Tentokrát běžel i pan ředitel

40. Zlatá míle opět přilákala spoustu běžců a tentokrát trať dlouhou 1 66 0m zkusil i ředitel 3.ZŠ Mgr. Pavel Černý. :-) Celkem běželo 96 závodníků, ale někteří si zaběhli i dva závody, např. Jan Fišer, rok nar. 2010 (kategorie D-700 m), zaběhl 1 660 m v kategorii B za 6:23,54. Taktéž Tadeáš Mansfeld, který běžel svou kategorii C na 700m a vyhrál ji, běžel ještě závod na 1 660 m a zaběhl nejlepší čas tohoto dne 6:15,24.

Žákovský rekord tratě na 1 660 m nebyl překonán. Nejpočetnější kategorií byla kategorie C s 18 chlapci na startu. Naprosto skvělý výkon předvedl Marek Novák na trati Double Míle 3 320 m s časem 12:17,33. Jedinou ženou, která se této tratě nezalekla, byla Lenka Fišer Šabatová s časem 14:35,03. Děkujeme všem za krásný den.