Bomber Martin Čechman z Ostrova

Starší žák Martin Čechman z Ostrova se stal nejrychlejším sprinterem Českého poháru na dráze v Praze Motole poslední dubnový víkend r. 2012.

Jeho čas na 200 m by znamenal i v kadetech čtvrté místo. Martin byl také první na 500 m a zde by byl dokonce v kadetech třetí. Ještě se Martin umístil na 2. místě v omniovém závodě a na 3. místě v bodovacím závodě a ve stihačce na 2 km. Martin se prosazuje na dráze ve sprintech v ČP, medaile vloni dovezl z Olympiády mládeže i MČR. Jeho rychlost mu pomáhá také ve výsledcích na silnici, zejména v dojezdech etap nebo v kriterijních závodech, kde se boduje.

Na dráze v Praze se dále prosadili Miroslav Svatek, zejména jeho druhé místo v bodovacím závodě dvojic ukazuje, jakým je Míra bojovník, dále třetí místo ve stíhačce družstev a čtvrté místo v bodovacím závodě, Aneta Klauková 3. místo ve stíhačce jednotlivců. Petr Fiala druhé místo ve stíhačce družstev, výborným dráhařem je také Martin Kubík, bohužel nemá do družstva odpovídající parťáky – 8. místo ve stíhacím závodě, ve sprintu družstev 7. místo.

Ty třicítky, které panovaly o víkendu v Praze byly opravdu náročné pro závody na uzavřené dráze.

Výsledky ČP dráha – Motol 27.-29.4.2012 (XLS)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>