Prvomájový boj s časem a nečasem

PppPrvní máj cyklisté v Karlovarském kraji oslavili jaksepatří. Dopoledne se jela v Chebu časovka na Zelenou horu (výsledky, fotky) a odpoledne časovka z Chodova do Tatrovic (fotky, výsledky). Někteří oslavili více, jiní méně, jiní něco mezi. Mezi ty první patří bratři Svobodovi z Aše, kteří jeli oba závody. Mezi ty druhé většina cyklistů a do třetí kategorie patří bohužel autor tohoto článku, který při pohledu na hromobití nad Tatrovicemi odevzdal startovní číslo a zvolil časovku směr domů. Nebyl jsem ale jediný… Fotografové se pilně činili, a tak se již můžete kochat záběry Ivy a Karla Rousových, Petra Šinky a samozřejmě Františka Klingory.

Hoši

V sobotu: Pernštejnské Giro!

Tabulka: Výsledky prvomájových časovek 2009 (přesně zde)
Časovka Zelená hora Chodovská časovka
Tomáš Strnad Wattsenglish.com 0:14:15 Mašek David Team Bike Březová 0:16:12
Luboš Oubrecht Bishop 0:14:18 Čechman Jiří ml. Cykloteam Ostrov 0:16:14
Miroslav Brill Wattsenglish.com 0:14:30 Šíma Jan Cykloteam Kili 0:16:40
Radek Fišer Team Bike Březová 0:14:43 Kodl Pavel Team Bike Březová 0:16:41
Jiří Svoboda Ašští bajkeři 0:15:07 Štencl Miroslav Mezirolí 0:16:45
Jícha Petr ZS-COXYS-DOMO 0:15:20 Linhart Tomáš Hnízdil Team 0:16:49
Pavel Santo TRI Cheb 0:15:34 Šplíchal Milan Team CUBE 0:16:57
Petr Svoboda Ašští bajkeři 0:15:45 Viktorin Václav Team Bike Březová 0:16:58
Petr Grobheiser TRI Cheb 0:15:55 Johánek Jakub TJ PLAMEN CHODOV 0:16:59
Jiří Podhájský ZS-COXYS-DOMO 0:15:55 Folvarčík Jiří TJ PLAMEN CHODOV 0:17:00
Doerfler Klaus Tirschentreut 0:16:03 Šulc Petr wattenglisch.com 0:17:00
Pavel Chren TRI Cheb 0:16:23 Tokár Jiří Cykloteam Ostrov 0:17:24
Viktor Rybáček 4real shop 0:16:35 Růžička Martin RC Pfeil Hof 0:17:26
Radek Buřič Rexam Aš 0:16:43 Svoboda Jiří Ašští Bikeři 0:17:32
Ondřej Vávra ZS-COXYS-DOMO 0:16:46 Smolík Martin TJ Slavia Karlovy Vary 0:17:42
Tomáš Soukup Ašští bajkeři 0:16:55 Šilhan Jiří Witte Nejdek 0:17:45
Tomáš Kubát Autosklo Kufner 0:17:08 Svoboda Petr Ašští Bikeři 0:17:47
Georg Preisinger Pfeil Hof 0:17:25 Kubík Martin TJ PLAMEN CHODOV 0:18:07
Lukáš Kopecký Team Bike Březová 0:17:45 Anderle Josef TJ Slavia Karlovy Vary 0:18:10
Martin Moc Cykloteam Ostrov 0:17:52 Klingora František Cykloteam Ostrov 0:18:20
Josef Navrátil Cheb 0:17:54 Fabišovský Ladislav Koruna Pralines 0:18:21
Dada Kopecká ZS-COXYS-DOMO 0:18:29 Příjmení a jméno Team – sponzor Čas (h:mm:ss)
Jiri Selber Cheb 0:18:38 Sobotka Václav TRI ČEKO Sokolov 0:18:36
Martin Fischer Ašští bajkeři 0:18:41 Stránský Michal TJ Slavia Karlovy Vary 0:18:48
Martin Bořil Ašští bajkeři 0:18:42 Nováček Jiří Dolní Žďár 0:18:48
Vodrážka Petr 0:18:45 Herčík Roman TJ PLAMEN CHODOV 0:18:54
Miroslav Goga Cheb 0:18:54 Kniha Radek RC Pfeil Hof 0:18:57
Ondřej Kocman ZS-COXYS-DOMO 0:18:56 Waloschek Václav Sokolov 0:18:57
Vlastimil Větrovec Cheb 0:19:12 Niebauer Aleš Sokolov 0:19:02
Václav Větrovec ZS-COXYS-DOMO 0:19:13 Landiga Michal TJ Slavia Karlovy Vary 0:19:07
Miloslav Sazima Lázně kynžvart 0:19:35 Gössl Jiří Team Bike Březová 0:19:10
Pavel Svoboda Cheb 0:19:45 Rouča Karel TJ Slavia Karlovy Vary 0:19:17
Tom Faltus LK bike 0:20:13 Tošner Michal LK Slovan Karlovy Vary 0:19:22
Oldřich Růžička TRI Cheb 0:20:18 Kos Tomáš TJ PLAMEN CHODOV 0:19:34
Miroslav Heczko Amito bike 0:20:20 Klingorová Irena Profi sport Cheb 0:19:51
Karel Rouča TJ Slavia KV 0:20:23 Čechman Martin Cykloteam Ostrov 0:20:37
Stanislav Cabal TRI Cheb 0:20:23 Terek Miroslav Cykloteam Kili 0:21:04
Štecherová Milada LK Jasn Aš 0:20:34 Kadlečík Pavel Karlovy Vary 0:21:07
Jan Bechný Profi sport Cheb 0:20:42 Šíma Jan st. Cykloteam Kili 0:21:17
Martina Kabilova TRI Cheb 0:20:55 Kočí Vojtěch Cykloteam Ostrov 0:22:02
Vlastimil Kunc Eska 0:21:20 Babelová Helena – Václavek Slávek 0:22:06
Vaclav Sinkule TRI Cheb 0:21:35 Kopačka David Kluci z Kluče 0:22:09
Radek Cechovský Mariánské Lázně 0:22:06 Fusková Dana LK Slovan Karlovy Vary 0:22:26
Jan Červenka Bishop 0:22:55 Stojanov Dimiter DINO Team 0:22:33
Petra Rousová Bishop 0:23:20 Klauko Jiří Cykloteam Ostrov 0:22:38
Lenka Jandová TRI Cheb 0:24:05 Albert Rudolf CK Floratex Chomutov 0:23:23
Ladislav Martínek Cykloteam Ostrov 0:24:55 Kadlečíková Klára AC Start Karlovy Vary 0:23:27
Jiří Duchek Cheb 0:25:34 Klauková Aneta Cykloteam Ostrov 0:24:17
Josef Rybáček Autosklo Kufner 0:28:13 Kočová Simona Cykloteam Ostrov 0:24:20
Michala Zelingerová Amito bike 0:30:30 Klauko Vojtěch Cykloteam Ostrov 0:26:00
Hekrle Čestmír RC Pfeil Hof 0:29:00
Smolíková Marcela TJ Slavia Karlovy Vary 0:32:41
Stránský Ondřej Team CUBE DNF
Čechman Jiří st. Cykloteam Ostrov DNF
Fencl Jan Cykloteam Ostrov DNF
Grossová Renata Chodov DNS
Fišer Radovan Team Bike Březová DNS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>