Pro cenu na nazdobenou břízu

V krásném prvomájovém dopoledni se sešlo pod Zelenou horu celkem 38 odvážných bikerů a bikerek včetně jednoho tandemu na již 15-tém ročníku tradiční časovky horských kol na Zelenou horu. S tratí, na které za sucha v týdnu všichni trénovali a která byla nakonec záludně mokrá, zvítězil k „překvapení“ všech Luboš Oubrecht v čase 13:05 z teamu Bishop Cheb. Druhý nejlepší čas měl o pouhých 12 vteřin horší junior Jiří Svoboda startující za Českou spořitelnu. Třetí nejlepší čas dosáhl Jiří Podhajský z Aše (ZS Coxys Domo). Výsledky časovky Zelená hora 2011

Oldřich Růžička na příčce nejvyšší
Bublinky na bříze

Mezi odvážnými bikerkami zvítězila chebská rodačka Dáda Kopecká, která časem 17:12 porazila druhou Terezu Získalovou (Top Ten Teplice) o pouhé 4 vteřiny. Třetí nerychlejší ženou byla nestárnoucí Mirka Špalková z týmu Cyklosport Cheb a zvítězila ve své kategorii.

V závodě se jinak projevila hojná účast veteránů, kteří zrají jako víno. Přestože byl věkem nejstarší, dosáhl závodník Oldřich Růžička na třetí místo ve své kategorii.
Byly vyhlášeny i netradiční ceny, kromě již zmiňovaného nejstaršího závodníka to byl nejpomalejší borec – Carl Smith. Jako průměrný závodník byl vyhodnocen Radek Hošťálek, který byl o pouhé 2 vteřiny pomalejší než průměr nejrychlejšího a nejpomalejšího jezdce.

Cenu pro nejrychlejšího borce, kterou věnoval a umístil majitel Penzionu Mašek, si pak musel Luboš pomocí žebříku sundat z nazdobené břízy.

Team TRI Cheb děkuje všem za účast.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>