Víkend 21. a 22. 5. 2011

Výsledky z víkendu: 31. Zlatá míle (2011), Chebské kašny 2011 (aktualizováno 25. 5. 2011), Bahňák 2011 (reportáž s fotkami a video + Permoník 2010 video také pěkné). Na Bahňákovi vybojoval 2. místo Jiří Selber z Chebu (? gratulace!), 12. Pavel Altschul, 19. Jiří Szewiczek, 46. Jiří Hůrka.

Romana Kreuzigara vítaly na asfaltu kresby pavouka křižáka. Foto: Karel Rous

Z Gira tu jsou fotky od Karla Rouse a manželky Ivy z Iselsbergu při etapě Spilimbergo – Grossglockner, 167 km. Autor článku manžele Rousovi potkal na trati v pátek i sobotu. V sobotu to bylo pod Monte Crostis v jakési vesničce, kde byl krpál jako v nejprudších místech v Klingenthalu, znáte-li to tam. Prostě kopec jako do nebe. Karel k tomu dodává: „Bohužel nám v sobotu peloton nedorazil, protože tam byly nějaké problémy s místníma, kteří byli naštvaný, že se nejede na Monte Crostis.“ A to mohu potvrdit, na videu (níže) jde v čase 7:40 vidět na české poměry náznak pouliční války italských důchodců s pořadateli.

Dále z Gira mé fotky z depa a startu v Lienzu před Monte Zoncolan, jedna zatáčka na Zoncolanu a pak Grossglockner 1400 m před cílem.

Jsou známy propozice Ostrovské 100.

Zde videostřípky z naší výpravy:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>