Nový rekord Zlaté míle

V lesoparku na Zlatém Vrchu se ve středu 28. 9. 2011 konala 32. Zlatá míle. Běžecký závod pořádá 3.ZŠ již od roku 1995! Závod zahájili malí prckové, kteří závodili na trati dlouhé 60m. Vítězové kat. E Adéla Félová a Václav Vajc zdolali nejlépe trať dlouhou 350 m. Nejpočetněji zastoupená byla kat. D – 700 m chlapci. Startovalo zde 18 závodníků, nejrychlejším byl Lukáš Petrikovič – 2:35,39.

Dlouhou míli – 1660 m běželo celkem 17 dívek a žen! Nejrychlejší běžkyní byla Markéta Petrikovičová s časem 6:51,16. Na dlouhou trať si trouflo 23 chlapců a mužů. Petr Šindler z Mariánských Lázní pokořil dosud nejrychlejší mužský čas a utvořil nový absolutní rekord tratě 4:47,09! Celkem se 32. Zlaté míle zúčastnilo 101 závodníků. Děkujeme všem sponzorům!