším závodníkem na horském kole byl Vítězslav Hanuš z Ostrova.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>