Pořadí vrchařů na jaře 2010

Závod Kozí vrchy zjevil, jak rychle umějí závodníci šplhat do kopce (komplet výsledky). V pokračování článku je tabulka všech závodníků v hlavních kategoriích.

Prvních 10 na Kozích vrších

Prvních deset závodníků v hromadném závodě do vrchu do Kozích vrchů na trati 5 km.
Č.ZávodníkTýmČas
1Viktorin VáclavTeambike Březová0:15:59
2Podhajský JiříZS-COXYS-DOMO0:16:37
3Čechman JiříCykloteam Ostrov0:16:57
4Viktorin TomášSKP Sokolov0:17:02
5Blažek JiříAuthor Masters Team0:17:06
6Makoň TomášMCB Sokolov0:17:08
7Kodl PavelTeambike Březová0:17:09
8Marvan VojtěchHnízdil Team0:17:15
9Hanuš VítCyklo Hnízdil0:17:17
10Jícha PetrZS-COXYS-DOMO0:17:25

Hlavní kategorie závodu Kozí vrchy

Pořadí závodníků v hromadném závodě do vrchu do Kozích vrchů na trati 5 km.
Č.ZávodníkTýmČas
1Viktorin VáclavTeambike Březová0:15:59
2Podhajský JiříZS-COXYS-DOMO0:16:37
3Čechman JiříCykloteam Ostrov0:16:57
4Viktorin TomášSKP Sokolov0:17:02
5Blažek JiříAuthor Masters Team0:17:06
6Makoň TomášMCB Sokolov0:17:08
7Kodl PavelTeambike Březová0:17:09
8Marvan VojtěchHnízdil Team0:17:15
9Hanuš VítCyklo Hnízdil0:17:17
10Jícha PetrZS-COXYS-DOMO0:17:25
11Šíma JanAutopneu-servis.cz0:17:34
12Ferenc TomášDNT SD0:17:42
13Svoboda JiříTeam Česká spořitelna0:17:52
14Fiala PetrProfi Sport Cheb0:17:55
15Kubík MartinTJ Plamen Chodov0:18:07
16Bartoš JiříTeambike Březová0:18:10
17Volánek PetrKili0:18:22
18Folvarčík JiříTJ Plamen Chodov0:18:36
19Chlup RomanTukan Biketeam0:18:38
20Suchý VladimírAVS Team0:18:53
21Šilhan JiříW BT0:18:54
22Toms JiříTeambike Březová0:18:56
23Dobeš Radek0:19:02
24Kraclík JanCheb0:19:04
25Tokár JiříCykloteam Ostrov0:19:17
26Navrátil JosefCheb0:19:27
27Rybáček Viktorwww.4realshop.eu0:19:30
28Hering PavelNová Role0:19:40
29Blažek JosefAšští bikeři0:19:42
30Szewieczek MartinTukan KV0:19:49
31Čechman JiříCykloteam Ostrov0:20:02
32Prekop MichalAšští bikeři0:20:17
33Gossl JiříTB Březová0:20:18
34Heřčík RomanTJ Plamen Chodov0:20:22
35Svoboda OndřejTukan KV0:20:26
36Landiga MichalTJ Slávie KV0:20:32
37Čechman IvoCykloteam Ostrov0:20:34
38Stránský MichalTJ Slávie KV0:20:36
39Čechovský RadekSport Blažek0:20:38
40Anderle JosefKarlovy Vary0:20:55
41Kyovský MichalSKP Sokolov0:21:02
42Kodl JosefMCB Sokolov0:21:03
43Heczko MiroslavAmito Cheb0:21:04
44Nováček JiříCykloteam Ostrov0:21:10
45Hoffman MartinZEMA KV0:21:17
46Kofroň MartinTeambike Březová0:21:21
47Novák PřemyslAšští bikeři0:21:29
48Pavlík TadeášCykloteam Ostrov0:22:33
49Horváth MartinŠAK Chodov0:22:44
50Dvorský AntonínTJ Plamen Chodov0:22:53
51Kůs FrantišekHavrani Sokolov0:23:22
52Špalková MiroslavaCyklosport Cheb0:23:25
53Špalek MiroslavCyklosport Cheb0:23:34
54Krassa ManfrédŠAK Chodov0:24:02
55Grossová RenataChodov0:24:08
56Kytka JanAšští bikeři0:24:16
57Kabilová MartinaTRI Cheb0:24:17
58Sazima MiloslavSport Blažek0:24:24
59Petránek MichalAVS Team0:24:58
60Kočí VojtěchCykloteam Ostrov0:25:04
61Puš JakubTukani KV0:25:32
62Vodrážka Petr0:25:44
63Havlíček MichalACES KV0:26:03
64Vokáč RobertTeambike Březová0:26:08
65Klauko JiříCykloteam Ostrov0:27:59
66Mrva PetrHC Kynšperk0:28:18
67Kyovský PetrSokolov0:28:21
68Klouček MartinAšští bikeři0:28:53
69Jandová LenkaTRI Cheb0:29:19
70Bosák JindřichTJ Plamen Chodov0:29:45
71Klauko VojtěchCykloteam Ostrov0:31:35
72Kostrhún MatyášKynšperk0:39:16
73Viktorin TomášSKP Sokolov0:43:20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>