Na CityTriathlonu se z bedny dívala Martina Kabilová

O víkendu 16. a 17. srpna 2014 se uskutečnil karlovarský svátek víceúčelových sportovců – CityTriathlon. Díky týmu Vládi Malého se Karlovy Vary opět, nejméně na tento víkend, staly hlavním městem triatlonu. Vítězi závodu profesionálů se stali Vendula Frintová a Rus Andrey Bryukhankov.

Fotky ze závodu eliťáků pořídil Roman Knedlík:

Petra Kuříková (Jablonec n. Nisou). Foto: Roman Knedlík

Závod pro zbytek světa ovládli v mužích závodníci Ekolu Brno a vyhrál Lukáš Maiwaelder. Nejlepším závodníkem s domácí krví se stal Martin Pejsar (E.ON Triathlon Team). 18. skončil Petr Šulc a 20. Tomáš Peroutka. Mezi ženami obsadila Martina Kabilová 2. místo v kategorii.

Zajímavé byly závodu štafet, kde mají závodníci z KV kraje tradičně skvělé výsledky. Stříbro si odvezl tým TRIATLET-CUBE K.VARY ve složení Herman, Radek Krummer, Jakub Coufal, bronz tým Witte ve složení Jan Vaic, Miroslav Štencl a Štěpánka Brožková.

Fotky z podvečerního závodu zbytku světa pořídil Petr Mrva.

Michal Havlíček a  Kulda se zlomenou rukou. Michal se chystá na Ironmana v Zell am See. Zdroj: ACES
Michal Havlíček a Kulda se zlomenou rukou. Michal se chystá na Ironmana v Zell am See. Zdroj: ACES

Nakonec odkaz na fotky Tomáše Ekla, triatleta oddílu Ironstars Beroun, které pořídil Roman Knedlík:

Tomáš Ekl. Foto: Roman Knedlík